Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32529) hallador válasza Beni2360 (#32472) üzenetére


hallador
addikt

Az Acer már 2010-ben is ezt mondta itt a fórumon, hogy persze bármit lehet, (Mint a HP, vagy Dell esetében) de mikor elolvastam a jótállási papírját nem nem lehet semmit. Az EC-CO építette be + 2GB ramot a gépembe, de hozzátették, hogy ugyan hivatalos a beépítés, de ha a memória gondot okoz, akkor hiába tették be, tesztelték le és a többi ugrott a garancia.
Szóval Acer esetén hivatalosan a Bolt sem nyúlhat a gépbe, mert nincs képesített szerviztechnikus erre, ezt csak az EC-CO csinálhatja a fillér utcában, és csak akkor kapsz garanciát a beépítésre is ha tőlük veszed az alkatrészt is. A boli dolgot is az EC-CO mondta, hogy ha a boltban belenyúlnak ugyanúgy ugrott a garancia.
Persze ha hivatalosan akarod. Azóta a családban más használja a kis AMD-s Aspire One-t 8 éves.

(#32473) maximilian4

Hát azért ebben annyira ne legyél biztos, hogy nem jönnek rá, főleg, mert ha van annyira alapos a BRNO-i szerviz, akkor megnézik az alaplapot jobban. és de rájönnek. Azt még én is meg tudtam mondani egy sima PC alaplapról még mikor Magyarország legnagyobb kiskerénél dolgoztam 2004-ben, hogy idegen alkatrész volt a gépben vagy nem, ma már annyit fejlődött ez az ipar, hogy ezt bármikor megmondja neked a hivatalos szerviz, hogy figyu... hát izé....
Csak nem szokták megtenni, mert nem érdeke, hogy a fórum tele legyen velük.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.