Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) senszey


senszey
csendes tag

sziasztok!

van egy Abit ATI Radeon 9600XT VIVO-s kartyam, es a hutoventi elkedezett ciripelni. Mit tudok vele csinalni, amitol ez meg is szunne? (kipucoltam eddig) Esetleg tudtok vmi helyet, ahol lehet ujat venni?

A.

(#2) bestkiller válasza senszey (#1) üzenetére


bestkiller
tag

Hali.

Látom még nem sok tanácsot kaptál.:F
Talán Én adhatok neked.
Nem kell megfogadnod de szerintem bevállik.
1. Netán veszel egy gpu univerzális hűtőt és azt szereled fel. Ez kb 4k.
2. Veszel a boltban műszer olajat és miután megint:P kitakarítod a ventit befújod ezzel az olajjal és már halkabb is lesz.
Nem garancia, hogy olyan halk lesz mint előtte de biztos halkabb lesz mint most.
Több ötletem nincs egyenlőre.:C

(#3) bestkiller


bestkiller
tag

:Y

(#4) senszey


senszey
csendes tag

ok, olajat megprobalom.
WD45-ot kerestem otthon, de nem talaltam meg.

A.

(#5) mattheus válasza senszey (#4) üzenetére


mattheus
őstag

Zalman-t tudom ajánlani neked. Drágább megoldás, de kapsz mellé egy hosszútávra egy jó megoldást a problémádra. A műszerolajjal kb. 1-2 hónapra oldod meg a ciripelést. Persze ez még mindig így olcsóbb.

(#6) bestkiller válasza senszey (#4) üzenetére


bestkiller
tag

Igaza van Mattheusnak de ha nincs rá zsé akkor pedig az olajos megoldás is jó egy darabig:C

(#7) kokobe válasza senszey (#1) üzenetére


kokobe
senior tag

vedd le azt ha van otthon zsírod meg olajod pl:a garázsban akkor zsírozd meg olajozd meg én is azt szoktam csinálni az abit nf7 alaplaphütőjével és amióta megolajoztam nics kerregő hangja!

<---AMD___ATi--->

(#8) Panzermeyer válasza kokobe (#7) üzenetére


Panzermeyer
tag

zsír nem jó mert ezeket a gyenge szar ventiket nagyon lefogja, a műszerolaj nekem az ABIT NF7 chipset ventijéből 1-2 hónap alatt ''kikopik''
most valvoline motorolaj van benne, elcsentem a pincéből egy üvegcsével :) kicsit sűrűbb de nem fogja meg és így megy egy jó ideje

wd40? azzal nem a legyeket szokás írtani? ;)PPPPPPPPP

When you stop telling lies about me, I will stop telling the truth about you.

(#9) bestkiller


bestkiller
tag

Szerintem se lenne jó a zsír.:(
Meg nem jut el oda ahova kell.
Talán még a WD-40 is jó megoldás de az se egy olcsó dolog mert a 350ml -es kb egy ezres. még mindig jobb a müszerolaj. meg havonta vagy kéthavonta beolajozod akkor meg tovább is jó lessz.:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.