Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

senki nem vett ilyen lapot?? meg a vegen kenytelen leszek en bevallalni.. ;)
mod: igy elso latasra nem tunik olyan rossz deszkanak.. szokasos uj abit feeling.. mondjuk vicces, hogy az internetet bujva harom fajta verziot is talaltam ebbol a lapbol..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#2) westlake válasza westlake (#1) üzenetére


westlake
félisten

egy kis poen.. ez egy lap, megis van harom valtozata (vagyis hivatalosan csak egy van) [link] [link] [link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#3) Attila_26 válasza westlake (#2) üzenetére


Attila_26
aktív tag

Engem érdekel a lap.Megmozgat rendesen :) Mennyivel lenne jobb mint a ds4em?

(#4) Gorneck válasza westlake (#2) üzenetére


Gorneck
titán

Ez jó... :D

Gorneck#1239

(#5) karmester válasza westlake (#2) üzenetére


karmester
senior tag

Olvasgattam teszteket a deckáról, de mindegyik negatívumként hozta fel a korlátozott tuningképességet a többi gyártó Nforce 680i deckáival szemben... pozitívumként a kialakítást és a felszereltséget emlegették. Nagy Abit fan vagyok, jó ideje csak Abit deckáim vannak, de ezzel együtt az Abit is ''ember'' és könnyen lehet, hogy pillanatnyilag ez a termék nem lesz ''tuning bajnok''. Talán majd egy új bios vagy rev. segít a dolgon... :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#6) Vigneau válasza westlake (#2) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez elég érdekes tény... Vajon csak egy szériát dobnak piacra, vagy ki milyen szerencsés, olyat kap? Mintha a béta lapok közül a gyártó nem tudná eldönteni, melyikkel is kezdjen érdemben valamit.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#7) westlake válasza Vigneau (#6) üzenetére


westlake
félisten

en tegnapelott megkaptam a lapot es ilyen lett [link] a bios nagyon jo, vegre nem sotetkek, hanem fekete-feher :D mondjuk az nf680i miatt olyan dolgokat lehet a tuningnal allitani, amik miatt mar az evga lapanal is egnek allt a hajam.. meg nem sikerult alaposan megvizsgalnom, de szerintem egy eleg profin megtervezett cucc..

Play nice!

(#8) Vigneau válasza westlake (#7) üzenetére


Vigneau
félisten

Tuninggal haladsz?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#9) westlake válasza Vigneau (#8) üzenetére


westlake
félisten

pont emiatt irtam, hogy az nf680i chipset miatt eleg gazos a tuning.. olyan opciok annak benne, amit intel chipsetnel sosem kell allitani.. igy eleg nehez tuningolni.. raadasul egy uj procit tettem a lapba (6400) es lehet nem jol huzhato.. (sot, osszehasonlitasi alapom sincsen, igy nem fogom megtudni, hogy mennyire jo a lap.. ) az biztos, hogy pl a memoriateljesitmenyt jobban ki lehet elezni, mint egy intel lapban.. veszek egy uj 6600-as procit es azzal megnezem mit megy (legrosszabb esetben atrakom a masik gepbol az x6800-at ;) )

mod: lehet raszanom majd magam egy olyan review-ra, amiket mar csinaltam a tobbi lapnal is..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#10) Vigneau válasza westlake (#9) üzenetére


Vigneau
félisten

Hasonló a téma, mint az ATi-s lapoknál? Ha van időd, akkor jól fog jönni a review-d. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11) karmester válasza westlake (#9) üzenetére


karmester
senior tag

Ja, tényleg jól jönne egy kis teszt, mint a többi Core 2 ready lapoknál, és az elmaradt Quad GT-t-ről szerzett tapasznyalatokat is várjuk, főleg, hogy nemrég kijött egy újabb béta bios. :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#12) jugeen válasza westlake (#9) üzenetére


jugeen
addikt

a review-nak egy hajrá :R

(#13) pdave


pdave
aktív tag

na mi van azzal a review-val? :))
úgy látom ez a topik kicsit behalt.
esetleg vmelyik tulaj nem akarja feldobni némi sli-s teszteredménnyel?
meg arra is kíváncsi lennék, hogy ezen a deszkán mennyire melegedik a chipset.
remélem reagál vki :D

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#14) CsatiZsol válasza pdave (#13) üzenetére


CsatiZsol
tag

Sziasztok!

Nekem is ilyen lapom van. Egy dolgot megtanúltam belőle, azt a mérnököt aki összeköti heatpipe-al az összes melegedő alkatrészt nem figyelmbe véve azt, hogy normális működés mellett melyik mennyire melegszik kiskanállan fogom kibelezni!!!. Amúgy valakinek sikerült rájönnie, hogy a uGuru által kiírt section1-5 melyik melyik részt jelzi?

Nekem a legmelegebb max 105fokos amikor tolom a gamet 8-10órát. Szerintetek ez normális, vagy ez már azért sok.

Nagyon gondolkozom, hogy szerezek valalmi 4 centi körüli ventit és rászekesztem az északi hídon figyelő nem kis bordára, szerintetek ez dobhat valamit?

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#15) karesz4613 válasza pdave (#13) üzenetére


karesz4613
csendes tag

melegszik de nem vészes. Thermaltake Sonic Tower procihűtőm van és szinte semmi levegőt nem fúj az alaplapi bordákra, és így sem melegszenek túl. Az 1-5 a PWM szabályzókat jelzi ezek nálam 50-70 fokosak általában. A heatpipe megoldásról már olvastam máshol is hogy nem a legszerencsésebb, de nekem nem volt gond az északi híd hőfokával.

[ Szerkesztve ]

486 DX2-50 32 MB RAM MS-DOS6.22 Eng, Retro szürke billentyűzet :)

(#16) skywalker16


skywalker16
csendes tag

Hello

Nekem is ilyen lapom van.
És 1 (azaz egy) FSB-t sem enged húzni a processzoron(E4400).
Elképzelésem sincs mi lehel vele a baj 14-es bios van rajta.
Ram: DDR2 800 5-5-5-18
Ha valakinek volt már ilyen gondja vagy sejti mi lehet a baj meg köszönném a segítséget.

Hiba üzenenetet mellékeltem

Köszönettel: ....::::Skywalker::::....

(#17) Rolee87


Rolee87
tag

Akinek ilyen deszkája van vagy volt,egy érdekes kérdésem lenne.
Adott két nvidia kari,amit sli-be tennék,de mivel a második karit a legalsó slotba kell tenni,ezért érdekes dolog hogy pont oda tettek egy molex aljzatot amibe bekellene dugni a tápot,de persze akkor a kártya fizikailag nem tud belemenni a slotba mert a csatitól nem fér el!!!!!

Ez csak nekem tűnt fel?

(#18) Borzoló


Borzoló
senior tag

sziasztok urak
abit in9 32x-max al kapcsolatos kerdesem lenne.

tehat a gyarto honlap szerint 32gb memoriat kezel. tehat a kerdes:azt hogy?

abit.ws/page/en/motherboard/motherboard_detail.php@pMODEL_NAME=IN9+32X-MAX+Wi-Fi&fMTYPE=LGA775

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#19) Borzoló


Borzoló
senior tag

Senki?

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#20) Fücsök007 válasza Borzoló (#19) üzenetére


Fücsök007
őstag

Halott a topik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.