Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit vl6+celeron (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) wazzu


wazzu
csendes tag

Hello!

Egy gyors info kéne,az Abit egyik alap alaplapjában (VL6) gond nélkül belemegy egy Celeron 900? (VIA chipset (VT82C693A and VT82C686A))
Elmegy ez otthoni használatra? Nem nekem kell,de egy viszonylag olcsó gépbe kell,kezdőnek. A VIA laptól kcisit félek,bár én úgytudom azért nem olyan rossz ez.
Olcsón megkapnám,ha biztos jó bele a proci (szerintem jó:) )
Köszi az infót.

(#2) Sidaries válasza wazzu (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

A 900-as belemegy. A Tualatinok viszont nem fognak. Egyébként Intel procihoz Intel chipset kéne.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Zolcsy_3298 válasza wazzu (#1) üzenetére


Zolcsy_3298
tag

Nekem pont ilyen van Abit vl6, és 850-es Celeron, Bios frissítve, így 1133-on (133X8,5) megy , de szerintem a 900-ashoz simán is kell frissíteni. Én egyébként elégedett vagyok vele, gyors és semmi gondom nem volt vele még

(#4) wazzu


wazzu
csendes tag

Hi!
Azt én tudom nagyon jól,hogy intelhez intel kéne:)))) Ezért nem volt még VIA-m,de azért a fenti példa alapján csak megy valahogy....
A régi VIAkkal volt gond rendesen,barátok -> nemmegy ez az,de azok régebbiek voltak.
remélem ez már jobb.
Az,hogy azt irja Cel900/100 normális? Ugytudom a ''100'' buszfreki pont a tualatinrra utal (vagy megy úgy is,csak azért irja hogy tunningolta?:) )
Na mind1... ezexerint 900asban nincs Tualatin? Bocs,de nekem nem ilyeneim vannak..
Köszi a válaszokat,tehát belemegy,ez a lényeg.

(#5) Zolcsy_3298 válasza wazzu (#4) üzenetére


Zolcsy_3298
tag

Nem!!! 100-as freki már a 800-astól van!

(#6) Zolcsy_3298 válasza wazzu (#4) üzenetére


Zolcsy_3298
tag

Tualatinból a gigás a legkisebb!!!

(#7) wazzu


wazzu
csendes tag

Ok köszi már minden tiszta:)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit vl6+celeron (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.