Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit kv7 vagy asus a7v600? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) klewy


klewy
aktív tag

Hi mindenki!Segítsetek léciléci!Gép vásárlását tervezem,csak az alaplap kérdében nem tudok dönteni.E kettő közül szeretnék választani,más nem érdekel....

music4ever

(#2) Atlantis válasza klewy (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem ASUS, de ezt a kérdést feltehetted volna a KT600-as topicban is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) ctg


ctg
csendes tag

Asus !
Az Abit kialakitása nálam nem nyerő :(

(#4) Flashcash válasza klewy (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem is Asus, elég jó a kialakítása, a kávéjé már nem olyan jó.
Van benne egy QFAN nevezetű ventillátor halkító funkció, amit hallottam működés közben és nagyon jól működött. Netezés kisebb terhelés alatt jól hallhatóan halkabb lett a gép.

kérdés:
Van még olyan gyártó, ahol van a lapokon hasonló HW-es ventihalkító megoldás?

(#5) Gabeszka válasza Flashcash (#4) üzenetére


Gabeszka
csendes tag

Aopen

(#6) GigabyteFan válasza klewy (#1) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

Mióta az ecs csinálja az abit lapokat azóta nagyon leromlott a minősége ...

inkább ASUS, Gigabyte .. vagy más ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#7) weektor


weektor
csendes tag

egyértelműen ASUS, nekem is ilyen van, és nagyon meg vagyok vele elégedve

(#8) Polesz


Polesz
addikt

Nekem Abit van és nagyon jó tuning potenciállal rendelkezik és a kialakítása sem olyan gagyi ahogy azt egyesek beállítják. Mondjuk a tápcsati van nem a legjobb helyen. Egyéb tulajdonságaiban nagyon meggyőző és stabil lap. Régóta fújtam az abitra, főleg a kg7-es széria után, de meg kell hagyni, hogy az új lapjai NF7, KV7 mind nagyon jól sikerült deszkák. Ennyi pénzért főleg :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#9) Niquis


Niquis
aktív tag

Hát inkább az Asus...bár most már minden fórumon az abit ellen agitálok. Ennek oka az amit 1000-szer elmondtunk: hullámzó minőség. Már szívtam meg videokártyájával, alaplapjával (nem eggyel), és főleg a legutóbbi nf7 fiaskóm után nagy ívben kerülöm. Ilyen zsákbamacska cuccokra nem lehet gépet építeni...mint ahogy remegő kézzel nem lehet bakancsot kötni:DD

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#10) nofene


nofene
aktív tag

Szerintem KV7 de akkor jársz jól ha tényleg kifogsz egy jó darabot én például imádom az enyém semmi probléma nincs vele. Jah és a kialakítása sztem nagyon jó kisebb házba is simán belefér!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit kv7 vagy asus a7v600? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.