Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1482) Comanche


Comanche
tag

Szia!

Hozzád irányítottak...

Lenne egy olyan gondom, hogy... Van egy 36GB-os winchesterem, nem is volt vele semmi gond!Délután hazajöttem,
benne volt még egy használatlan winyo a gépben, amit épp el szeretnék adni, gondoltam formatálom és úgy viszem el! Összedugtam, elindítottam a gépet, de nem ismerte fel a 80-as samsungot! ekkor jutott eszembe, hogy elötte az RAID-ben volt, csak úgy levettem róla a másikat és nem különítettem el őket a raid bios-ában! Gondoltam, ez a baj, újraindítottam a gépet, beléptem a raid bios-ába, gondoltam megszüntetem a tömböt! Azt mondta, nem lehet! Gondoltam, akkor a raid bis-ával töröltetem a 80 winyot, meg is adtam neki, elkezdte, de 2-3 másodperc után, már nem tudom miért, de megilyedtem, és leíllítottam, mert megfordult a felyemben,hogy hülyeséget csinálok! Na ezekután, akármit csinálok, nem ismeri fel a már elötte rendben működő 36GB-ost, akármit csinálok vele, a win nem látja, a xp telepítő meg particionálatlan területnek veszi! C: és D: particióra volt osztva elötte)
sok hercehurca után, a getdatabeck-el sikerült kimentenem az ''elrontott'' winyóról az adatokat, de nem tudom megnyitni! Ha megnyitom, valami dos szerü ablak villan fel és 16bit-es dolgot emleget! A exel file-ban is csak krikx-kraxok vannak? Lehetne ezekkel még kezdeni valamit? Vagy mit javasolnál?

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.