Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! Van egy Acer Aspire 5920G laptopom, es 2 GB (1+1) DDR2 / 667 (Hynix) SDRAM so-DIMM memoria van benne jelenleg. A Sacred 2 miatt szeretnem ezt boviteni, es most rendelnek is 4 GB RAM-ot (2+2), es atkutattam az users manual-t is, meg felnyitottam a laptopot is, de nem tudtam kideriteni, hogy 200 pin-es, vagy 240 pin-es memoria kell-e bele. Google-el utanaolvasvan az egyik oldal irja, hogy szerinte melyik a ketto kozul, de ez nem 100%, ugyhogy megkerdezneleke benneteket is e felol. Valaki tudja esetleg? Pls help!!! Jah, es szerintetek milyen markat erdemes rendelnem? Nekem az Infineon-al, a Kingston-al es a Kingmax-al voltak mar gondjaim (hibas modul), ami fele hajlanek, az a Hynix, vagy az Elixir.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2) Thrawn válasza bepe79 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Kérdezd itt: Acer notebookok
Ezt zártam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.