Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Comm


Comm
senior tag

Hi!
Megköszönném mindenki segítségét.A dolog a következő:Abit KD7-S + C3D Radeon 9550-es karim nem megy együtt.A bios frissités segíthet?TNT2-vel simán megy a gép.
Előre is köszi!

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#2) Atticus válasza Comm (#1) üzenetére


Atticus
senior tag

nem tudom mennyire egyezik a két alaplap, de az én KD7-RAID alaplapommal simán megy a 9550XT-m.
Egy bios frissítés nem árthat szerintem.

Átmegyek rajtad, mint a Nílus Karnakon!

(#3) McCoy válasza Comm (#1) üzenetére


McCoy
tag

Hello, sajnos ez sehogy se fog menni, én az Abit NF7 & Connect3D Radeon 9600 kombóval szívtam meg, viszont haver chaintech lapjában gond nélkül megy a C3D, szal kis ráfizetéssel elcseréltem az ő Sapphire 9600-asára!!

(#4) Comm


Comm
senior tag

Köszike.Gondoltam én is, hogy a Connect3D 9550 karim a hunyó.Valszeg elcserélem, vagy eladom.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#5) kraftxld válasza Comm (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egy bios frissítést szerintem megérne a dolog.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) McCoy válasza Comm (#4) üzenetére


McCoy
tag

Ja 1 bios frissitést megpróbálhacc, de szerintem semmi esély a javulásra, én már 1x megszívtam ezzel, és tudom milyen sz*r!!!! Az én lapomban a legújabb bios volt, azzal se ment!

(#7) Comm válasza kraftxld (#5) üzenetére


Comm
senior tag

1.5 legújabb bios besütve, de sajna nem jó :(

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#8) kraftxld válasza Comm (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

biospatchert ráereszteni?

http://rom.by

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) Comm válasza kraftxld (#8) üzenetére


Comm
senior tag

Ez miben segít?

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#10) kraftxld válasza Comm (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Fixál pár dolgot a biosban. Ezzel lehet mondjuk régi award bios-os lapot rábírni arra, hogy vigye a nagy vinyókat. A te esetedben nem bizti, hogy segít, de egy próbát megér...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) Comm válasza kraftxld (#10) üzenetére


Comm
senior tag

Annyi a gond, hogy a probléma videókártya felől jön.Más Via-s lapban sem megy.Viszont SiS-es lapban megy

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.