Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _thomas_


_thomas_
tag

hi all!

szeretett abit is7e deszkám chipset hűtője egyre csúnyább hangokat ad.
meg kellene javítani, erre várok 5leteket. sajna nem garis így ez szóba sem jöhet.
amúgy nem ha meg kell olajozni, csak mivel ez ''finom'' cucc nem tudom milyen olaj v. akármi tenne neki jót!

thx!

www.ironic-software.com

(#2) konrad válasza _thomas_ (#1) üzenetére


konrad
aktív tag

Elvileg műszerolaj jó rá, de szerintem jobb ha fogod azt letéped és fölraksz egy passzív hűtőbordát (pl.:Zalman), azt szevasz az már nem fog nyekeregni...
:))

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#3) Beck18 válasza _thomas_ (#1) üzenetére


Beck18
tag

én is passziv bordára szavazok. Szntem kevesebb macera van vele mint olajozgatni a ventit.

For Whom The Bell Tolls

(#4) HiperG


HiperG
addikt

Én vettem egy Zalman 32J-t meg egy 47J-t és utóbbit felragasztottam az előbbihez adodt hővezető kétkomponensű ragasztóval :))

(#5) konrad válasza HiperG (#4) üzenetére


konrad
aktív tag

És az eredmény?

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#6) HiperG válasza konrad (#5) üzenetére


HiperG
addikt

Működik ;]

(#7) konrad válasza HiperG (#6) üzenetére


konrad
aktív tag

Mármint mennyivel melegebb a chipset?

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#8) fokukac


fokukac
nagyúr

én az epoxomról egyszerűen leszedtem a ventit, és nem is raktam a helyébe semmit.
SZép rézbordázat van alatta, bár nem olyan nagy, mint a zalman, de működik...
kézrátétellel elég meleg, mint a maxtor vinyó hűtés nélkül... (olyan 45 fok lehet - azért még rajta bírom tartani a kezem...)

de megy a gép, semmi baja.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9) Savanya


Savanya
addikt

Nem muszáj ragasztani ha szeretsz kicsit barkácsolni . Vágd le a sarkokon lévő 3 bordácskát kicsit reszeld és máris rá tudod rakni a régi fajta kör alakú leszoritót .
Újabb OTES félénél pedig csak a közepéből kell kitörni egy bordácskát és befűzni a hajlitott acél leszoritót .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#11) bendi


bendi
tag

Nekem van egy venti, ami oldalról fújja a levegőt az egész lapra... de Zalmannal lejjebb ment vagy 3 fokot az alaplap hőmérséklete, mint a gyári hűtővel...

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#13) t-shirt


t-shirt
veterán

nekem is is7e-m van és tényleg elég hangos az a venti,
én egy potira raktam a ventit majd jól letekertem, el is csendesült a kicsike

(#14) _thomas_


_thomas_
tag

kisebb kutakodás után találtam a garázsban műszerolajat. és láss csodát, meggyógyult a kicsike:C

most megfigyelés alatt tartom:)

köszönöm mindenkinek a segítséget!

www.ironic-software.com

(#15) HiperG válasza konrad (#7) üzenetére


HiperG
addikt

Honnan tudjam :)

Őszintén szólva nemis érdekel mert műxik... elég melega chipset de ez minden kis alkatrészre igaz a gépházamban... tudod elég komoly fűtőeljesítményű dolgok csücsülnek odabennt.. ;]

(#16) Beck18 válasza Kalandor (#10) üzenetére


Beck18
tag

igazad van, csak én ezt értelemszerűnek vettem ha vk. passziv hűtőt használ:P

For Whom The Bell Tolls

(#17) bug399


bug399
csendes tag

Cseréld ki a hűtőt.
Ez a problémája az IC7 és IS7-nek.

Commodore 64

(#18) konrad válasza HiperG (#15) üzenetére


konrad
aktív tag

Fogtam azt én is letéptem az ic7-m hűtőventijét, és Zalmant raktam rá, full terhelésen 45-46fok :DD .

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.