Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biggabo


biggabo
csendes tag

Szaiszok.
Van egy KN8 Series (KN8 Ultira) alaplapon. Az 1 éves Inivitel netem. Nemrégiben feltettem a Vistát ment is egy ideig, majd folyamatosan elszállt a netem, És mindaddig nem is csatlakozott újra, amíg újra nem indítottam a gépemet. Felraktam az XP ét annál is eldobálja a kapcsolatot (betárcsázós rendszer).

Virus nincsen, driverek rendben.

Mi lehet a gond. Várok minden lehetséges megoldást.
Kösz.

(#2) tupacamaru válasza biggabo (#1) üzenetére


tupacamaru
veterán

Talán itt mert ezt zárni fogják. :K ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3) Speed® válasza biggabo (#1) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mikor telepíted az oprendszert, az nV hálózatkezelő szoftvert ne tedd fel, ill. ne használd az nV saját tűzfalát. Csak a driver menjen fel, tűzfalnak meg Wines vagy vmi 3rd party megoldás igény szerint.
Ha ez sem segít, akkor próbáld ki egy külön hálókarival is.
De lehet, hogy a modemed szórakozik vagy a szolgáltató..

További kérdéseidet szerintem a hálózatos topikok valamelyikében tedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#4) biggabo válasza Speed® (#3) üzenetére


biggabo
csendes tag

Kösz.
Van másik hálókari benne, de az egy RTL8139B , tom régi de XP latt meg. Vista nem kezeli le, derivert meg csak RTL8139 D és C, c+ alá találtam. De továbbá az integrált LANnal miért szórakozik, ha XP alatt megy a net többnyire stabilan a másik LAN kártyával?

(#5) Speed® válasza biggabo (#4) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azért szórakozik az integrált LANal, mert a hozzá készített szoftver (különösen a hálózatkezelő és tűzfal) egy rakás ..bughalmaz. Én is szívtam anno :o

(#6) biggabo válasza Speed® (#5) üzenetére


biggabo
csendes tag

És akkor ez ellen mit lehet tenni. Hiszen driver csak kell hozzá, hogy müködni tudjon!

(#7) Speed® válasza biggabo (#6) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mint írtam, amikor telepíted az nForce pakkot, a hálózati résznél nemmel válaszolj a hálózatkezelő és az nV firewallos kérdésre..nem kellenek.
A driver ezektől függetlenül felmegy és használható a hálókari.
Ha így is hülyül, tiltsd le és használj külsőt..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.