Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Na bemutatkozásképpen annyi, hogy minden bizonytalan. A Heinsenberg határozalansági reláció miatt még a világegyetem egészének létezése is bizonytalan, illetve teljes azonnali megszűnésének valószínűsége nem nulla, hanem egy nullától különböző nagyon kicsi szám. Persze kérdés, hogy mi a kicsi. Ami nem nulla, az már nem is lehet túl kicsi, mint ahogy ami nem végtelen, az már bármilyen szám is legyen, nem lehet túl nagy, ha már egyáltalán véges.
:DDD

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#2) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Na most írok még egy kicsit. Nekekm nagyon tetszenek a brazil félvér csajok. Lehet sötét barna is, csak ne az egészen korom fekete, mert az már nem tetszik. A haja lehet fekete, de a bőre legyen kicsit világosabb. Egy ilyen csaj kéne nekem. Volt nejem nem volt ilyen, ( elvált vagyok) ha még egyszer nősülök, csak ilyen lehet. A vöröse szőke szeplős fehérbőrű típus valahogy nem vonz. Kedvenc játékom a Diablo 1, -2, és a Need For Speed sorozat, kivéve az 5. Porshe, mert az dög unalom. Folyt köv.:

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#3) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Na körmölök ide valamit. Ma se történt semmi. Itthon vegetálok az influenzában már néhány napja. De lagalább volt időm a PH-t nézegetni. Érdekes, most volt több hozzászólásom, és pont a napokban kaptam meg a senior címet. (Pontosabban tegnap.) Rendes dolog, a név kötelez, még inkább körültekintő leszek minden hozzászólásomban.
Folyt köv.:

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#4) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Na tegnap a jónő topicban jól megszívtam. Betettem egy linket, és kiderült, hogy vírus volt benne. Azután persze letöltöttem a képeket a saját webtárhelyemre és onna küldtem róla linket. Most megpróbálom ugyanezt a módszert másodszor. Na gyerünk! Működik! :C :C :C
Bővebben: link

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#5) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Tegnap kiállta a jónő fórumon Béres Alexandra mellett. Lehet, hogy kár volt a vitába belemennem. Végül is, nem mindegy nekem, hogy ki mit hisz, ha az boldoggá teszi...? :F

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#6) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ma megpróbálok a jó nő fórumba tenni egy Janet Jacksont.Kíványcs vagyok mi lesz az eredmény.Nna. Nem megy. Pedig jó nő, bár nem túl fiatal már nekem mégis nagyon tetszik. Sokkal szimpatikusabb emberileg is, mint az idióta bátyja.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#7) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Kiderült, hogy az abszolút címzés okozta baki miatt csak nálam voltak olyan jól behozhatóak a linkek. Most kijavítottam.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#8) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ma olyan péntek volt, ami a ledolgozós szombat előtt van. Későn jöttem haza, holnap újra be kell menni... :(

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#9) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Na, most megint itt próbálok ki valamit. Amúgy hamarosan lesz NFS U2-őm. Na próbalink. Úgy tűnik, ez is működik. Na akkor rajta! :DDD
Bővebben: link

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#10) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ma vettem két darab 2 kg-os súlyzót. Van 2 10 kg-os db-om, de az túl nehéz, megváltoztatná az edzés jellegét, mint amire ezt használni szeretném.
Megy próba link.
Most is itt próbálom ki, hogy működik-e. Na ez nem működött, mert kérte a jelszót. Ennyit erről.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#11) neduddgi válasza neduddgi (#10) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Megpróbálom mégegyszer. Nem megy marad a régi módszer.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#12) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Nnna ma voltam fogorvosnál. Kettő db fog kezelése. Privát, mert az sztk sintérek borzadalmasak. Ez viszont meg kurva drága. Most is az a véleményem, amit a smasszer gyerekek nem bírnak kiverni valakiből, az egy kellően motívált fogorvos bármikor kiszedi belőle 5 perc alatt. De lehet, hogy ezzel túl hosszú időt monttam. Csá gyermekek, most éppen egri bikavérrel öblögetem megkínzott fogacskáimat, tehát Pá!!! :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#13) neduddgi válasza neduddgi (#12) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na betettm egy jó linket a ''jó nő'' topicba. Kérem szépen ez most ünnepi hozzászólás, mert ez az 1000. azaz ezredik. Bye! Best of all! :) :) :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#14) neduddgi válasza neduddgi (#13) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ma hoztak nekem egy új játékot. Valami egész jó lövöldözős. Bent van egyelőre a gépemen, nem volt időm foglalkozni vele. Holnap pendrivén hazahozom, és kipróbálom. Ja. meg még az origi megvásárolt NFSU_2-t sem volt időm kipróbálni. Nagyon szeretem az NFS játékokat, addig nem kezdek bele, amíg nincs rá egybefüggően fél napom. Majd most a 3 napos húsvétos hétvégén. Először bejáratom magam a pályákon, aztán kimegyek vele a NET-re. Csá!
Ui: Nemsokára belekezdek a viláegyetem keletkezéséről és a fekete lyukak, sötét anyag ( erről igazából kevéssé) és az anyag és a tér kapcsolatáról szóló elméletem kifejtésébe, csak erre sem volt még időm. De ami késik, nem múlik. Szeretném ha amit írok majd, nem veszne el, erre kitaláltam egy jó módszert, kicsit morbid, de szvsz hatásos lesz.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#15) neduddgi válasza neduddgi (#14) üzenetére


neduddgi
aktív tag

A módszer talán túl provokatív, még gondolkozom rajta. De most már belekezdek abba, ami miatt nyitottam ezt az egész topicot. ;)
Szóval nekem mindíg is az volt a véleményem, hogy a világegyetem sokkal inkább 20 milliárd éves, mint 10. Ma egyébként kezdik 15-re saccolni, de szvsz lesz az még 20 is, sőt talán 50 is, ki tudja? Nagyon sok nem kellően megmagyarázott probléma jön elő az ennl rövidebb idő feltételezésével, és ez a számítás igazából csak a tágulás mechanikus visszaextrapolálásából, meg bizonyos hidrogén - hélium arányok becslésén alapul. Megjelent azonban nem rég egy elmélet, ami azt állítja, a korai világegyetemben a fény sebessége sokkal nagyobb lehetett. Ennek oka az lehetett, hogy a vákum nullponti energiája akkor sokkal magasabb volt, mint a mai. Namármost; mivel minden állpotváltozás, ami végső soron ha leszámoljuk darabszámra, nem más mint a figyelt részecske, hullámcsomag vagy bármi életidejének a mértéke, a fény sebességétől függ, abban az értelemben, a ''c'' nem egyszerűen csak a ''fény'' sebessége, (közegben nem is = vele) hanem a vákum merevsége - rugalmassága - végső soron energia tartalma által meghatározott alapkölcsönhatás sebessége. Az, hogy a fény vákumban szintén ennyivel terjed, csupán megmutatja, mennyi is ez az érték. De ha minden kölcsönhatás sebesség sokkal gyorsabb volt, az azzal egyenértékű, hogy az ''idő gyorsabban telt''. Persze jön a kérdés: mihez képest.Hát a világegyetem tágulásához képest. Nem lehet tudni, mennyi ideig volt a vákuum abban a fázisátalakulás előtti túlhűtött állapotban, és egy sokkal gyorsabb idejű világban élő megfigyelő még azt is vélhette, hogy a tágulás jelentéktelen. Sőt figyelembe véve, hogy jelenleg is a tágulás mértéke növekszik, nem lehetlen a viláegyetem fejlődésének olyan szakasza, amikor kvázi statikusnak tűnt. Talán nem is egyetlen vákuum halmazállapotváltozás volt az univerzum ediigi történetében, hanem több, ha mondjuk kettő, akkor lehett olyan időszak, amikor már nem nulla kiterjedéssel kvázi ststikus, bár labilis állapotban leledzett, ki tudja mennyi ideig.
Ha csak egy volt, akkor is lehetett ilyen időszak. Mára elég ennyi. Folyt. köv. :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#16) neduddgi válasza neduddgi (#15) üzenetére


neduddgi
aktív tag

A következő pedig az, hogy a fekete lyukak szerkezete nem szingularitásba megy át, hanem inkább egy buborék felszínre hasonlít. A kis méretű fekete lyukak, ( főleg az egészen kicsik, amik a Hawking féle ''párolgásuk'' során a teljes eltűnés környékén leledzenek) a felületi feszültség miatt lehet ez leginkább igaz. A nagyobbak inkább valami folytonosan változó böngyörményes krumpli felületet alkotnak, sőt az egész nagyok a centrifugális erő hatására hullámzó tórusz felületbe rendeződhetnek, majd ahogy a tórusz hossza egyre nő, és vastagsága egyre csökken, elkezd felcsavarodni, önmagába visszatérő körgyűrűbe rendezett telefonzsinór szerű izébe rendeződnek, egyre összekuszáltabb architetktúrát vehetnek fel, egészen akár a pamutgombolyagig. Ezen én már több mint 10 éve gondolkozom, és most a napokban olvastam, hogy amerikai csillagászok is felvetettek valami hasonló elméletet.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#17) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ha a szuperhúr elmélet igaz, akkor megpróbálhatjuk egyetlen rezgő húr másik rezgő húokhoz való kölcsönhatásként értelmezni az egész anyagi világ törvényeit.Először is azt kell megkonstruálni, miként tudnak ilyen húrok {m0} többé kevésbé zárt csoportokba rendeződni. Egy - egy ilyen csoport lehetne egy magasabb szintű elemi részecske. Valószínű, hogy ezek a csoportot alkotó rendszerek nem voltak teljesen zártak. Ha képesek 1-1 újabb húrt befogadni, vagy leadni, akkor mindjárt megvan a lehetősége az imént előállt m{1} rendeződések közötti kölcsönhatásnak. Ezekből az m{1} rendeződésekből, előállhatnak {m2}rendeződések, és így tovább.
Lehet, ezen rendeződésekből m{2}-nél magasabb is. Mivel az anyagi világban az atomok mérete, tömege, kisebb a mi mérettartományunknál, mégpedig annyival, mint amennyivel a húrok az atomi méreteknél, egy - egy atommag nagy bonyolultságú rendezett szerveződés lehet a húrok szempontjából, akkora mint egy makroszkópikus test, mondjuk akár mint egy élő sejt, vagy legalábbis aminosav az atomok szempontjából. Egy ilyen nagy bonyolultságú szerveződés kialakulásához, majden hogy evolúciós kifejlődéséhez nagyon sok idő is szükséges lehet. Itt lép színre az az elmélet, hogy mivel a korai világegyetemben a fény, tehát az alapvető kölcsönhatási sebesség jóval nagyobb lehetett mint a mai, volt ideje az akkori univerzumnak ezt az átrendeződést kivárni. Az áterndeződés a kvázi stacionárius állapot létrejötte idején következett be. A Heisenberg határozatlansági reláció miatt később az ugyan kis valószínűségű, de előbb utóbb bekövetkező kvantum rezdülés csak ennek megtörténte után hozta létre a mai Univerzumot. Mivel a ma ismert fizikai törvények csupán az említett kvantumrezdülés után alakultak ki, nem fogjuk tudni túl könnyen meghatározni ennek a kvázi stacionárius időszaknak a fizikai törvényeit, és létezés-idejének valós mértékét. :F :F :F

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#18) neduddgi válasza neduddgi (#17) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na a következő amit szeretnék megfogalmazni; az ideálisnak elképzelt, estleg ide-oda görbített Euklidszi tér, nem létezik. A létező fizikai tér, maga is egy energiasűrűséggel rendelkező mező, vagy ha úgy vesszük anyagi létforma. Amit mi üres térnek ( adott esetben anyag nélkül is ) elképzelünk, az csak a térnek egy lehetősége. Az a tér, amiben az univerzum anyagi részecskéi, mezői, sőt a húrjai is jelen vannak, az szintén az energia megnyilvánulása. Mondjuk példának, amikor a jég megolvad, a keletkező vízben a úszkálhatnak a jégdarabok. Ha az összes víz jég formájában valósul meg, nincs úszkálás, nincs állapotváltozásrokra lehetőség, ha paedig az összes víz folyadék halmazállapotú, nincsenek részecskék, amik srutúrákat hozhatnának létre. A mezők kb olyasmik, mint amikor a jégkockékat hordozó víz különböző hőmérsékletet vehet fel, tehát energiát tárolhat. Pl a hőenergia ugye mozgási energia, de a mozgási energiát is le lehet írni töltéssel, a töltés megjelenítője itt az impulzus. És persze jöhet a többi töltés utána. Ha az összes jégkocka elolvad, megnő avízmennyiség, tehát a fizikai tér mehhyisége nő meg, ha az általunk ismert anyag elbomlik, elpárolog, mint a Hawking féle fekete lyuk párolgása. Persze attól is függ afizikai tér mértéke, mennyia az energiasűrűsége, tehát mennyi a vákuum nullponti energiája.
Folyt köv. :F :F :F

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#19) neduddgi válasza neduddgi (#18) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ma délelőtt megnéztem TV-n is a Mindentudás Egyeteme Dr. Fodoz Z. előadását. Kissé zavart így utólag, hogy a barion sértő folyamatokat bankokban működő hackerekkel magyarázta meg. Ugyanis manapság a bankok, a számítógépes rendszer, meg a hackerek is barionokból épülnek fel ugyebár. Az első primer hackerek létrejöttét ki fogja megmagyarázni...? :F :F :F

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#20) neduddgi válasza neduddgi (#19) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Nem kekeckedek, F. Z. adott egy analógiát a folyamatra és kész. Én is adhatnék egyet. Nem hagy nyugodni az elképzelés, hogy az a szimmetriasértés ami történt egészen másképp magyarázandó. De ezt a poént nem lövöm le, mert ezt az ötletet előtte le szeretném védeni a nemzetközi szabadalmi hivatalban. ;) ;) ;)




[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#21) neduddgi válasza neduddgi (#20) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Meg még valamit le szeretnék védeni. Egy örökmozgót. Nnna! :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#22) neduddgi válasza neduddgi (#21) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ma gondolkoztam a leendő örökmozgómon. Az elv megvan a ''különleges emberek ide'' topicban, de asszem ahoz hogy az ember beadhassa, kicsit műszakibbá kő tenni. Már ezen is gondolkoztam, van egy egész jó analógiám. Na, még a végén tényleg működni fog...
De most álmos vagyok, úgy hogy csá! :o :o :o

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#23) neduddgi válasza neduddgi (#22) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Most meg nem tudok aludni. Szóval még átgondolom, a Perp. mob. műszaki leírását. Csá! :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#24) neduddgi válasza neduddgi (#23) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Istenem, Hermione és Fleur Delacoure fényképeit nézegetve megint rádöbbentem, milyen öreg vagyok... :O :O :O

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#25) neduddgi válasza neduddgi (#24) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Most egy munkahelyi tanfolyam vizsgája van előttem, :P de utána irány a perpetum mobile!:C

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#26) neduddgi válasza neduddgi (#25) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Fáradt vagyok. Angolt is kellene tanulni. Stb. :o :o :o

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#27) neduddgi válasza neduddgi (#26) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Miért nem jön elő a smily? [kép]


[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#28) neduddgi válasza neduddgi (#27) üzenetére


neduddgi
aktív tag

...mert a forum hwsw döglődött... :R :R :R

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#29) neduddgi válasza neduddgi (#28) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na jó rég nem írtam ide. Most egy hétig egy vizsgára készülök, addig Pá gyermekek! :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#30) neduddgi válasza neduddgi (#29) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ma levizsgáztam egy tanfolyanból. Nagy megkönnyabbülés, az érdemjegy most mellékes...

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#31) neduddgi válasza neduddgi (#30) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na ezt csak azért hoztam létre, hogy letőlthessem ezta gifet. Bye!
Bővebben: link

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#32) neduddgi


neduddgi
aktív tag


Na ez egy próba... volt.


[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#33) neduddgi válasza neduddgi (#30) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na mer'h 2 azaz kettes lett. Na nem baj. 23.-án lesz másik abból jobbat szeretnék.
Ez a Delirium csapat egész jó... :U :U :U

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#34) neduddgi válasza neduddgi (#33) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Most is őket hallgatom. Szvsz jók... A mai asszem nem volt az én napom. Na mindegy lesz még jobb is. :( :( :(

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#35) neduddgi válasza neduddgi (#30) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Nagyon gondolkozom, hogy venni kéne egy 6600 GT-t. Az Aquaban 33 netto 41 brutto egészen emberi ár. Pláne, ha levonom belőle a mostani Ati 9600 pro kártya árát. Kérdés mennyiért tudnám eladni? :F :F :F


[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#36) neduddgi válasza neduddgi (#30) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Majdnem vettem egy Inno3D 6600 GT-t. Már nálam volt a pénz, indulás az üzletbe,... de félúton meggondoltam magam, hazajöttem. Még mindíg drága...!
:O :O :O

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#37) neduddgi válasza neduddgi (#36) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Asszem az lesz ebből a 6600 GT vásárlásból, hogy mosmá' megnézem mennyire lehet húzni a 400/400-as ATI 9600 pro ( 400/400-as mitől pro...?) karimat és használom tovább. Monnyuk addig amíg le nem mén a 6600 GT ára kb 30%-ot.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#38) neduddgi válasza neduddgi (#30) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na most viszont van egy visszatapsolás... :O :O :O

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#39) neduddgi válasza neduddgi (#30) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Bővebben: link
Na mi látszik így ebből?

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#40) neduddgi válasza neduddgi (#39) üzenetére


neduddgi
aktív tag

És ebből? Bővebben: link :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#41) neduddgi válasza neduddgi (#40) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ez jó lett. :B

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#42) neduddgi válasza neduddgi (#41) üzenetére


neduddgi
aktív tag

6600 sima lett a vége. Árban kb a fele, a teljesítménye kb 2/3. :) :) :)

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#43) neduddgi válasza neduddgi (#42) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Sőt, még tuningolni is lehetett, már nem emléxem pontosan, de minha 6000 fölött lett vón. Na megnézem még egyszer, és visszaírok.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#44) neduddgi válasza neduddgi (#43) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Asszem a dual magos AMD két vállra fekteti az Intel prociját.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#45) neduddgi válasza neduddgi (#43) üzenetére


neduddgi
aktív tag

5601 pont 3D 2003-ban 350/525 -ön.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#46) neduddgi válasza neduddgi (#45) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Kb egy hete lelki problémáim vannak. Majd jelentkezem... :O :P :DDD

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#47) neduddgi válasza neduddgi (#46) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Még mindíg vannak lelki problémáim... :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#48) neduddgi válasza neduddgi (#47) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Lelki fájdalmaim enyhülnek. Hamarosan jelentkezem... :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#49) neduddgi válasza neduddgi (#48) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Jelen! :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#50) neduddgi válasza neduddgi (#49) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Amint a nagy klasszikus mondá; nehéz az élet, de könnyű a marmonkanna!

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.