Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Marek


Marek
csendes tag

ABIT Gf3Ti -hoz 4cm-es venti kellene!!
Hol lehet kapni ??
Dunaújváros és környéke v. holnap Bp.

(#2) Joey_the_man válasza Marek (#1) üzenetére


Joey_the_man
tag

Marek te dunaújvárosi vagy?? Amúgy nem tom, de nekem is kéne 2 db :) /ha kapnék világítósat király lenne/ de nem hiszem hogy van belőle (Amúgy én is itt lakom a környéken (:DRácalmás:D)

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#3) Marek válasza Joey_the_man (#2) üzenetére


Marek
csendes tag

Ha látsz ilyet szólj, bár nekem sima is jó nem kell villágitós

(#4) Marek válasza Joey_the_man (#2) üzenetére


Marek
csendes tag

Amúgy igen dunaújvárosi vagyok

(#5) Tuvok


Tuvok
csendes tag

4 cm -es ventit bárhol lehet kapni kérj VGA ventit de ha a karidon a bordát nem lehet cserélni vagy kör alakú volt a régi akkor vegyél kör alakú fémventit kb 2500Ft a sima VGA venti Evercool kb 1300Ft

Nekem pedig az lenne a kérdésem, hogy lehet -e kapni Mobilrackventi aljzat átalakítót ugyanis a Rackekbe pont 40x40 -es ventiket raknak amit most kiszedek belőle azonban át kell alakítani az aljzatot hogy betudjam dugni valahova. Ja és mégegy kérdés hány Voltot esznek ezek mert a rackbe a tápról 12V megy de hogy ezt átalakítja vagy sem azt nemtudom. Segítségképpen itt egy kép



Ha ez bejön akkor olcsóbb megvenni egy 3-4 ventis racket mint külön a ventiket. Ja és marad egy használható fiókod is.

(#6) Marek válasza Tuvok (#5) üzenetére


Marek
csendes tag

Köszi majd körbe nézek??

Amúgy mennyi ha leál a venti mennyi ideig birja ha a géppel nem játszok csak netezek ??

(#7) Marek válasza Tuvok (#5) üzenetére


Marek
csendes tag

Köszi majd körbe nézek .

Amúgy mennyi ha leál a venti mennyi ideig birja ha a géppel nem játszok csak netezek ??

(#8) Marek


Marek
csendes tag

Up

(#9) Tuvok


Tuvok
csendes tag

Nekem egy intenzív LAN partin állt le a hűtőm 3 órát játszottam vele de akkor a ventin lévő matrica már leolvadt :) Még bírta a gép nekem ATI 8500 van ami automatán lekapcsol tehát semmi baj nem volt de volt úgy hogy éjszaka letöltés és egész éjjel nem ment kibírta mivel ilyenkor nem forróasodik nomeg nyitott ablak.

(#10) Marek válasza Tuvok (#9) üzenetére


Marek
csendes tag

Köszi .
Valaki más ??? akinek Gf3Ti200 van.
Mi a tapasztalat???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.