Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ac milan - forza milan (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) supesz


supesz
aktív tag

Sziasztok,

Pár szó erről a topikról: Minden, ami a milánói csapatot érinti. Nem azért hoztam létre, hogy fikázzák azok, akik nem szeretik, hanem azért, hogy minnél több információt megtudjanak azok, akik szeretik. Azért most kezdek bele, mert most indult el a Calcio és így a 2006/07-es idénytől kezdve lehet foglalkozni a csapat dolgaival. Így lesz kerek.

Már csak annyit, hogy nem vagyunk kiváncsiak, arra, hogy ki mennyire utálja a Milánt. Az csináljon egy olyan topikot. Forza Rossoneri.

Tu sei tutta la mia vita!

ui: Minden érdekel a csapatról :D

[Szerkesztve]

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#2) Calogero válasza supesz (#1) üzenetére


Calogero
addikt

Most akkor divat lesz ezek után minden foci csapatnak külön topic? :W

Van már focis topic : [link]

(#3) supesz


supesz
aktív tag

Rögtön egy kérdés:

Nem tudja valaki, hogy honnan lehet megszerezni a 2006/07-es sorsolást? :F
Kerestem itt: [link]
Itt: [link]
és itt: [link]
:F

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#4) supesz válasza Calogero (#2) üzenetére


supesz
aktív tag

Hát nézd, nem tudom, miért nem volna ez jó? Ez kb. ilyen kérdés: ''Most akkor minden hardvernek meg szoftvernek külön topikja lesz?''

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#5) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nem lesz minden csapatnak külön topik.
Ez elsősorban számítástechnikai fórum, még akkor is, ha más is található benne.
Fociról a már linkelt topikban folytathatsz kötetlen beszélgetést.
Ezt zártam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ac milan - forza milan (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.