Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir McMonk


Sir McMonk
aktív tag

Hi Everybody!

Van még rajtam kívül valaki, aki IC7-es lapon lévő AC97-es Realtek hanggal szenved?

Az egész úgy ahogy van - trágya és sz*r!

A hang zörög, kihagy, csörög, meg mindent, amit nem kéne! Vannak jó napjai (inkább órái, sőt percei!) amikor összeszedi magát, de még az XP indulásánál hallható - egyébként gyönyör a fülnek! :) - dallamnál is elrecseg.

Mindenképp veszek hangkártyát, mert kell, de egy kib...tt Abit lapra csak tesznek egy jó hangot, vagy én vagyok naív?

Ha valaki tud olyan segítséggel szolgálni, aminek előnyét is tapasztalta, szóljon és hálás leszek!!!

Köszi!

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#2) Savanya


Savanya
addikt

Nekem szerencsére tökéletes , bár ami a CD-n van driver azzal nekem se ment .Letöltöttem a legújabbat a Realtek oldaláról és játék alatt sincs gondom vele .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#3) sztojo válasza Sir McMonk (#1) üzenetére


sztojo
tag

hi!

hát igen érdemes letölteni legújabb driver-t!

Problémát jelenthet az is, hogy ha a mixer beállításokban a WAVE és MAIN VOLUME csúszkái 100%on vannak.

Énis görcsöltem anno SBLive+altec 4.1 -el ilyen miatt. XP induláskor a logon hangja majd szétugrasztotta mélynyomót(recsegett, ropogott). Végül rájöttem, hogy a TV-tuner hangerőszabályzója nem a wave-et állítja hanem a main volume-t és kicsit túlvezérelte a dolgot, mert tunert mindig full hangra raktam amikor ágyból tévéztem. :DD).

na csa

sztojo

(#4) V_Zoli


V_Zoli
tag

Nekem nincs vele gondom...:))

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#5) zsoltee10 válasza V_Zoli (#4) üzenetére


zsoltee10
addikt

ma hoztam meg a lapot, eddig jó. :)

én a cd-n lévő drivert tettem fel, nem recseg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.