Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Gaby

Gaby
(tag)

Érdeklődnék eről a lapról, érdemes e megvanni. SLI nem igazán érdekel. Fontos lenne hogy egy Chieftec 420W táp elbírja e majd ezt a konfigot, 3.2 AMD 64, X700PRO 256 MB, 160GB SATA, DVD-RW és persze a lap.

Ha van velekinek ilyen lapja kérem ossza meg véleményét!

[kép]

[Szerkesztve]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#2) zso73 válasza Gaby (#1) üzenetére

zso73
(veterán)

Antikomcsinak van ilyen lapja!!!!!
Bővebben: link

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#3) Gaby

Gaby
(tag)

További képek

http://www.insanetek.com/index.php?page=abitfatal1tyan8_1

XBOX One Gamertag: DEELG

(#4) petey

petey
(tag)

nya, topik itten ezt meg zároljuk :D

http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=133918&arc=f

A sör nem alkohol, az asszony nem ember, a medve nem játék.... =)

(#5) antikomcsi válasza Gaby (#1) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Elbírja a táp, és akár a tuning is belefér.
Egyébként jó lap, a biosa is elég okos, rengeteg mindent be tudsz állítani, az egyetlen ami nem tetszik, hogy a memoriák ''csak'' 2.8V-ot kaphatnak.

(#6) nRu3 válasza Gaby (#1) üzenetére

nRu3
(addikt)

Van már ilyen topic.Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7) <MZ/X>

<MZ/X>
(őstag)

Fel mert engem érdekel és nem veszhet el eme hely.Na most 1 hétig eszperente nyelven mekegek veletek...:D

Original's never fit - Socket 370

(#8) <MZ/X>

<MZ/X>
(őstag)

Felll fel mennybe....

(#9) zso73

zso73
(veterán)

A PC World most nyalogatta körbe ezt a lapot! Űberkirály............:C álom lap..........:DDD Egyedül az Otes ,vagy milyen hűtés nem tetsuett nekik! /hangos./

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10) <MZ/X> válasza zso73 (#9) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

eme helyet betehetnéd nekem.(érted nem?)

(#11) nRu3 válasza zso73 (#9) üzenetére

nRu3
(addikt)

Az otes-t pedig nem kötelező használni, mert felesleges, fökép ha nem melekszik az amit hüteni kéne.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#12) zso73 válasza <MZ/X> (#10) üzenetére

zso73
(veterán)

Nem rendesen fejted eme helyen nekem eseted!:DD
Az újságban volt a cikk!

(#13) zso73 válasza nRu3 (#11) üzenetére

zso73
(veterán)

Nem gyári tartozéka a lapnak? Nem gyárilag szerelik rá? Le lehet venni?:F Nem tudom.:F

[Szerkesztve]

(#14) <MZ/X>

<MZ/X>
(őstag)

Ez a lap jobb mint az AN8 ultra?:F

(#15) zso73 válasza <MZ/X> (#14) üzenetére

zso73
(veterán)

Nézz körül a Tom's Hardveren! Keresőbe .......

[Szerkesztve]

(#16) nRu3 válasza zso73 (#13) üzenetére

nRu3
(addikt)

De tartozéka ,és rajta van ,nem kell leszedni, hanem a biosban belehet álitani milyen hömérsékleten kapcsoljon be. Én 35 fokra raktam, de azt még sosem érte el, igy nem pörög fel :)

(#17) nRu3 válasza <MZ/X> (#14) üzenetére

nRu3
(addikt)

A két lap egyforma nforce4ultra chipel szereltek, a 2 különbség AN8 ultra-n pasziv hűtés van , az audio kártya 7.1-es . De hogy miért nem kapta ő is a fatal1ty nevet :F

(#18) <MZ/X> válasza nRu3 (#17) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

És mellesleg 7k-val olcsóbb is...hmmm....ha semmiben se rosszab viszont jobb és olcsóbb...hát akkor ez lesz

(#19) nRu3 válasza <MZ/X> (#18) üzenetére

nRu3
(addikt)

Miért jobb te szerinted a Fatal1ty-nél:F

melesleg te ezt mekegted nem ? '' 1 hétig eszperente nyelven mekegek veletek...''

(#20) <MZ/X> válasza nRu3 (#19) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

öööhööömm....hát elfelejttem.de a hivatalos oldalon több minden jó van az ultrá-ról.mért szerinted megéri a fatal1ty?

(#21) nRu3 válasza <MZ/X> (#20) üzenetére

nRu3
(addikt)

Én nézegetem az abit oldalát de nem látom mitöl lenne jobb az an8 ultra a fatal1ty-vel szembe.
nem tudom megeri-e fatal1ty-t venni de mégis ő a zászlos deszka,
ja tudom mi van +ba a fatlahoz ,otes ram hűtés.

(#22) <MZ/X> válasza nRu3 (#21) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

És ez megér +7k-t?mert ha semmivel nem rosszab kivéve az otes hűtés-ben akkor az ultra lesz.

(#23) ^Sunrise^

^Sunrise^
(tag)

Nagyon zsir ez a deszka sztem.:Y:C:R:DDD

(#24) Balu77

Balu77
(senior tag)

Első nekifutásra én is azt hittem zsír ez a deszka, de valahogy mégsem... Már 3 hete bajlódok vele, mindenféle hibák jönnek elő, úgyhogy küldöm vissza gariba. Kicsit bosszantó hogy 2ik alkalommal omlik tőle össze a windows-om teljesen (reinstall az egész)
Pedig törekedtem a minőségre: Corsair twinx 1GB PC4000 (2x512), Thermaltake 480W táp, 3200+ os proci, cooler master khc v81 ultra6 hűtő, chieftec ház, stb...

Van akinél már volt gond ezzel a deszkával? Nagykerben azt mondták hogy már jött vissza pár ilyen lap hozzájuk....

izé

(#25) Balu77

Balu77
(senior tag)

Ez kiábrándító!

A helyi nagyker szervízzel épp most beszéltem és mondták hogy az eddig eladott összes fatal1ty lapot visszavitték eddig valamilyen hibával. Asszem becsúszhatott az országba 1 igen rossz széria... :(((

izé

(#26) <MZ/X> válasza Balu77 (#25) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

és szerinted ez a széria augusztusig eltakarodik vagy eltűnik valahogy?mert ilyen deszkát akarok venni.

(#27) Balu77

Balu77
(senior tag)

Hát ezt nehéz megmondani, mivel én pécsi vagyok és itt a helyi nagykernél van ez. De valószínű hogy máshol is előfordul, mivel ők is pesten ugyanott veszik a cuccot mint a többiek. Holnap viszem vissza, és kb. 1-2 hét mire kapok valamit. Majd kiderül hogy az jó lessz-e. Hát mindenesetre nagyon reménykedek! Az MSI-vel próbálkoztam először, de az nem tuningbarát, mondhatni a szememben egy rakás .... , az ASUS lapok között sok a kínai hamisítvány (könnyü kiszűrni, ugyanis a tesztprogramok ezeknél az alaplap sorszámára csak xxx-xxxx -eket írnak), az abit meg sajna elég lutris, ha jót fogsz ki, akkor királyos, ha nem akkor így jársz mint én. Van aki még dicsőiti a gigabyte-ot, de arról 1enlőre nincs tapasztalatom, olyat nem forgalmaztunk...

izé

(#28) <MZ/X> válasza Balu77 (#27) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

És nem tucc akkor ajánlani semmit?Akkor mit szoktál venni?:D

(#29) Balu77

Balu77
(senior tag)

Annyi hadd szóljon az abit mellet, hogy ha tényleg kifogod, akkor tuti jó. A 3,2es amd procim az MSI-ben 2,5 Ghz-en már nem igazán ment, az abitban viszont 2,65 Ghz-en is lazán muzsikált. Természetesen megfelelő hűtéssel.... :D

izé

(#30) Balu77

Balu77
(senior tag)

Ha tuningolni akarsz, akkor abit. Tudom lutri, de ez benne a pakliban. Esetleg még gigabyte, de mint írtam erről nincs közvetlen tapasztalatom. Régebben még lehetett itt Pécsen DFI-t beszerezni, az lenne a legjobb, de most az nincs. Ha estleg még valahol lehet kapni, azt ajánlhatom! Ha nem tuningolsz, akkor jó az msi, tuning nélkül megbízható.

izé

(#31) <MZ/X> válasza Balu77 (#30) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

Hát én egy minimálisat akarok tuningolni de az abit deszkákról csak ezt a rosszat hallotta.ha meg kifogom garival elküldöm a francba és lesz giga vagy msi.A dfi-kről nem hallottam semmit de olyat nem akarok venni.

(#32) Balu77

Balu77
(senior tag)

A DFI pedig nagyon jó hírnevet szerzett! Igen aprólékos beállításokat tud és sokan dícsérték. Először én is azt akartam venni, de akkor már állítólag nem volt az országban...

izé

(#33) <MZ/X> válasza Balu77 (#32) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

Háát ismeretlen és számomra sosem hallott deszkát nem fogok venni.Így marak a MSI K8 Neo4 vagy az abit AN8 Fatal1ty

(#34) Balu77

Balu77
(senior tag)

Az MSI-ből elég sokat adtunk már el. Hát nekem nem igazán a szivem csücske. Ha bios-t frissítesz nagyon figyelj oda, mert sokszor az újabb bios csak gondokkal jár ott...

izé

(#35) <MZ/X> válasza Balu77 (#34) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

Hát akkor marad az Abit.Az jó mert eredetileg is ezt akartam és ha van valami barkasz akkor van gari és veszek valami giga knf nemtommit.

(#36) nRu3 válasza Balu77 (#24) üzenetére

nRu3
(addikt)

És pontosan mien hibákat csinált a lap, miket müvelt ami nem volt nyerő?

(#37) ^Sunrise^

^Sunrise^
(tag)

Lekopogom nalam semmi gond nem volt meg a deszkaval, bar meg csak 2 hetes kb.:R

(#38) Balu77

Balu77
(senior tag)

Hát elég érdekes hibákat produkált. pl:
3dmark telepítő felénél kiakadt hogy korrupt az állomány, aztán amikor újra elindítottam a telepítőt, akkor meg lefutott
windows update-et futtattam, aztán a következő restart után a widows kritikus hibával mindíg behald 5-10 mp után, újra kellett az egész rendszert telepítenem...
aztán pl. a legutóbbi: hétfőn szabályosan leállítottam, erre kedd délután már be sem jött a windows, ha pedig resetet nyomtam, akkor meg 14 mp-ig tartott amíg kidetektálta az IDE-s cuccokat (2db DVD), a sata-át meg egyáltalán fel sem ismerte és meg is állt ott ahol volt
és persze még sok egyéb apró hiba: fagyások, nem tudott x programot elindítani, stb...

és mindezt tette úgy hogy még nem is tuningoltam rajta!

izé

(#39) zso73 válasza Balu77 (#38) üzenetére

zso73
(veterán)

Még a végén az A64-es prociknak is lesz hibája, mint az Intelnek volt annó!:DD

(#40) nRu3

nRu3
(addikt)

most 2napja genyozik a lap:((( A win betöltésénél amikor a fekete alapon a windows xp felirat alat a kék vizszintes hernyó régeben 2-3 végigment és utána már jött az asztal , na most ez a kék faszság vagy 1percig szaladgál és utána jőn az asztal. Nem raktam semmi drivert sem és progit sem spontán magátol csinálja ezt.

[Szerkesztve]

(#41) antikomcsi válasza nRu3 (#40) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Szia!

Szerintem ez nem a lap hibája.

Inkább valami rendszer probléma lehet, vagy egyszerűen csak keresgéli a rendszerfileokat. Vagy szoftveres támadás áldozata vagy, vagy bármi, de a lapot kizárnám.

(#42) Balu77

Balu77
(senior tag)

Talán lehetséges. Valószínű hogy ott valamilyen file hiba lessz, de azt is okozhatja az alaplap!!

izé

(#43) nRu3 válasza nRu3 (#40) üzenetére

nRu3
(addikt)

felfrissitetem a sp2-t és most mintha jó. lehet hogy az Ad-Aware SE valmitt kitörölt és ezért töltött be ilyen sokáig:F

[Szerkesztve]

(#44) antikomcsi válasza nRu3 (#43) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Bizony at könnyen előfordulhat.

Mióta kint van a microsoft antispyware csak azt érdemes használni, nem kell, se ad aware se spyboot, se semmi ilyesmi.

Előfordul, hogy bekavarnak a rendszer, és regisztrációs file-okba.

(#45) nRu3 válasza antikomcsi (#44) üzenetére

nRu3
(addikt)

A microsoft antispyware az is tud olyanokat müvelni , első nekifutásnak minden normál progimat gyanusnak tekinti és törli ,ezekután rakhatom a progikat fel újból. De utána már tényleg normálisan megy. csak abboll béta van ami 180 napig megy vagy ilyesmi ha jol emlékszem. De lehet hogy felrakom még is.

(#46) antikomcsi válasza nRu3 (#45) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Nem tudom, hogy beta-e, de ez csak akkor fontos, ha bírja 180 napig a win-ed! ;]:DDD

(#47) nRu3 válasza antikomcsi (#46) üzenetére

nRu3
(addikt)

Sőt ,most felraktam és azt írja nekem ''This version expires on: 2005.07.31.'' :DDD én valamikor még az év elején raktam fel és használtam, azota nem raktam fel . Ezekszerint valahol a microsoft valahol számon tartja mikor raktam fel és használtam, hogy ezt igy nyilván tartja menyi napom maradt.

(#48) Tollas válasza Balu77 (#29) üzenetére

Tollas
(csendes tag)

Most nem akarok bunkó lenni, de ki az a hülye, aki egy 3,2-es procit 2,5 meg 2,65 GHz-en működtet? Én ahelyedben inkább felhúztam volna 4GHz-re.

(#49) nRu3 válasza Tollas (#48) üzenetére

nRu3
(addikt)

Ember miröl beszélsz amd-t 2GHz-röl 4GHz-re húzni:F azt kb 10x400-al lehetne elérni ami igazábol lehetetlen,és folyékony nitroval kéne hűteni:F

Melesleg ha már ilyen ügyes tuningos vagy akkor miért nem hűzod fel a procidat te is 4Ghz-re :U

[Szerkesztve]

(#50) antikomcsi válasza Tollas (#48) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Például Te, aki a 3200-as bartont 2200-on járatod.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.