Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cudar07


cudar07
senior tag

sziasztok

tök jó mind a kettő passziv hűtése van!
a giga dual lanos ha jól tudom.

de melyik jobb tuningba?
illetve egyébb tapasztalatokat is várok :)

köszönöm :R

(remélem nem gond az új totyik) :B

(#2) cudar07


cudar07
senior tag

bocs

1000Ft drágább a gigabites :)

(#3) >Borisz< válasza cudar07 (#2) üzenetére


>Borisz<
tag

Hi,

én tegnap óta vagyok boldog tulajdonosa egy Gigabyte K8N Ultra-9- ne, és eddig csak pozitívat tudok mondani róla.

Előtte volt egy ASUS A8N SLI Deluxe-m, na az borzasztó volt, nekem.
A GB nagyon megfontoltan lett összerakva, pl. egyszerűen kitudod cserélni a RAM-okat anélkül, hogy ki kellene venni a VGA-t, a passzív hűtő szerintem az egyik legjobb találmány,
és igaz, hogy én még nem tuningoltam, de azt láttam a BIOS-ban, hogy mindent tudsz tuningolni amit csak akarsz.

Az Abittal régen rossz tapasztalataim voltak, én azt nem is néztem,
viszont amit ajánlani tudok, a GB kívül, az az EPOX N4 U-ja és az Albatron U-ja. Ezek mind hasonlóan jók mint a GB, de mindkettő aktív hűtös, persze itt ne az ASUS porszívójára gondolj, az Epox-nál egy kb. akkora bordába van beépítve a venti mint a GB-é, az Albatronnak pedig egy méretesebb darab került fel a chip-re és ezáltal nagyon halk, és mivel csak 4 csavar fogja könnyen cserélhető.

Ha elfogadsz egy tanácsot e 3 közül választasz, szerintem egyikkel sem bánod meg.

:)

Sok szerencsét! :DD

(#4) cudar07 válasza >Borisz< (#3) üzenetére


cudar07
senior tag

szia

köszi a tanácsokat :R
én is csipem az epoxot de azt hol lehet venni?
elég nehéz találni ilyet (meg kicsit drága szokott lenni)

még 1 * köszönöm :C

(#5) >Borisz< válasza cudar07 (#4) üzenetére


>Borisz<
tag

Sajna Epoxot én se tudom hol lehetne :F Gigabyte van a CHS nagykerbe, ők a hivatalos beszállítók, Albatront pedig sok helyen kapni, kiskerbe is, állítólag :DD

a depo-n ezt találtam, maybe

Focus-Team Kft.
Honlap:
http://www.focusnet.hu
E-mail:
e-mail küldés a forgalmazónak
Különleges és egyéni igények szerint is vállalunk komplett otthoni számítógépek, irodai rendszerek, hálózatok kiépítését márkás (HP, Compaq, Dell), vagy kedvezőbb áru (Asus, Abit, MSI...) ismert termékekből. Termékeinkre az alábbi garanciák vonatkoznak ASUS 3 év,GigaByte 3 év, ABit 2 év. Klimatízált üzlethelység. Részletes tájékoztatásért kérje egyedi ajánlatunkat E-mailben, vagy személyesen ! Nettó 100 000.-Ft vásárlás esetén ingyenes kiszállítás. Futárszolgálat: a Royal Sprint!! Budapesten 2500, Magyarország területén 4000-5000.-Ft bruttó !! www.royal.hu/arlista04.htm Futárszolgálattal 10000.-Ft feletti megrendeléseket teljesítjük. Az ez alatti megrendelést az üzletben lehet átvenni!

Bankkártyás fizetés a forgalmazó boltjában: nincs
Postai utánvételi lehetőség: nincs
Szállítás futárszolgálattal: van
Átvétel a forgalmazó boltjában: van
Ingyenes házhoz szállítás Budapest területén: 100000 Ft netto megrendelés felett.


Üzletek
Cím: 1077 Budapest Wesselényi utca 21.
Telefon: 06-20-521-3902
Fax: 321-7180
Nyitvatartás: H-P: 10-19, Sz: 10-14-ig

(#6) cudar07 válasza >Borisz< (#5) üzenetére


cudar07
senior tag

hi

ez elég kimeritő lett :R
kössz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.