Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Abit geforce4 ti4200 csendesítése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) amegt


amegt
aktív tag

Van-e tippetek arra, hogy hogyan lehet csendesíteni a ventijét ennek a típusú kártyának. Szerintem elég hangos jószág. Konkrét megoldást tudtok mondani, amit lehet kivitelezni költségtakarékos megoldással (max.2000Ft)?


[Szerkesztve]

(#2) Hequila válasza amegt (#1) üzenetére


Hequila
őstag

Készül egy modom, ami ennek a kártyának a hűtési problémáját próbálja megoldani, 2000 Ft-ból kijön ram hűtőkkel együtt, halk is. Ha kész lesz, közzé teszem, addig is maradjon titok.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#3) gerlaip válasza amegt (#1) üzenetére


gerlaip
addikt

Buherálj rá egy proci hűtőt. Itt-ott vannak erről cikkek.

lámavakond

(#4) zopet17


zopet17
csendes tag

Enyém is ilyen, és én leszedtem a hűtőt, de sehogy sem lett halkabb, vettem rá egy másikat, de az nem hűti eléggé és szaggat meg olyan meleg mint az állat, úgyhogy most a Zalaman Heatpipe- on gondolkodom! Ajánlom, hogy szart ne vegyél, mert így jársz mint én!

(#5) zopet17


zopet17
csendes tag

Enyém is ilyen, és én leszedtem a hűtőt, de sehogy sem lett halkabb, vettem rá egy másikat, de az nem hűti eléggé és szaggat meg olyan meleg mint az állat, úgyhogy most a Zalaman Heatpipe- on gondolkodom! Ajánlom, hogy szart ne vegyél, mert így jársz mint én!

(#6) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Low-tech cpu hűtővel és homemade rambordákkal 1500ft-ból kijössz,és csendes legalább.

(#7) Loretto


Loretto
veterán

szerinrem ezért kár volt uj topicot.az enyémben ugyanez a tma.
esetleg mehet abban.lehetne nagy ti4200 topic ha még nem volt.

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=34731&arc=f[/L]

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Abit geforce4 ti4200 csendesítése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.