Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Diego2002 válasza liksoft (#14) üzenetére


Diego2002
tag

Na, hol is kezdjem.

160-as a winyóm... Ez a rackben van, a ''beépített'' egy 120-as 3 részben:

C: 10 Giga
D: 30 Giga
E: 71,8 Giga

A 160-as pedig 50-re (H: ) és a fentmaradó 100 (J: ) akármennyire van felosztva ilyen sorrendben, vagyis az 50-es volt a primary...

Ma rendszerújratelepítéshez készültem úgy, hogy a 120-asról minden kellő cuccot átmásolok a J: re, mert ott volt hely. Tulajdonképpen majdnem tele is lett.

Kérdés, hogy akkor itt most pont az történt, hogy ahelyett, hogy a 100-as (J) részt telerakta volna, vagyis a 127 GB feletti részre történő írás helyett a H-ra, vagyis az 50-es részre írt? Így törölve a boot sectort és még sokmindent?

1. Ha ez történt, akkor lehetséges-e az adatmentés, mert GDB már végigment az 50-es részen, de semmi használhatót nem talált...

2. Akkor pontosan hogy is tudom ezt elkerülni? win2k sp4 van ill. lesz telepítve a gépre ma, holnap. Ha nincs bekapcsolva de én bekapcsolom a 48bites LBA-t, akkor már nem lesz gond?

Az érdekes, hogy azt olvastam a belinkelt topicban, hogy akkor jelentkezik, ha 48 bittel formázzák és 28-on használják. Nos ez a winyó itt lett formázva, nálam, igaz dos alatt pqmagic-el...

[Szerkesztve]

..::Diego::..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.