Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) liksoft válasza Basesoft (#3250) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha a motor sült be, akkor nagyon drága tiszta teres mentés, hiszen mindent át kell építeni (és cserélni a hibás elemeket). Csak akkor, ha a felületek épek. Egyéb esetben olcsóbban is meg lehet úszni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3252) liksoft válasza acces denied (#3248) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Jutottál valamire?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3253) Todee


Todee
csendes tag

Üdv!

Van egy 250 gigás SATA2-es Seagate vinyóm NTFS filerendszerrel. 2 partíció volt rajta, ezeket akartam átméretezni PartitionMagic-kel, de miközben a PM dolgozott, hiba lépett fel. Azóta nem tudok bootolni. Az xp telepítő csak egy, 130 gigás partíciót lát, azt is formázatlannak. Másik Windows alól szintén csak egy, formázatlan partíció látszik. Hogy lehetne visszahozni az adatokat? Mivel nem tudok másik hasonló méretű vinyóhoz hozzájutni, meg lehet oldani azt, hogy helyben állítsa vissza a fileokat?

A segítséget előre is köszönöm.

(#3254) liksoft válasza Todee (#3253) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Az összes adat hibátlan másolására sincs lehetőséged, pláne nem visszaállítani az eredeti állapotra. Sajna ezt bebuktad. Ahogyan szokták mondani. A Get Data Back programmal (másol sajnos - de csak a vásárolt verzió) megpróbálhatod az általa elérhető edatokat még menteni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3255) kispofám


kispofám
csendes tag

Szia!

IDE-s Seagate vinyón próbálnék elektronikát cserélni. Ilyen használt vinyót egyelőre nem találtam (ST3200822A), de ugyanilyen típusszámú (+ a végén "S") SATA-s vinyót hirdetnek. Elvileg működhetne, ha a SATA-s elektronikát tenném rá?

Köszi.

(#3256) liksoft válasza kispofám (#3255) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Nem. És még másnak is kell egyeznie.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3257) kispofám válasza liksoft (#3256) üzenetére


kispofám
csendes tag

OK, köszi.

Szóval ezek vannak rányomtatva:
- Model
- S/N
- P/N
- HDA P/N
- Config
- Firmware
- Date Code
- Site Code (ez megadja, hogy melyik kínai sufniban csapták össze.)

Megadnád, hogy a modelszámon kívül még minek kell feltétlenül megegyezni, hogy a csere sikere egy picit esélyes legyen?

(#3258) liksoft válasza kispofám (#3257) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Gondolkozz. Hátha segít. Bocsi, de többet azért nem mondok, mert ebből tartom el a családot. Pontosítok. Nem panelcseréből, hanem adatmentésből. Ez az elektronikát, mechanikát, firmware-t tartalmazza. És egy bizonyos szintig az OS-t is. Legalábbis drive adminisztrációig.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3259) Ziog


Ziog
aktív tag

Egy olyan problémám lenne, hogy van egy notebookom és benne egy 250 GB-s winchester. A probléma annyi, hogy helyet kellett felszabadítanom és ezért le kellett vágnom egy darabot az egyik partícióról. Ez rendben meg is történt.
A gond ott kezdődik, hogy abból a partícióból amiből levágtam nem látszik a tartalma. Magát a meghajtót win felismeri, viszont kb ennyi. File Scanegerrel megnéztem a tartalom is rajta van. Gparted progival néztem azt mondja futassak egy checkdisket, de winben sajnos nem lehet lefuttatni. Valahogy erre vissza lehet bányászni a tartalmat, hogy felismerhető legyen, vagy marad a format és utána a visszamásolgatás?

Előre is köszönöm.

(#3260) Zomil


Zomil
csendes tag

Sziasztok!
Elég nagy gondban vagyok ugyanis eltünt 1winyomról kb. 120gb adat.
Nos a dolog kb. igy nézett ki:
ujra akartam a rendszert rakni mert már eléggé makacs volt, de elötte pár dolgot le akartam menteni róla, és volt itthon még egy 60gb-os winchester, beraktam a gépbe és mikor inditottam, a 250gb-os rendszer hdd-t látta, viszont a másik 120gb-osat(a 2 particioval nem)
nem fogalkoztam vele és formatáltam a 60gb-os hdd-t majd mikor elkezdtem rá másolni rájöttem, h ez mégsem lesz jó mert nagyon lassu(valoszinüleg azért mert elég öreg winyo volt)
ezek után kiszedtem, rendszert ujra inditottam, ismét látta a hdd-t, de a 2 particiobol csak 1-et azt is teljesen üresen, a másik fele a windows szerint formázatlan

elég fontos lenne, mert számomra fontos dolgok voltak rajta

getdataback-el megnéztem amelyiket a windows is látja(remélem jól használtam: kiválaszottam a hdd-t next-next és csak ilyen alap windows-os fájlok voltak rajta mintha most lett volna formázva)

Szoval ezt most buktam? mi lehetett a gond?

A választ elöre is köszi!!

(#3261) klambi


klambi
addikt

szevasztok!

elszáltak 1fényképező memória kártyájáról a képek, van get data back 3.03 as programom, ez megfelel a képek visszahozására, vagy van erre a célra jobb program is?
:F :W :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3262) liksoft válasza Ziog (#3259) üzenetére


liksoft
Topikgazda

[link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3263) liksoft válasza Zomil (#3260) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Számomra az sem derül ki, hány winyó volt a gépben, nem az, hogy hány partíció és melyik változott, melyikről kéne adat, stb....

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3264) liksoft válasza klambi (#3261) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Esetleg még: [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3265) Ziog válasza liksoft (#3262) üzenetére


Ziog
aktív tag

Köszi szépen. Sikerült közben, mivel nem volt rajta fontos adat csak filmek, meg ilyesmik inkább újratöltöttem az összeset és egy kicsit át is rendeztem a partíció szerkezetet.
Köszi még egyszer! :R

(#3266) akaido


akaido
addikt

Üdvözlet!
Egy Acer 2413 notebook-kal akadtam kénytelen-kelletlen össze melynek BIOS-a felismeri a 40 gigás ata 100-as Toshiba HDD-t, de a BIOS-ban a kiírt karakterek némelyike krix-kraxos, ill. felismerhetetlen: [link] Ez valszeg HDD hiba.
CD-ről "butul" a noti pl. Hiren's Boot Cd-vel, de ha a hdd-t visszarakom akkor a BIOS-ba még be tudok lépni de a rendszertöltésnél már meg se nyikkan csak egy vízszintes vonal villog folyamatosan.
Kérdésem, hogy lehetséges lenne-e a vinnyogóról vinnyogva a tulaj által fontosnak ítélt adatot megmenteni?
Előre is köcce szépen a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3267) liksoft válasza akaido (#3266) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Tedd asztali gépbe átalakítóval. Ha nem sikerül, akkor ott komolyabb a gond. Ebben az esetben szakembert célszerű megkeresni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3268) akaido válasza liksoft (#3267) üzenetére


akaido
addikt

:R Már próbáltam, de nem tudok átalakítót szerezni, sajna. Azért még vadászok utána.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3269) liksoft válasza akaido (#3268) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Esetleg :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3270) akaido válasza liksoft (#3269) üzenetére


akaido
addikt

:R Máris írtam egy megrendelést, akár még később is jól jöhet ez a "befektetés". :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3271) xavwap


xavwap
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideig nem használtam az egyik gépem. Amikor újra birtokba vettem, akkor már nem működött. Kiderült, hogy villám csapott az épületbe. (a videó is ment a kukába).
A gépben volt két Maxtor HDD, egy 30-as és egy 120-as. Próbáltam más gépben is, de azokban sem működnek, habár a 30-as néhány napig működött egy régi P2-es alaplapban, azután az is behalt az alaplappal együtt.
Két kérdésem lenne:
1, A túlfesz. miatt tönkrement HDD okozhat kárt az alaplapban?
2, Van esély teljesen rendbe hozni őket, vagy csak adatmentés és utána mehet a kukába? Ha igen, ki tudna segíteni és mennyiért?

Előre is köszi a választ!

(#3272) maybebor


maybebor
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Új rendszert akartam fel telepíteni, amit egy újra írható dvd-re írtam ki. Ahogy azt szoktam, töröltem a régi partíciót, megformáztam a vinyót, és elkezdte a fájlokat másolni. Miután újraindult, kék halál, és kiírta, hogy a számítógép védelmében a Windows telepítése leáll, ellenőrizzem a vinyót, hogy nem e vírusos, meg chkdsk, stb. Kezdtem az egészet újra, és megint ezt csinálta. Hát ilyen nincs gondoltam. Telepítésnél hallottam, hogy kicsit akadozva forog a lemez, de alőtte műltkor filmet néztem rajta, és nem volt gond. Elő kapartam egy régi windows xp telepítőmet, és amikor odaértem a partíciválasztáshoz, akkor a 3 partícióból ( 500 gigás Western Digital a vinyó) csak egy darab 100 akárhány gigás partíciót láttam. Agybaj. Előzőleg lehúztam a másik MAxtor 250 gigás vinyómat, és gondoltam akkor arra felteszem a rendszert, és majd megnézem a nagy vinyót, hogy mi lehetett vele. Ezen a vinyón meg a 3. partícióm tűnt el, holott ez a vinyóm nem is volt rádugva a gépre( legalábbis tápkábel nem, csak adat kábel), amikor a nagy vinyó telepítéskor elszaródott. Most ott tartok, hogy a kis vinynak 3-ból látok 2 partíciót, a 3. at is, de azt formázatlannak írja, a nagy 500 gigás vinyót meg nem is látja. Próbáltam aPartition Table doctor-t megnézni, mert annak idején egy Partition Magic-es akció során hasonlóan jártam, de akkor szó nélkül vissza állította a partíciókat. Most semmi Látja a partíciókat, a régieket, de nem tudom hogy kénbe vissza hozni, el is felejtettem annak idején hogy csináltam. Annyi, hogy a nagy vinyó középsőő partíciójánál a fix boot nem tudott valami miatt végig menni.
Megköszönném a segítségeteket a probléma megoldásában.

[ Szerkesztve ]

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#3273) kocacola


kocacola
csendes tag

Sziasztok!

Adatmentéshez keresek Seagate Barracuda 7200.8 320GB (IDE vagy SATA) vinyót donornak! Ha van esetleg ilyen eszközöd hívj, megegyezünk!

Köszönöm,

Taskó Gyula
(20/370-36-80)

(#3274) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

Sziasztok!

Tegnap a 400 GB-s samsung vinyóm úgy döntött, hogy nem indul el többet... Márciusban vettem, úgyhogy jócskán garis még, de mielőtt bevinném szeretném leszedni róla az adatokat. (szerintem az elekronika halt meg, legalábbis remélem)
Tehát szükségem lenne egy kis segítségre az adatmentéshez. Akár kölcsönbe, akár megvételre, de kellene egy vezérlés.
A vinyó adatai:
Samsung, 400 GB/7200rpm/8M/PATA
Model: HD400LD
P/N: 402111CQ203343
Remélem tud vki segíteni!

Üdv,
REAL WORLD

[ Szerkesztve ]

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#3275) liksoft válasza xavwap (#3271) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Rendbetenni nem érdemes. Marad a másik változat. Több adatmentő cég is létezik, más-más árkategóriában. Nézz utána, érdeklődj. Nem biztos, hogy olcsó lesz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3276) liksoft válasza maybebor (#3272) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Az eb itt van elhantolva. Adatmentést ezzel tudok javasolni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3277) liksoft válasza kocacola (#3273) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Winyó nincs, de talán tudok segíteni.

U.i.: Neked fontos, hívj Te. Számom az adataimnál. :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3278) liksoft válasza REAL WORLD (#3274) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A hozzánk beesett darabok többsége fejszerelvény hibával rendelkezik. Ahhoz tiszta tér kell. Viszont a gari ilyenkor ugrik. Ha úgy gondolod esetleg segíthetek, hívj.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3279) kocacola válasza liksoft (#3277) üzenetére


kocacola
csendes tag

Szia!

Köszönöm a választ, a beteg jelenleg egy adatmentő cégnél van, ahol azt mondták, hogy a továbblépéshez szükségük van egy ugyanolyan típusú donorra.
Ha ők nem jutnak vele semmire, akkor megkereslek. Még egyszer köszi!

--
Taskó Gyula

(#3280) akaido válasza liksoft (#3267) üzenetére


akaido
addikt

Nagyon hálás vagyok :R (ill a tulaj lesz hálás nekem ) ugyanis a tipped, hogy asztali gépben prószáljuk az adatmentést, bejött! A +rendelt átalakító ma jött meg kapcsiból felismerte otthoni asztali gépem, be is olvasta a notiban rosszalkodó vinyó adatait, átkoppintottam őket, oszt jónagyot. :))
Ezen sikerélményen felbuzdulva és visszatéve a notiba a hibajelenség ugyanaz, tehát nem bootol a hdd-ről. :((

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3281) liksoft válasza akaido (#3280) üzenetére


liksoft
Topikgazda

:)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3282) akaido válasza liksoft (#3281) üzenetére


akaido
addikt

Vettem egy cserevinyót. Átalakítóval az asztali gépemben műxik. A noti azonban mégsem ismeri fel, a noti ezek szerint vezérlőhibás-alaplapos lehet?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3283) liksoft válasza akaido (#3282) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Mivel az előző drive esetén is ez volt a helyzet, most mit vártál? :F Igen, a noti valahol hibás. Lehet vezérlő, memória, proc, alaplap, tápellátás, stb...

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3284) akaido válasza liksoft (#3283) üzenetére


akaido
addikt

Erre ma szétkaptam -kicsit mérgesen- és összeraktam sokadszorra és a csere vinyóval elindult a telepítő. "Korrekt?"

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3285) liksoft válasza akaido (#3284) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor a régi winyóval is menne. Vagyis valahol nagy kontakthibád volt. :D

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3286) akaido válasza liksoft (#3285) üzenetére


akaido
addikt

A régi vinyóval abszolút nem lehetett indítani a telepítőt, de valszeg igazad van, hogy valahol érintkezési hiba volt, hiszen ha átalakítóval az asztali gépben simán működött, akkor jónak kell lennie.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3287) xavwap válasza liksoft (#3275) üzenetére


xavwap
csendes tag

Köszönöm a választ!

Akkor mennek a kukába. :(

(#3288) caracarn


caracarn
csendes tag

Hali!
Egy kis segítség kellene. Volt egy is problémám, aminek újra particionálás lett az eredménye. GDB-el sikerültvisszahoznom az adataim, de nem indul el belőle semmi. A.txt fileokat meg tudom nézni, de se az mp3-at se az .exe-ket nem lehet futtatni. Programfuttatási hibát ír. Vistám van ha rendszergazdaként indítom akkor kompabilitási gondot jelez. Rosszul hozta vissza az adatokat a progi vagy még valami javítást kellene csinálnom?

(#3289) liksoft válasza caracarn (#3288) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Lehet. Ennyi info kevés.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3290) caracarn válasza liksoft (#3289) üzenetére


caracarn
csendes tag

Nah akkor megpróbálom röviden ^^
feltettem a Vistát. Működött de csak 20 Gb volt a C: és meg akartam növelni a méretét. Először a Vista beépített partició kütyüjével próbáltam, de a többi partícióból lecsípett részeket nem tudtam a c-hez illeszteni. Ezután a Partition magic-el próbálkoztam ugyan ilyen sikerrel. Majd egy másik gépen xp alatt próbálkoztam és ekkor lett vége a winyónak. A particiókat nem tudta olvasni az xp telepítő cd-je se tudott vele mit kezdeni csak egy 130 Gb os particiót látott. Ekkor az xp-s gépen Partition magic- el töröltem az egész particó rendszert és akkor felismerte normálisan a 600Gb-t. Újra beparticionáltam most már a nagyobb C mérettel. Feltelepítettem a Vistát. A többi meghajtóra nem raktam semmit, hogy ne írodjon felül adat. GDB-t ráengedtem és a törölt fájlok visszahozása menüben meg is találtam az adataim. Vissza is hoztam őket és olyan particióra másoltam ahol biztos nem ír felül semmit. (Ami a d-n volt a C-re másoltam utána ami az e-n volt a d-re stb) az átparticionálás miatt (szerintem :) ) az ami az e-n volt átcsúszott a d meghajtóra. Amikor mindent visszahoztam örültem mint majom a farkának csak nem tudtam semmit elindítani. Az előzőhöz még annyit, hogy amit eddig megnéztem a txt fájlokból is csak azokat tudom olvasni amik csak pár mondatot tartalmaznak. Ha több szöveg van bennt már az is "krix krax". Azt hiszem ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#3291) caracarn


caracarn
csendes tag

Lehet, hogy a GDB nél nem a törölt filek keresésénél találtam meg hanem a formázottnál. Erre nem emlékszem sokat próbálgattam.

(#3292) liksoft válasza caracarn (#3291) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Aha. Tehát nem újrapartícionálás, hanem átméretezés volt. Ha ekkor nem ellenőrizted le az adatok helyességét, már itt bekövetkezhetett az adatvesztés. Innen pedig a további ügyeskedés miatt nincs visszaút. Egyedül a RAW recovery lesz járható út Nálad, úgy érzem. Vagyis olyan mentőprogi, ami a felület végig olvasásával a file egyedi tartalmából következtet a file meglétére (doc, avi, mp3, jpg, stb...).

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3293) caracarn válasza liksoft (#3292) üzenetére


caracarn
csendes tag

Értem köszi.
Ez szerinted megfelel? Power Data Recovery Pro v4.1.1

(#3294) liksoft válasza caracarn (#3293) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Nem ismerem. Ahogy nézem, a "Deep Scan Recovery" funkció lehet jó Neked.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3295) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!
Tegnap növelni akartam C: partícióm területét a D-ből a paragon partition-nal már csinálta is de az egyik szobatársam megszakította.
Újra bebootol betölt a windows de a D partim nem látja csak formázni akarná állandóan.
Ezek után ráengedtem a drive backup-ot és csinált róla egy 85 gigás archive fájlt.
Az lenne a kérdésem ezzel visszafogom tudni nyerni az adataimat ha csak simán Restore-t nyomok miután elvégezte???
Előre is köszönöm!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3296) liksoft válasza anonymus89 (#3295) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A legbiztosabb, ha előveszed a mentést, amit az átméretezés előtt csináltál a kritikus adatokról.

Ha nincs, leülteted a szobatársadat a gép elé, és megcsináltatod vele a hiányzó adatokat.

Viccet félre téve. A programot ilyen szinten nem ismerem, tehát nem tudom mit fog csinálni. Egy biztos, hogy Átméretezéskor és mozgatáskor sok adat csak a memóriában van meg. Ha az elveszett, akkor adminisztráció alapján az adatok jó része nem hozható vissza. Ilyenkor tehet jó szolgálatot a RAW recovery.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3297) anonymus89 válasza liksoft (#3296) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3298) caracarn válasza liksoft (#3294) üzenetére


caracarn
csendes tag

Köszönöm. Ez úgy néz ki működik.
Még annyi gondom lenne, hogy minden file-t átnevez recovery.*-ra ^^. Mind át kell néznem 1-esével, hogy mi-mi, vagy vissza lehet hozni az eredeti file nevet?

(#3299) liksoft válasza caracarn (#3298) üzenetére


liksoft
Topikgazda

:K :K :K

De van mit megnézni. Tudom, nem vigasz, hiszen nagy munka vár Rád! De a veszteség még sem akkora.

Szerk: A fényképezőgépek képeinél az EXIFII file fejléce tartalmazza a készítés dátumát, így ez még segítség lehet.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3300) megabit válasza liksoft (#3299) üzenetére


megabit
csendes tag

A jobb RAW rec. progik, mint peldaul az enyem, visszaallitjak a fajl eredeti datumat :C , legalabbis bizonyos fajl tipusoknal, amelyek tartalmazzak :)
Pl. jpg (Exif), Doc, xls, ppt, es meg sokan masok :)
ez mar tenyleg segitseg a szortirozashoz.

megabit

www.adatmentes.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.