Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jpisti


jpisti
senior tag

Na szóval volt 3db ilyen lapkával szerelt lapom meg egy rahedli 4x-es graf karim (MX440; MX400; RIVA TNT 2; Radeon 9000Pro), és egyikben sem voltak hajlandok műxeni!
Csak ha a BIOS-ban a 4x-et letiltottam, akkor viszont téptek mint csiga a mezőn.
A 4x -el meg stabilan fagytak. egyedöl a W2K volt hajlandó felállni velük 4x-en, de az is csak 2x-el ment (3dmak szerint)

Valaki tud erről valamit?

Ja és a lapok: 2db META gyártmányú volt meg 1 db FASTFAME 3VIJ.
Nehezem hiszem el, hogy mind a három hibás lett volna.

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#2) Keitaro válasza jpisti (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Á, ne is törődj vele, úgysincs olyan sebességkülönbség ami téged zavarna.
Rémlik, hogy nem csak neked voltak ilyen problémáid, de most hirtelen nem jut eszembe, hogy kinek még. De a lényeg, hogy no para miatta

(#3) Flashy


Flashy
veterán

asszem az en regebbi alaplapom is apollo pro 133-as volt, de abban biosban sem volt mar 4x-es agp, csak 1x es 2x-est tudott.

(#4) jpisti


jpisti
senior tag

Ezeknek biztosan tudni kellene a 4x-et mert bazi nagy bötűvel rá van írva!
Egyébként nem parázok, csak nem szeretem ha valami nem úgy megy ahogy kellene és attól kissé ideges leszek :(((

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#5) Niquis


Niquis
aktív tag

Via 694X északi híddal volt hasonló bajom. Neked akkor a 694T van? Valamelyik segédprogi megmondja a frankót: ott külön engedélyezni kell a 4x AGP-t, alapból letiltja és meg is mondja kerek perec hogy nem megy ezzel a chipsettel. Elvileg mind2vel mennie kéne (specifikáció), de nekem sem ment és nem volt miatta különösebb hiányérzetem. Ahogy Keitaro is megmondta.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#6) jpisti


jpisti
senior tag

Na még egyszer NEM paráztam meg nekem se hiányzott végül a másik 2x!
Csak kicsit nonszensz, hogy veszel egy lapot meg egy VGA-t jó magyar forintér és az első instalba beledöglik pedig memmie kéne a fenébe is!
Aztán jöhet a hokizás, hogy mi nem műxik!!!!

Na ezt nemszeretem, de nagyon :(( !

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#7) Niquis


Niquis
aktív tag

Lehet, még nem foglalkoztál eleget (sz)ámítástechnikával, hogy azt hidd, a dolgok jól, előírásszerűen és determinisztikusan működnek. :D

No offense.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#8) jpisti válasza Niquis (#7) üzenetére


jpisti
senior tag

Na ja még az is előfordulhat, hogy az én hibám!

Egyébként egy haver MSI je ami szintén ilyen lapkakészlettel készült simán tolerálja az AGP4X et :F :F :F !!!

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.