Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#241) liksoft válasza toM517 (#240) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Én hétközben, nappal dolgozom. Most csak véletlenül vagyok itt, tehát az up értelmetlen.

A tápcsatlakozónál a hengeres érintkezőt kell kisebb átmérőjűre vagy oválisra préselni, hogy a csatlakoztatása után szorosan érintkezzen a winyó csatijával. Ha sűrűn használtad, lehet, hogy a winyó nyák is gatya már. Először le kéne a gyári progival tesztelni a cuccot. Vigyázz, van olyan menüpont, ami visszaír a felületre. Ha a winyó jó, akkor nagy valószínűséggel minden sz@rt beírt az adminisztrációs területekre a kontakthiba miatt. Nem elég a ''veszek drága cuccot'', azt karban is kell tartani, meg érdemes megtanulni a kezelését, használatát.

Szinte minden adatmentő proginak van demo változata. Azt letöltöd, megnézed jó-e, és ha igen, akkor lehet csengetni nekik a manit. Az ügylet végén az a jogtiszta progi lesz a kezedben, amelyik az adott problémára megoldás. De felhívom a figyelmedet, a programokat kezelni is meg kell tanulni. A GDB ''titkárnőbiztos'', a többiek általában szakmai instrukciókat is kérhetnek, amihez időnként némi rendszerismeret is szükségeltetik.

Sajnos fizikai hiba esetén a fent leírtak nem működnek. Vagy ha az adminisztráció jó része szeméttel lett felülírva, akkor NTFS esetén kuka az egész. Ezt ilyen messziről nem tudom megítélni.

Ha nem boldogulsz, hétfőn elérhető leszek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.