Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saco

saco
csendes tag

Sziasztok!

Megfelelő programozói gyakorlattal és gondolkozással rendelkező kollégát keresünk, akit SAP ABAP programozói feladatokra betanítunk és fejlesztői csapatunkba beépítünk.

FELADATOK:

• SAP ABAP programozási feladatok elvégzése
• Fejlesztői tesztek elvégzése
• Elkészített alkalmazásokról programozói és felhasználói dokumentációk elkészítése
• Hibakeresés és -elemzés, programjavítási feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Minimum 2 éves fejlesztő tapasztalat C# vagy JAVA vagy ABAP programozóként
• Relációs adatbázisok ismerete és használata
• Műszaki beállítottság
• Felelősségteljes, precíz munkavégzés
• Rendszerszintű gondolkodás
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT:

• SAP vállalatirányítási rendszerkörnyezetben szerzett tapasztalat
• Logisztikai, gazdasági ismeretek
• SAP ABAP vagy környezet ismerete
• Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

• Magas színvonalú szakmai képzés
• Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
• Versenyképes, stabil jövedelem
• Hosszú távú perspektíva
• Egyedi megoldások a szakmai fejlődésre és karrierre
• Kihívásokkal teli változatos munka, kreatív megoldások
• Dinamikus, szakmailag felkészült, összetartó csapatban való munkavégzés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

• IT programozás, Fejlesztés
• Programozó, Fejlesztő
• Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XI. kerület

Kérjük jelentkezésed az alábbi email címre küldd: info@szapporta.hu, Szapporta Kft.

(#2) brummmogo válasza saco (#1) üzenetére

brummmogo
tag

Szia!

Engem érdekelne a pozíció ha aktuális még.

(#3) saco válasza brummmogo (#2) üzenetére

saco
csendes tag

Sziasztok!

Bővülnénk, így ismét aktuális az álláshirdetés!