Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!lyen lapom van, és találtam a telepítő cd-jén egy Via 4 in 1 Service Packet.Nos, az a helyzet, hogy gondolkozok a telepítésén, mert olyakat ír a readmeje, hogy növeli a chipset, és a rendszer teljesítményét(improve performance).A driver verziója 1.24, és azt is írja a readme, hogy lehet frissíteni a Via hivatalos honlapjáról.Szerintetek érdemes lenne feltelepítenem?Ha feltelepíteném, minden drivert(vga, hangkari) újra kell raknom?Előre is kösz a segítségeteket, és légyszi minél előbb válaszoljatok, mert már nem bírok magammal:))!

(#2) c.zsolti válasza mcs (#1) üzenetére


c.zsolti
őstag

Az operációs rendszer telepítése után ezt kellene elsőnek felrakni.
Utólag mennyire egészséges felrakni?!? Próba szerencse...:)

...

(#3) mcs válasza c.zsolti (#2) üzenetére


mcs
veterán

Kösz a segítséget:)!Ha lesz alkalmam rá, egy Windows reinstall után fogom felrakni, nem akarok a szerencsével játszani:D.Felesleges lenne most újraraknom az XP-t, mert baromi stabilan megy a gépemen, pedig mem csúcskonfigom van(Celeron 540Mhz, 256 sd ram, gf4mx440).Nah mindegy, majd máskor:)........

(#4) c.zsolti válasza mcs (#3) üzenetére


c.zsolti
őstag

XP-hez nem biztos, hogy fel kéne raknod, szerintem az már alapból telepít hozzá drivert. De ha esetleg valamikor win9x-et akarsz telepíteni, ahhoz fel kell telepíteni.

...

(#5) Comm válasza mcs (#1) üzenetére


Comm
senior tag

Mindig rakd fel a legújabbat.Ajánlott

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#6) neduddki válasza mcs (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ez mar a apollo pro133-as volt??? mert akkor jo hozza a 4.43 a viaarenarol;
ha 693(a)/694 akkor nem emlexem hogy vajjon mit rakta alaja, pedig csinaltam egy parat:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) mcs válasza neduddki (#6) üzenetére


mcs
veterán

Jah, pont az:).........

(#8) mcs válasza Comm (#5) üzenetére


mcs
veterán

És ezt csakis rögtön oprendszertelepítés után érdemes felrakni?
Úgy örülnék, ha installált dolgokra is lehetne telepíteni:DD.Azzal, hogy nincs felrakva, kb. hány %-ot veszítek a gép driveres teljesítményéből?
Egyébként már az nagyon furcsa, hogy az UT(az első) deathmatch 4 bottal átlag 22-24 fps-t megy(ezért mindig letiltom a hangkarit, így átlag 32-35-öt megy), képes lemenni 13-ra is, pedig tök lowon(az ini beállításokkal együttvéve) van az egész gáma.Mindenem megvan a játékhoz, 540 Mhz, 256 ram, és gf4 mx440, és így is fikául megy hanggal:(.

[Szerkesztve]

(#9) neduddki válasza mcs (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Amikor kigyutt uj belule en mindig radobtam az elozore mindenfele leki furdalas nelkul es nekem soha nem vot belule bajom, legalbbis eddig...
Aszt hogy mennyyivel gyorsabb asz pasz en a stabilitast kerestem, foleg az acorp e starsainal hiszen ezek ugyis irodai konfigok votak...:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) mcs


mcs
veterán

Elcsesztem a VIA Bus Master IDE Driverset.Szerintem az a baj, hogy először az alaplapi cd-n lévő drivert raktam fel, ami csak Win2000-et támogat, és utána hiába raktam fel a legújabb XP-set, megmaradt a góc:U.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.