Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pufi


pufi
tag

Egy pár alkalommal az elmúlt 1-2 hétben sikerült beleszaladni ebbe a a bizonyos problemába. Több gépet is összeszereltünk Abit KX7-33-as deszkával és Ati radeon chip-es vga kártyákkal. 1-2 nap (jobb esetben) után a gépek leálltak, aztán már nem is nagyon akartak elindulni. 1 hosszú, 2 rövid sípolás, aztán no boot. Miután visszahozták az üzletbe a gépeket, és minek utána 3 db gépről volt szó (ez azért lényeg, mert átlagban fél év alatt szoktak 3 gépet visszahozni, nem 2 hét alatt) el kezdtünk gyanakodni. vga csere, és láss csodát indulnak az abitok. alaplapcsere, vissza a radeon és láss csodát indulnak a gépek a radeonnal. Szóval nálam 10 abit-ból 10 nem indul el SEMMIFÉLE radeon kártyával, legyen az saphire vagy legyen az Ati chip-es. Bios frissítés nem segít. Szóval ennyi a story.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

(#2) The_Tom válasza pufi (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

Nekem kx7-em van es megy a Radeon 7500-ammal is es ment a Radeon LE-vel is hibatlanul... Szoval...

Üdv.

Szerintem.

(#3) Sidaries


Sidaries
őstag

Nekem is Abit kx7333-am van és most vittem vissza garanciával, mert nem bírta a 4x-es Agp-t. (Gf2Tivx) Úgy látom ennek a szériának problémái vannak a videókártyákkal...

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) Scytam válasza Sidaries (#3) üzenetére


Scytam
tag

Nekm is kx-em van, és ment Asus V7700-el, és Abit T4200-al is hibátlanul!

(#5) MrSummer válasza Scytam (#4) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Abit kx + radeon 8500 gond nélkül

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6) pufi


pufi
tag

Hát, kedves felebarátaim én nagyon örülök, hogy kevés kivétellel csak nálam fordul elő a fent említett probléma. Ez jó. Ettől függetlenül sajnos továbbra sem indulnak a KX-eim Ati kártyákkal. Megoldás?! Másik vga kártya vagy másik deszka.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

(#7) borsi válasza pufi (#6) üzenetére


borsi
tag

Nekem KR7A+Gigabyte R9000 szintén csak a sípszóig jutott. A meccs már nem kezdödött el:D
De egyébbként azóta volt már benne másik 9000-es, hiba nélkül müködött. Most 8500LE szintén hiba nélkül. És 7500-as is volt benne:D
Szal 1-szer engem is megszopatott. Múlt héten meg 1 király hynix rammal nem indult. Hajrá Elixir!

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.