Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bari


Bari
Modder

Sziasztok

Abit KT7A helyett egy KR7A-t kaptam vissza a garanciális csere után, igy kénytelen vagyok jól teljesitő ramjaimat lecserelni, a proci és a lap birja a 160MHz körüli értékeket is viszonylag stabilan, de még olyan memóriát ami biztosan jó lenne ilyen sebeségen még nem találtam a közelemben ( csak 266DDR volt ). Szeretném ha ajánlanátok nekem valemilyen ramtipust, gondolom 333DDR lenne az igazi igy inkább ilyen ramok érdekelnének, az lenne az igazi ha tapasztatat alapján mondanátok véleményt, és helyet ahol meg is tudom venni a ramokat, mivel nagykerben van lehetőségem vásárolni inkabb ilyen cégek érdekelnének ( mivel reklámnak minősül itt leirni a cég nevét igy ha lehet ezt email-ben küldjétek el )

Előre is köszi a segitséget

A lappal kapcsolatbaneddig 1 negativ tapasztalatom van, 4000rpm alatti ventilátorok fordulatszámát nemjelzi ki a bios, Winben még nemtudtam megnézni, ezek után fogom még csak tényleges átépiteni a gépet ( bár még BIOS-t nem frisitettem ) és csak 2 csatlakozo fordulatszámát figyeli

Üdv: Bari

(#2) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Tuning-RAM = SAMSUNG, abból is a kétoldalas.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) Bari


Bari
Modder

Köszi a tanácsot
mivel máshol is ugyanezt a márkát javasolták megrendeltem egy DDR333-as 512Mb-os Samsung
ramot, remélem a hétvégére megjön. :)

Üdv: Bari

(#4) Bari


Bari
Modder

Hali

A KR7A-hoz van uj bios amivel megoldodik az a gond, hogy nem méri a bios az alacsony fordulatszámu ventik fordulatszámát, na ezt jól megaszontam, igy a lassab venti eseten is be lehet már álitani a prociventi figyelést.
Sajna a Samsung ramom meg nem jött meg igy azzal kapcsolatban nemtudok hirekkel szolgalni :(

Üdv: Bari

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.