Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roPHka


roPHka
senior tag

mivel van egy ilyen lapom, de nem próbáltam ki, mert lusta vagyok :), azt szeretném megtudni hogy (elakarom adni és a van rá egy vevő, aki azt kérdezte) : a procikat 166mhz(333)-en is kezeli, vagy csak 133Mhz-en? na most a manualba benne van hogy 133(266) de nem hivatalosan esetleg nem lehet hogy viszi a 166mhz-et? :)
lehet hogy kicsit hülye kérdés, de azért megkérdeztem.
bios flashel meg lehet oldani? tényleg, mekkora procit kezel max., origi biossal...?
Throughbredet is fogadja ugye?

(#2) Pipó


Pipó
őstag

Nekem egy 2200+ thorton megy benne, igaz jelenleg csak 133-on, de ment már 166-on is, csak a memóriáim nehezen bírták, mivel azok 266-osok. A softmenü III-ban van egy beállítás, hogy 5/2/1 legyen a leosztás 4/2/1 helyett. Igy simán megy 166-os beállítással, ha jók a ramok. Persze feszt is kell emelni, ha a szorzót nem tudod lejjebb vinni. Egyébként 2003 augusztusi az utolsó bios kc7n vagy mi a neve ha jól emlékszem. A max amit hivatalosan támogat a lap a 2600+ de 266-os fsb-jűt. Ha barton esetleg menne neked benn, okvetlenül írd meg, mert én mertem bele venni csak thortont.

Üdv, Pipó

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#3) roPHka


roPHka
senior tag

köszi a tippet. de neked eredeti bios van benne? nincs flashelve?

(#4) okiDoki


okiDoki
tag

Nekem ezzel a legújabb biosszal komoly gondjaim voltak, alig tudtam visszaállítani az előőtte levőre, fagyott, nem akart indulni, komolyan mondom leizzadtam a flash alatt, de sikerült visszatenni a kx7b6.exe-t. Ez stabil, hivatalosan egyik sem támogatja a 166-ot, de az 5:2:1 osztás benne van, tehát FSB:AGP: PCI--->166:66:33. Próba cseresznye. Valahogy 133-on jobb, 166-on csak MHz-t ír ki, nem ismeri fel a procikat.

[Szerkesztve]

0,0

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Támogatja a 166 MHz-es FSB-t, a tesztprogik csak tippelnek a PCI órajelét illetően, azoknak ne hidd el, amit kiírnak.
Nekem ment benne procim 185 MHz-es FSB-vel is. ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.