Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Abit secure ide (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DEXTERke


DEXTERke
tag

Hallott mar valaki valamit errol (Abit SecureIde)?

http://www.abit.com.tw/page/en/multimedia/multimedia_detail.php?pMODEL_NAME=SecureIDE&fMTYPE=Encryption+Device

Vajon hol lehet beszerezni? Esjoez? :)

Osszatok meg az infot :)

(#2) Ace válasza DEXTERke (#1) üzenetére


Ace
tag

Üdv
Először az Abit KV8-MAX3-hoz adták onnan tudom, hogy nekem is az van:).

Itt:
[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=294&p=3[/L]
találhatsz róla bővebben info-t.

(#3) DEXTERke válasza Ace (#2) üzenetére


DEXTERke
tag

S lehet ilyet valahol kulon is venni?

(#4) Ace


Ace
tag

Szerintem nem :( nálunk biztosan nem

(#5) Avicularia


Avicularia
veterán

nekem is ez van ,de szvsz feleslegesen bonyolítja a dolgokat :)

(#6) DEXTERke válasza Avicularia (#5) üzenetére


DEXTERke
tag

S nem akarod eladni ?:)

(#7) hezso válasza DEXTERke (#6) üzenetére


hezso
aktív tag

Lehet venni külön is, de nem olcsó, 7-8K, én már láttam nagyáruház listáján.

(#8) DEXTERke válasza hezso (#7) üzenetére


DEXTERke
tag

Es ezt magyarorszagon lattad? :)

7-8k? az egy kisse huzos ezert a kutyuert. valami kozelebbit tudsz mondani?

(#9) hezso válasza DEXTERke (#8) üzenetére


hezso
aktív tag

Nem, felvidéki vagyok, szlovák árlista, de ha itt van, van MO-n is. Ez nagyraktári ár.

[L]http://www.agem.sk/cena/cena18.htm[/L]Itt az árlista(a címben levő dátum ne tévesszen meg, ez a legújabb, minden héten frissül, az abit alaplapoknál az utolsó)

(#10) DEXTERke válasza hezso (#9) üzenetére


DEXTERke
tag

Hmm.. hat attol meg, hogy szlovakiaban kaphato, az nem jelenti azt, hogy magyarorszagon is. Mar tapasztaltam mas cucc eseten is, hogy magyarorszagon meg mindig nincs, mikor mas (kornyezo orszagokban) mar honapok ota...

Nem jarsz Budapesten mostanaban? :)

(#11) hezso válasza DEXTERke (#10) üzenetére


hezso
aktív tag

Van budapesti ismerősom, de ebben a nagyraktárban(ami Pozsonyban van, én meg Komáromi vagyok) van minimális vásárlási összár+oda is kell menni érte. Néha megy fel ismerősöm faterja, nekünk is hoz cuccokat, ha következőleg megy, hozatok neked, de ehez az árhoz még számolj hozzá DPH-t(Áfa nálatok).

Ha van időd és nem sürgős akkor eljuttathatom neked, de fenttartom hogy ha nálunk van, akkor MO-n is van. De ha neked így konnyebb, akkor ok, de mondom hogy az még egy kicsi idő.

(#12) DEXTERke válasza hezso (#11) üzenetére


DEXTERke
tag

Hat eleg huzos ara van az biztos...

mar megkerdeztem jopar helyen, es volt ahol asse tudtak miaz, mashol meg mondtak, hogy kulon nem aruljak. Szal marhara nem talaltam eddig sehol.. marmint magyarorszagon.

Deha tud vki ilyet, az szoljon a'm :)

irtam mailt. Ha gondolod oda irj..

(#13) purci válasza hezso (#11) üzenetére


purci
tag

Hezso, az Agem-ban az ''5000 koronas minimalis vetel'' csak formalitas. En mindig 3-4 kulon cegre iratom szet a szamlat, s gyakran elofodul, hogy csak par szaz koronas tetel van egy szamlat. A cuccot elkuldik UPS-sel, vagy DPD-vel is, ha elotte atfizeted a proforma fakturat, amit atkuldenek e-mailben pdf formatumban ;)

Sok jó ember kis helyen is sok jó ember.

(#14) DEXTERke válasza purci (#13) üzenetére


DEXTERke
tag

Hat en ehhez nemertek :)
De gondolom az ups. vagy dpd-s dolog meg jol megdragitana a dolgot, ugyhogy en maradok hezso megoldasanal :)

(#15) hezso válasza DEXTERke (#14) üzenetére


hezso
aktív tag

Na ha kell a cucc akkor mond, mert max. 2het múlva megy az ismerős, hoz sok cuccot, és ha kell, akkor azt is. Ára annyi amennyi ott van talán(bízom benne :) ). És akkor el kell készíteni neki a listát, stb... tudod.

Van Budapesti ismerősöm, tőle átveheted, majd mondok pontos Ft-s árat.


purci: Hogy is van ez? Lehet úgy is rendelni, hogy nem vagy cég, és le is hozzák? Én ilyenről nem tudok, de ha van időd/kedved kifejthetnéd. Köszi

(#16) DEXTERke válasza hezso (#15) üzenetére


DEXTERke
tag

Udv!

Johet, kell.

koszi...

(#17) purci válasza hezso (#15) üzenetére


purci
tag

En ceg vagyok, de lehet cegmentesen is rendelni.
Megirod emilben a rendelest, ajanlom ot: ondikova@agem.sk. Megirod neki, hogy milyen cegre rendeled (pl. az ismerosod cege) es hogy proforma fakturat kersz. Azt kabe negyed oran belul megkuldi neked pdf-ben, s atutalod nekik a szamlajukra a rajta levo penzt, variabilny symbolnak a faktura szamat add meg (bar ez logikus). Ha van netbankingod, akkor ez max 1 perc. A cuccot azonnal csomagoljak, s ha 16.00-ig adod fel a rendelest, masnak delig meg is kapod. A DPD 5 kiloig 75 korona, de meg a 50 kilo sem veszes, az is csak 140 korcsa (+ DPH).
Egyebkent ajanlom figyelmedbe a bgs-t, ott tudsz bongeszni a raktarkeszletukben, latvan, hogy eppen mibol mennyi van raktaron. Ha Asus cuccot akarsz, akkor meg Libra ;)
És még egy jótanács... Ha valamiből többet veszel az Agemban, vagy sok kreditet hagysz ott, akkor probolj alkudni. Mar 2-300 nyers DVD-nel is adnak jo kis kedvezmenyt.
-purci-

Sok jó ember kis helyen is sok jó ember.

(#18) purci válasza DEXTERke (#14) üzenetére


purci
tag

Az UPS es a DPD csomagkuldo szolgalatok. Az UPS kezbesit kulfodre is, bar ok kicsit dragabbak. Nem tudom illik-e meg hasznalni a ''kulfod'' kifejezest az EU-ban...

Sok jó ember kis helyen is sok jó ember.

(#19) DEXTERke válasza purci (#18) üzenetére


DEXTERke
tag

Valoban.. huazannya.. EU vagyunk vagy mi a fene :)
elisfelejtettem :)

Akkor elvileg meg konnyebben hozzajuthatnek dolgohoz (szamtech. cuccokra gondolok, arra :) ), bar az megsem igy van.


hezso: remelem csak olcsobb lesz, mint amit irtal, es nem dragabb.. :)

(#20) purci válasza DEXTERke (#19) üzenetére


purci
tag

Mar csak az AFA kulonbseg (SK 19%, HUN 25%) olcsobbak Totorszagban a cuccok ;)

Sok jó ember kis helyen is sok jó ember.

(#21) hezso válasza DEXTERke (#19) üzenetére


hezso
aktív tag

Ok, ha jöhet, akkor vesszük. Ha minden rendben megy max. 3het mulva már nálad lesz a cucc. Pesten havertól átveheted. majd neki fizetsz huf-os árat.

purci: á, ez nagyon tetszik. Erről nem is tudtam. Még 3 kérdés:
1. Ez a 75Sk, ill. 150Sk ez az ups díja, vagy postáé(remélem nem postán küldik)?
2. bgs-el is meg lehet csinálni ezt a trükköt?(hogy ők is elküldik, átutalom, lehozzák?)
3. kell a cégtől beleegyezés az ilyenhez? Vagy annak a cégnek kell lennie valamilyen kártyájának az agem-től? Vagy kell a cégigazgató aláírása, esetleg akármilyen céget írhatok?

(#22) DEXTERke válasza hezso (#21) üzenetére


DEXTERke
tag

rendben.

(#23) hezso válasza DEXTERke (#19) üzenetére


hezso
aktív tag

Na kiszámoltam, pontosan 9200Ft-lesz, kapsz érte 1ilyen cuccot+2db kulcsot.
Gondolom megfelel :)

(#24) purci válasza hezso (#21) üzenetére


purci
tag

1. Az emlíett összegek a csomagküldő szolgálatnak fizetendő díjak. Ezt a számlába belekalkulálják, amit átfizetsz, tehát magának az UPS-nek/DPD-nek csak az aláírásod adod.
2. Természetesen a BGS-sel is meg lehet, csupán ők olyan mértékben kontrolálnak, hogy felhívják a rendelés megerősítése miatt az adatbázisukban megadott telefonszámot. De ha tudnak a cégben róla, akkor no para ;)
3. A dealeri szerződés szerint kéne, ellenben senkinek sem származik hátránya belőle, sőt...
...a nagyker elad, tehát neki megéri
...te olcsóbban vásárolsz, tehát megéri
...a cégben (ha gondolod) elkönyvelteted a számlát, tehát nekik is megéri

Sok jó ember kis helyen is sok jó ember.

(#25) hezso válasza purci (#24) üzenetére


hezso
aktív tag

OK, akkor már csak valami céget kell keresnem.
Köszi szépen az infot.

(#26) DEXTERke válasza hezso (#23) üzenetére


DEXTERke
tag

Hogyne :)

(#27) hezso válasza DEXTERke (#26) üzenetére


hezso
aktív tag

Mobilszámod megkaptam, de azért ideírom:

Hétvégén megyek pestre, 99% hogy már addigra meglesz a cucc, személyesen átvehetnéd tőlem a cuccot pl. szombaton este 7-kor a moszkva téri mamut 2. ben a 4-ik emeleten az irodasornál. Mert úgyis ha minden igaz akkor még 2gyereknek viszek valamit rajtad kívül és talán ők is ekkor itt fogják átvenni.

Péntek este hívlak.

(#28) DEXTERke válasza hezso (#27) üzenetére


DEXTERke
tag

rendicsek...

(#29) hezso válasza DEXTERke (#28) üzenetére


hezso
aktív tag

Rossz hírem van:

Ma visszaérve a haverom faterja közölte, hogy már nem volt, és nem is lesz ilyen... ezt mondták neki. Úgyhogy sorry, én mindent megpróbáltam. További sok sikert a cucc kereséséhez.

(#30) DEXTERke válasza hezso (#29) üzenetére


DEXTERke
tag

áááááááááááááááááááááááááááá :((

Ezt most komolyan mondod??

Honnan a fenebol fogok en ilyet szerezni???

azert koszi..

(#31) hezso válasza DEXTERke (#30) üzenetére


hezso
aktív tag

Igen, sajna komolyan. Ez most nem rajtam múlott.

(#32) Club válasza DEXTERke (#30) üzenetére


Club
őstag

Nekem van egy, és épp el akarom adni:)
Kukkants be ide:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=62733[/L]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Abit secure ide (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.