Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  A windows indítása nem sikerült. Help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Antii17


Antii17
csendes tag

Sziasztok.

Az lenne a problémám, hogy mikor bekapcsolom a gépet bead egy hibaüzenetet, hogy " Windows indítása nem sikerült. Ennek oka egy nemrég bekövetkező hardver- vagy szoftverváltozás lehet."

Alatta vannak lehetőségek(normál mód,csökkentett stb.) bármelyikre rányomok elsötétedik a kép és visszajön ugyan ez a hibaüzenet.

Próbálkoztam azzal, hogy a vinyot átrakom egy másik gépbe és onnan újratelepitem rajta az op.rendszert de mikor bebootolom a lemezt ujraindul a gép.

Ezután próbáltam azt, hogy az eredeti gépbe beleraktam egy másik vinyot és mikor bekapcsolom ugyan az a hibaüzenet jön elő és ugyan ugy hiába választom bármelyik lehetőséget ujra előjön az hibaüzenet.

Ezután próbáltam azt is, hogy az eredeti vinyot berakom a másik gépbe egy már benne lévő vinyo mellé de ugy meg az a baj, hogy eggyik vinyot sem ismeri fel a gép....

A gép a hibaüzenet elött nem lett piszkálva.
Egyik este még normálisan működött aztán másnap ez lett belőle.

(#2) mukibuci válasza Antii17 (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szia,

legközelebb kérlek használd a keresőt, a kérdést tedd fel ebben a topikban. Ezt zártam

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  A windows indítása nem sikerült. Help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.