Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gohanssj


gohanssj
csendes tag

Helló!
Alaplap vásárlás előtt álok, tudna-e valaki segíteni?
1.CHAINTECH 7NJL6(nForce2Ultra400,AMD,FSB400,DualDDR400,AGP8x,ATA133,SATA/RAID,5.1hangk,LAN,USB2.0,ATX)
2.Abit NF7 (nForce2,AMD,FSB400,DDR400,AGP8x,ATA133,5.1hangk,LAN,USB2.0,ATX).C

Melyik a jobb szerintetek?Tuning szempont szerint?:F

köszi.

[Szerkesztve]

(#2) anulu válasza gohanssj (#1) üzenetére


anulu
félisten

ha max tuning, akkor Abit, ha hosszabb gar idő, akkor Chaintech. én az NF7-et venném.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) forceberg


forceberg
veterán

Hi.
SZVSZ Abit... De ha egy picit többet áldozol, akkor veszel egy olyat, mint nekem van :) AN7

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4) biga válasza anulu (#2) üzenetére


biga
senior tag

Az Abitra is 3 év gar van már, bár még tudomásom szerint csak az Exp@rt adja meg Mo.-on.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5) anulu válasza biga (#4) üzenetére


anulu
félisten

akkor a tuning dönt. Abit.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) gohanssj


gohanssj
csendes tag

értem.kösz

(#7) anulu válasza gohanssj (#6) üzenetére


anulu
félisten

szívesen :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) tildy válasza gohanssj (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

7njl6 miben különbözik a 7njl1től?
Nekem 7njl1 van, és én sosem vennék mást, csak chaintechet.(Sajnos egyszer másképp gondoltam, meg is van az eredménye:((()
' hatalmas szavazat a chaintechre

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) anulu válasza tildy (#8) üzenetére


anulu
félisten

itt van két kép:
7NJL1:
7NJL6:

7NJL6-ban már natív SATA van, de szerintem eszméletlen ronda.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) forceberg válasza tildy (#8) üzenetére


forceberg
veterán

A 7njl6-on van SATA, a 7njl1-en meg van ACR. SZVSZ gyakorlatilag ennyi.
:C A-B-I-T :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11) Hunyi_HG


Hunyi_HG
csendes tag

Hello!

Abit, de az NF7-S-et ajánlom...

(#12) tildy


tildy
nagyúr

Akkor egy szavazat a chaintechre:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) csanika


csanika
tag

Nekem van mindkét lapom.
Igazán nincs különbség,de szerintem a chaintech jobb már csak a 3év gari miatt is.
Ugyhogy 1 szavazat a Chaintech-re

'' Elment orosz, török,trianon sem örök!''

(#14) Alvin_ti4200 válasza gohanssj (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

NF7-em volt, úgyhogy egy pont a Chaintech-nek:)

(#15) antikomcsi válasza gohanssj (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán

NF7(-S) lapjaim vannak, úgyhogy 3 pont az abitnak. :DD

(#16) arpi6k


arpi6k
addikt

+1 az Abitra.

Intel & ATI

(#17) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

Chaintech forever!
de kár hogy eltüntek a lapokkal!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.