Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit ic-7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) macsek


macsek
tag

Sziasztok! Meg kell vallanom igen hulye kérdéssel fordulok hozzatok. Hogy kell telepíteni a chipset drivert ehez a laphoz? Mert nekem nem akar sikerulni. Marmint a driver az megy de az Intel Aplication Acelleratort nem tudom felrakni rendesen.Azt irja hogy nem tamogatott. Mi a gond vagy hogy csinaljam?

www.szabadar.hu

(#2) Viktor77 válasza macsek (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Van már ilyen topic, de azért leírom. Csak akkor megy fel az Accelerator, ha van raid-be kötve vinyód.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) erdoke válasza macsek (#1) üzenetére


erdoke
titán

Csak a SATA RAID használatához kell az IAA, egyébként nem, és ahogy amellékelt ábra mutatja, föl se megy.

A legjobb aláírás a héten

(#4) macsek válasza erdoke (#3) üzenetére


macsek
tag

Koszonom a gyors valaszt.Nincs sajnos Raid-be kotve vinyom es sata-m sincs.Igy hat akkor ne varjak csodat. CSak akkor egy dolgot nem ertek miert szagatt meg is jatekokban a gep meg 3dmarkban is alig-alig produkal. Szar a video kartyam? (FX5600.)

www.szabadar.hu

(#5) erdoke válasza macsek (#4) üzenetére


erdoke
titán

Az Ultra nélküli FX5600 sajnos nem nevezhető jó választásnak, és akkor még barátságosan fogalmaztam. Ahhoz képest ráadásul nem is olcsó.:(
Talán egy 5700-zal jobban jártál volna, nem is beszélve egy 5700Ultra-ról vagy egy 9600Pro-ról.

A legjobb aláírás a héten

(#6) macsek válasza erdoke (#5) üzenetére


macsek
tag

Tudom de ehez a kartyához nagyon olcson jutottam. Es most meg nem nagyon van penzem masikat venni. DE azert az gaz hogy 3dmark2001SE-ben csak 6ezer korulit csinal nem???

www.szabadar.hu

(#7) erdoke válasza macsek (#6) üzenetére


erdoke
titán

Miért lenne gáz?:)

A legjobb aláírás a héten

(#8) macsek válasza erdoke (#7) üzenetére


macsek
tag

Akkor jolvan! Legfeljebb majd gyujtok es veszek egy jo radeont hogy ha meglesz a half life 2 akkor ne legyek bajban.

www.szabadar.hu

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit ic-7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.