Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#362) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Helló !

Gondoltam hozzád fordulok ha nem baj. Ha túl sokat vagy szakmai titokba kérdezek bele, akkor nyugodtan mond meg vagy ne válaszolj. Elvégre vészhelyzetekre hoztad létre ezt a témát,aztán én meg teletömöm hülye kérdésekkel :D Szóval megértem ha idegesíto vagyok,de hát akkor tanul a gyerek ha kérdez :DDD Szóval ne légy szívbajos ha úgy érzed, hogy már egy kicsit sok.

Nekiestem a 40-es maxtornak. Nem bírok aludni :(( gondoltam hát valami hasznosba ölöm a ''reggelt''

Ez Romulus gondokkal kuzd. A fej abszolut nem moccan. Salvation kilove,hisz 40 GB a kicsike.... pedig talán megint bejönne.
A powermax szerint a következo a hibakód: 0ffffffaa120ffffffdaffffff9920 (mindig 6 f-et számoltam ha minden igaz)

Na már most hol a nyavalyában van az a hely a maxtor.com-on ahová ezt be kell vésni ? A waranty-nál ?
A powermax szerint a smart FAIL.... az everest mindig máshogy látja a smart értékeket. (akár másodpercenként változik) és semmi infót nem ad a drive-ról (gyári szám, ilyesmik) mindenre azt mondja, hogy ismeretlen. (aztán van, hogy ki tudja írni pl: temperature, seek time...stb) A részletes értékek pedig hol egy A4-es lapot megtoltenek(itt akad néhány jó), hol 6-8 db van,de az is mind rossz. :U

Ezek szerint a fej K.O ? Elötte ismertem a vincsit. Meglehetosen lassú volt (átlagon fellül volt lassú.A winXP telepítése elhúzódott vagy 2,5-3 órán át) Valamint jellemzoje volt a fejcsapkodás elsQ bootoláskor.
Mondtam akkor a tulajnak, hogy mentsen inkább és egy új virnyák,de azt mondta megy ez még. Aztán meg itt van, hogy jó lenne ha néhány dolog megmenekülne róla.... :U Annyit nem ér neki, hogy ráköltsön több tízezret.


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.