Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#406) liksoft


liksoft
Topikgazda

Most én kérnék segítséget.

Egy márkás gép WD200-as winchestere ment tönkre. A drive képtelen a felületről korrekt jelet olvasni. Ebben az esetben a mentést csak a fejszerelvény cseréjével tudjuk elvégezni (amennyiben a hibás fej nem tette tönkre a felületen tárolt adatokat - sajnos ilyennel is találkoztunk már). A problémánk, hogy a mentendő drive feje a lemez alsó felületét olvassa, míg a raktáron lévő példányunk a felsőt.

A keresett drive típusa: MDL: WD200EB-75CPF0
Gyártási ideje: 2002 szeptember 20.

A vastagbetűvel szedett adatok a kritikusak. Sajnos ez csak az egy fejes változatot határozza meg, így lehet, hogy abban is a másik oldalon lesz. Csak bontás után állapítható meg, a csere megoldható-e. Még a gyártási dátum sem biztosíték, hiszen a másik gyártósoron lehet, hogy a másik változatot készítették éppen. Minden esetre a gyakorlat alapján kicsit több az esélyünk, ha egymáshoz közeli a gyártási dátum.

A segítségetek az ügyfélnek sokkal fontosabb azt hiszem mint nekünk. Ezért mertem segítségeteket kérni. Ha valakinek van ilyen, vagy tud beszerzési forrást, akkor mailt (holnap 27-én napközben nem leszek gép előtt), vagy megcsörgetést szeretnék kérni, hogy visszahívhassam (ne a segíségnyújtó telefonszámlája legyen ettől nagyobb).

Előre is KÖSZÖNÖM.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.