Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petey


petey
tag

Hát mivel csere előtt állok, azt hiszem nem fogok s939-re váltani. inkább megvárom ezt a gyönyörűséget és az AM2-es procikat :C :D

[link]

(#2) (Kolombusz) válasza petey (#1) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Grat, ezért érdemes volt megnyitni...

(#3) Mateee válasza petey (#1) üzenetére


Mateee
tag

És mikorra lesz ez kapható?
fél év? 1 év?

(#4) petey válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére


petey
tag

gyakorlatilag nem érdekelsz.

On: még egy pár kép AM2-es alaplapokról.

[link]

(#5) petey válasza Mateee (#3) üzenetére


petey
tag

elvileg június 6. de itthon? sztem nem kell fél év.

(#6) slayer006 válasza Mateee (#3) üzenetére


slayer006
addikt

a lap alján a válasz:

The launch? June 6th of 2006, of course. µ

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#7) slayer006 válasza petey (#4) üzenetére


slayer006
addikt

:DDD :DDD :DDD
:))
:C :C :C

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#9) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel már megjelent, kapható, visszanyitottam.

Samsung Galaxy A54

(#10) #65675776 válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor a Fatal1ty-sok megint nem vegyülnek a köznéppel: [link].

[Szerkesztve]

(#11) EQMontoya válasza #65675776 (#10) üzenetére


EQMontoya
veterán

ha visszaolvasol, pl a témanyitó hozzászólást, ilyen arcról nem is tételezem fel, hogy a ''pórnép'' szintjére süllyedne... Neki J. Wendel kockafeje kell.

Same rules apply!

(#12) Vigneau válasza #65675776 (#10) üzenetére


Vigneau
félisten

Elfelejtettem abba a topikcímbe becsempészni a Fatal1ty nevet... :DDD Lehet, jobb is így... :F ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13) laci666


laci666
senior tag

Na végre megvettem ez a csúcs deszkát. :Y :Y
Elsőre minden frankon mükszik nem volt semmi bibi vele, de még csak most vagyok a tesztelős időszakban meg nézem mit bír a kicsike.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#14) Vigneau válasza laci666 (#13) üzenetére


Vigneau
félisten

Lassan csordogálhatna némi tapasztalat ide is. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15) antikomcsi válasza Vigneau (#12) üzenetére


antikomcsi
veterán

Hangzatos kis név ez a Fatal1ty ugye? :D ;]

Kár, hogy nincs DFI Lanparty Fatal1ty. :DDD Gondolom beneveznél egy ilyen deszkára! :C

[Szerkesztve]

(#16) antikomcsi válasza Vigneau (#14) üzenetére


antikomcsi
veterán

Vagy csordogálhatna valaki akinek van már egyáltalán!

Igazán takaros kis vasnak tartom, kár, hogy ki fog maradni az életemből, egy ilyen lap újkénti megvásárlása.

Jól elvagyok én a kis AN8 Fatal1tyvel. Na nem azt mondom, hogy soha sem lesz, de inkább majd akkor amikor olyan kis harmadik konfig lesz az AM2, akkor majd nevezek egyre én is! :D

(#17) Vigneau válasza antikomcsi (#15) üzenetére


Vigneau
félisten

Ki tudja, kérdés - ha lenne - milyen áron adnák.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18) Vigneau válasza antikomcsi (#16) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem nagyon néznek be ide. Egyáltalán létszükséglet ez a topik, vagy elférne mindez a AN9 / KN9 topicban is? Oda legalább egyre sűrűbben néznek be.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#19) antikomcsi válasza Vigneau (#18) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha már felmerül ilyen kérdés, akkor abban már benne van a válasz is. :)
Kétség kívűl jobban koncentrálódna az a kevés tapasztalat ami már rendelkezésünkre áll. Feltéve, ha egy büszke nforce 590 tulaj hajlandó olyan topikba írni, ahol holmi nforce4-ek is előfordukhatnak. ;]
Ki tudja, valaha lesz e annyi an9 fatál tulaj aki életben tartaná a topikot szakmailag is?
Lassan 2 éve van an8 fatál, de még mindíg nagyon kevesen vagyunk ezzel a lappal a fórumon, és gyanítom, nem is leszünk többen.

(#20) laci666 válasza Vigneau (#14) üzenetére


laci666
senior tag

Lassan csordogál
.Az eggyik szemem sír a másik nevet.
Akkor kezdem a jó dolgokkal:
A lap igy élőbe szebb mint a képeken baromira jó nézki a hűtés és mellesleg jó mükszik is.Teli van a lap leddel a hátulján van 6 piros led ami valami ritmus szerint villog ha be van kapcsolva a gép (nekem plexi házam van és abba nagyon szépen nézki,föleg este.) A lap elején is jutott led böl böven van zöld+vőrős.egyszoval csili vili a lap.Van még a lapon egy kis kijelzö ami kodokat ír ki a könyvébe levan irva minden kod jelentése ha esetleg valami gond lenne.Majd csinnálok a lapról képet csak most itthon vagyok a gép meg az albiba van.
Semmi probléma nem volt a gép össze rakásával ment minden rendesen és pöcre beindult a gépsas.A Bios háttere full piros az elején zavart,de meg lehet szokni és akki tuningol az sokat fogja nézni.
Na szoval elértünk a tuninghoz:Fura volt hogy alapbol a 800-as Geil ramjaimat 667 járatja habár fel lehet rakni 800-ra de akkor 2.1voltot ke adni a ramnak mert különben nem jön be semmi.Tömören annyit hogy a X2 3600+procit max 2800Mz tudtam kihajtani 280FSB-vel és itt a gyenge lááncszem az fsb nem tudom növelni,de erről írok majd bővebben. :R

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#21) rauschie válasza antikomcsi (#15) üzenetére


rauschie
senior tag

számomra a legnagyobb negativum persze az ára mellett a fatal1ty lap ellen h annak a kreténnek a nevével van fémjelezve....

[Szerkesztve]

(#22) Vigneau válasza laci666 (#20) üzenetére


Vigneau
félisten

Szóval örökölte a megjelenés terén az AN8 széria előnyeit. A 2db 7 szegmenses dióda tényleg nagyon jó szolgálatot tud tenni. Azért a 280-as FSB sem olyan rossz.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#23) laci666


laci666
senior tag

Egy kis ram tuninggal szolgálhatok.
Néztem memoria olvasás,irás.másolást,késleltetés.
A biosban beállítottam 800-on mennyenek a ramok mert alapbol 667-re rakja.
A CPU szorzoját 10-en hagytam és igy toltam az fsb-t egyre feljebb:

CPU 10*225 1.25v(1.31v ad valojában az alaplap) Ram 900Mhz 2.1v 4-4-4-12-2T
[link][link][link][link]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#24) laci666


laci666
senior tag

Egy kis ram tuninggal szolgálhatok.
Néztem memoria olvasás,irás.másolást,késleltetés.
A biosban beállítottam hogy 800-on mennyenek a ramok mert alapbol 667-re rakja.
A CPU szorzoját 10-en hagytam és igy toltam az fsb-t egyre feljebb:

Egészen 960Mhz tudtam emelni a ram órajelét 4-4-4-12-2T beállítások mellet de már itt 2.3v-ot kellet adnom a memoriának sőt a procinak is kellet adnom egy kis feszt .
[link][link][link][link][link]
Amikor elértem az 1000Mhzt eztmár csak 5-4-5-12-2T és itt történt egy furra eset hogy a proci ezt alapfeszen vitte,nem tudom miért az előbb akármit csináltam addig nemjőtt be a vinfos amig nem adtam feszt a procinak most meg simmán vitte. :F
[link][link][link][link][link]
1000Mhz fölé az istennek sem akkart menni akkármit csináltam utána.
Majd megcsinálom hogy vissza ossztom 667-re a ramot a procit meg 8 szorzora és onnan tolom neki.



[Szerkesztve]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#25) antikomcsi válasza laci666 (#24) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szia!

Mindez jó és szép, és gratulálok az eredményekhez!

Félreértés ne essék, nem az am2 rendszereket akarom ócsárolni, egyszerűen csak nem vagyok meggyőzve a ddr2 létjogosúltságáról. Hogy őszinte legyek, szerintem egy ilyen lap sokkal többet is tudna, de ennyit még ddr1 ramokkal is, hisz az én fatálom is ehhez hasonló eredményeket mutat ddr1 memóriákkal.

Kérlek ne vedd negatívnak a hozzászólást!

Köszönjük a gyors tesztet, igazán jó, hogy benyomtad ide.
Másrészt ha nem lenne most gépem, biztos én is an9 fatált vennék, a lényeg csak annyit, hogy akinek s939 van annak nem éri meg váltani am2 ddr2-re.

Köszi még1x! :R

(#26) laci666 válasza antikomcsi (#25) üzenetére


laci666
senior tag

Szia én csak a tapasztalatomat irom le,hogy mire jutok a deszkával,hogy aki ilyet akkar venni mire számítson.
Én nem a 939-es renszereket akkarom szapulni nekem is olyanom volt(meg voltam vele elégedve) csak volt lehetőségem váltásra és váltottam.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#27) antikomcsi válasza laci666 (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán

Remélem nem sértődtél meg, valóban örülök, hogy leírtad a dolgokat, hisz ez a fórum lényege. És vóban jó kis cucc, ha itt álnék normális gép nélkül tuti ilyet vennék, mint Te, semmi mást, de a mostani fatálom is a szívemhez nőtt! :D

Köszönjük tehát az adatokat, és továbbra is várjuk az infókat, mert egyszer biztos lesz ilyen lapom, és akkor már elég lesz újra bekukkantani a topikba, ha valamit tudni akarok!

Üdv!

(#28) laci666


laci666
senior tag

Pár bios képet felnyomok hátha tud valaki segíteni mit hogy állítsak be.


[link]

[Szerkesztve]
[link]

[link]
[link]

[Szerkesztve]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#29) laci666


laci666
senior tag

:F

[Szerkesztve]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#30) nándika válasza laci666 (#29) üzenetére


nándika
aktív tag

Na végre megtaláltam a topikom! :DDD :C Végül is karácsony van ezt hozta a jézuska :R
SEGITSÉGET KÉRNÉK a chip set hütésem borzastoan pörög 6000 :Y
hogy tudnék segiteni ezen mert rohadt idegesitöek :)

A bárányok hallgatnak!

(#31) nándika válasza laci666 (#29) üzenetére


nándika
aktív tag

:((( Hát kvázi teso velünk senki nem foglalkozik

A bárányok hallgatnak!

(#32) laci666 válasza nándika (#31) üzenetére


laci666
senior tag

Hát pedig annyit megérdemelne ez a lap. :O

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#33) nándika válasza laci666 (#32) üzenetére


nándika
aktív tag

Te sem voltál mostanában :DDD
Mi a helyzet??? :R

A bárányok hallgatnak!

(#34) laci666 válasza nándika (#33) üzenetére


laci666
senior tag

Helyzet van most kaszáltak el Mechanikai Technologiákbol,de még van remény,csak feltudnák jelenkezni a k@rv@ ETR.re. :D
Nyomhatnál valami tunung teszteket hogy nálad hogy muzsikál a cumó?

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#35) nándika válasza laci666 (#34) üzenetére


nándika
aktív tag

Figyu helyzet a következö!
Nem tom még pontosan hogy mikor de 1-2nap és boldog tulajdonosa vagyok egy x2 4200+
Na majd azok lesznek érdekesek :C
Mindenképpen megossztom veled :)

[Szerkesztve]

A bárányok hallgatnak!

(#36) csumpy


csumpy
csendes tag

Sziasztok!

Laci666! már írtam neked mailt is. Csak nagyon szeretném +tudni hogy hogyan muzsikál a géped? nagyon izgulok mert még nem tom hogy milyen a deszka! már + van az abit an9 32x fatal1ty, AMD a64 X2 4200+, 2x 1 gb geil ddr2 800 dual channel mem, thermaltake v6000a xaser V ház! még kell vinyó, író, vga! Most veszem meg a vga-t! asus eax1900xt 256mb. szóval légyszi írd meg hogy mire számíthatok! milyen lesz a gépem?

Gigabyte gtx 550ti, Intel I5 650, Corsair vengance ddr3 1600mhz 12GB, Asus p7 h55 usb3, chieftec tdc560a12s 560w,Kingstone ssd nowV 64gb, wd 1tb sata2, Thermaltake xaserV v6000a

(#37) nándika válasza csumpy (#36) üzenetére


nándika
aktív tag

Laci666 nagyon vizsgaidőszak alatt van igy sajna nem sokat van gép közelben!
Ahogy észrevettem még nekem van ilyen gépem :)
Hát mit mondhatnék :) Nagyon jó deszka :R Kezdeti nehézségek ellenére nagyon megszeretem. Ha elfogatsz egy tanácsot az alaplapi tűzfalat semmi kép ne ragd fel :(
nagyon sok bosszúságtól megkíméled magad ;]
Ha bármi van tunning ,beállitások, én mindig itt vagyok legalább végre lesz valaki :DD
meg osztjuk a problémákat ;)

A bárányok hallgatnak!

(#38) csumpy


csumpy
csendes tag

szia!

Köszi a helpet! Rendes vagy.

Mi az amit csinál a tüzfal? Vgy mit nem?

Szerintem tuningra nem lesz szükség! (legalább is remélem!)

Mennyi a chip üzemi hömérséklete?

5 ventis a ház amit most veszek. remélem melegedés gondom nem lesz!

Mondjuk nem intel!!! az intelesek rostélyost is csinálhatnak lanparty közben a cpu

hütőn!! :DD

majd írj még tapasztalatokat! izgulok hogy milyen gépet vettem!

Gigabyte gtx 550ti, Intel I5 650, Corsair vengance ddr3 1600mhz 12GB, Asus p7 h55 usb3, chieftec tdc560a12s 560w,Kingstone ssd nowV 64gb, wd 1tb sata2, Thermaltake xaserV v6000a

(#39) nándika válasza csumpy (#38) üzenetére


nándika
aktív tag

Parázznod teljesen felesleges jó ki géped lesz :D
Hú.. most fejből irom azt hiszem terhelés alatt is 34-36fok kb ,most hogy nekem megvan huzzva a dolog igy déii híd 36°c északi az meg 41°c!
Az alaplapi tűzfal akad a driverekkel ezért iram hogy ne ragd fel :))
''Videokari instabilitás'' ez egy péda vot, ugyhogy ne ragd fel :(
Elég jó kis házat vettél nem hiszem hogy melegedéssel lenne gondod, nekem méretre kicsit nagyobb a házam, kevesebb a venti de a hőmérséklet :) az ok

Ui: bios ban le tudod szabályozni az chipset hütés mert nagyon hangos!
Ja és C'n'Q mindenkép kapcsold majd be,amd opimizert is dobd fel :R
most ennyi :) megyek reggelizni ;]

A bárányok hallgatnak!

(#40) Vigneau válasza nándika (#39) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem vagytok valami sokan, meg kell hagyni.
Az AN9 / KN9 topicba nem szoktatok belesni? Gondolom, alapjaiban nincs nagy különbség a kettő között, mint anno az AN8 - KN8 esetében sem volt.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#41) csumpy


csumpy
csendes tag

A hömérsékletek nagyon jók ezek szerint! Az új AMD-k már nem melegednek!
Hál isten+ meg a micro devicesnek.
Sajna még nem tom megnézni a biost sem mert még sok drága dolog hiányzik a gépböl.
:((
A c&q persze hogy be lesz kapcsolva! ha már ki találták, és jó is.
Azt nem tod véletlenül hogy a Gurupanelt hol lehet be szerezni az alaplaphoz?
Nekem nagyon tetszene a dolog!!! itt a ház leírása:
[link]
kb fél nap tréningelés volt mire mindent rendesen be bírtam kötni! ventik,senzorok, stb!
Sajna volt az an9 között gyárihibás is, és vissza hívták a gyárba.
Amúgy még roszat nem hallotam róla!
Nagyot hibáztam. + vásároltam a procit (AMD a64 x2 4200+) Most utólag tudtam meg hogy nem támogatja a 800mhz-es ramokat! a 4000+ jobb mint a 4200+-os
[link]
érdemes olvasni shoping elött! Én hülye voltam.

Gigabyte gtx 550ti, Intel I5 650, Corsair vengance ddr3 1600mhz 12GB, Asus p7 h55 usb3, chieftec tdc560a12s 560w,Kingstone ssd nowV 64gb, wd 1tb sata2, Thermaltake xaserV v6000a

(#42) Vigneau válasza csumpy (#41) üzenetére


Vigneau
félisten

Mintha azt olvastam volna, hogy a Ready-ben lehet kapni uGuru panelt.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#43) csumpy


csumpy
csendes tag

A ready egy üzlet?

Pest közelében lakom (40km) jó volna ha valami pesti bolt volna! kb mi pénzt kóstál nem tudod?

Gigabyte gtx 550ti, Intel I5 650, Corsair vengance ddr3 1600mhz 12GB, Asus p7 h55 usb3, chieftec tdc560a12s 560w,Kingstone ssd nowV 64gb, wd 1tb sata2, Thermaltake xaserV v6000a

(#44) Gorneck válasza csumpy (#43) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#45) nándika válasza Vigneau (#42) üzenetére


nándika
aktív tag

Á hello azt hittem ezt a topikot senki nem látogatja! :DDD
De beszoktam nézegetni csak probáltam feléleszteni ezt is mert nincs a fatai1ty megnevezés an9/kn9 topikon :DD :DD

Csumpy:én is fogok rendelni mert korrekt kis cucc kb 4k az ára :)
Nem értem mit nem támogat? A link pont arról szól hogy kingmax 800 memokkal tesztelik :F

[Szerkesztve]

A bárányok hallgatnak!

(#46) csumpy


csumpy
csendes tag

ha tudod hol lehet beszerezni légyszives írd meg mert én nem találtam!
4 papír nem pénz érte!
rosz linket raktam be. valahol azt olvastam hogy az x2 4200+ nem támogatja a ramokat csak aszem 766-ig!
Remélem hogy kamu!
Kafa volna a guru panel! A cmos reset nagyon tuti, és a tuning barátságosabb lehetösége is szempont!
valamilyen szinten +szállotak vagyunk hogy ilyen motyókra költjük a pénzt!
De engem nem érdekel! nem azért mert van pénzem. (csóró villanyász vok) nincs semmi hobbim csak a pc-m! ha már van legyen rendesen! nemigaz?!
ha kész lesz a gépem remélem nem kell költenem rá 1 darabig.
az sli-t ki szeretném benne próbálni!
a havert is ugyan ilyen vga-ra rá dumálom, és már mehet is a teszt! kb 2 hónap.
te milyen vga-t vennél ha volna rá 80k?
én az asus eax1900xt 256mb mellet döntöttem! Szerinted mi volna az ideális vga ehez a confighoz?

Gigabyte gtx 550ti, Intel I5 650, Corsair vengance ddr3 1600mhz 12GB, Asus p7 h55 usb3, chieftec tdc560a12s 560w,Kingstone ssd nowV 64gb, wd 1tb sata2, Thermaltake xaserV v6000a

(#47) Vigneau válasza nándika (#45) üzenetére


Vigneau
félisten

A Fatal1ty-n kívül olyan nagy különbségek csak nincsenek ott sem. Anno sok Fatal1ty-s jött át a sima AN8-ba is, mert ott jobban pergett az élet.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#48) nándika válasza csumpy (#46) üzenetére


nándika
aktív tag

NA hello!
Én is ati párti votam addig a pillanatig amig meg nem tértem! :D
Nem, egyszerüen ati jobb volt de most ez a 8800gts-em gyaláz. és kész :R
Ha most szeretnél vásárolni akkor várj vele mert jön a dx10 és nagyon olcsok lesznek
2 hónap és rendeződnek a dolgok! Jönnek az új geforcok meg állitolag ati is csinált valmit!
Nézzd az én kártyám értéke majdem 20kval csőkket :O 3hét alatt!
Ha emlékezetem nem csal az asus mindig drágább de 90k az nagyon sok már sokkal olcsobban is lehet kapni!
:R

A bárányok hallgatnak!

(#49) csumpy


csumpy
csendes tag

Sajna nem tok tovább várni!
Már nagyon kíváncsi vok.
én pont fordítva vagyok. g-force mániás voltam, és át tértem az atira!
sok tesztet olvastam. az asus eax1900xt sok dologban odavert a gforce csúcskariábol néhánynak! no persze én nem akarok vitázni, és nagyon örülök hogy ítrál de 2 dologbol soha nem engedek! ATI&AMD! nekem ez a páros nagyon be vált.
most látam ;)CIE RX1950XT 256Mb Asus, EAX1950XT/HDTP/256M, DVI, TV out 81 072 Ft gömb computer
azért ez már kafa!
még a guru panelt kéne valahonan beszerezni! nem tod hol lehet kapni?
a Ready listáján nem volt! :W

Gigabyte gtx 550ti, Intel I5 650, Corsair vengance ddr3 1600mhz 12GB, Asus p7 h55 usb3, chieftec tdc560a12s 560w,Kingstone ssd nowV 64gb, wd 1tb sata2, Thermaltake xaserV v6000a

(#50) Vigneau válasza csumpy (#49) üzenetére


Vigneau
félisten

Azért ne siesd el a vételt. Elvileg a PH!-n is találsz ilyen karit - lehet más gyártótól ugyan -, ráadásul olcsóbban. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.