Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Fireman67 válasza venember83 (#9) üzenetére


Fireman67
tag

Helló!
A fogyasztás? A SIMBA, a maga 33 000 köbcentiével + 12 000 köbcentis szivattyúmotorjával? Nagyon baráti, 36 litert mértünk, gázolajból! A Cheetah 2, a kicsi az első képen, az, az kemény, 6000 köbcenti, 74 literes fogyasztás :))
"Ő nem piskóta!
Gyakorlatok vannak, ezekkel a járművekkel kell is. Tele vannak gombokkal. Extrém a vészhelyzet is. Voltunk már Ferihegyen, ott van egy nagy utasszállító, amin személymentést gyakorultunk a vészkijáraton és a szárnyon át! Klassz volt!
A második válasz: Ha egy reptéren, a világon bárhol nagyobb baleset van, azt a világon mindenütt megtudják! Kisebb dolgok már voltak, de nem volt nagy baj. Az itt dolgozó tűzoltók, jó magam is "civil tűzoltók voltunk mind ahányan, A jó, vagy rossz élményeinket ott szereztük! Onnan van mit "mesélni! De csak vigyázva, mert csak olyan dolgokat mondhatok el, ami nem sért semmilyen szakmai, vagy személyiségi jogokat!
Elképzelhetitek, hogy érdekes egy tűzoltóval egy társaságban tölteni néhány órát, ha példának elmondom, hogy a Nejem érettségi találkozóján, csendesen szerettem volna meghúzódni", (bár ez mindíg nehezemre esik) de mihelyt megtudták, hogy tűzoltó vagyok, több időt szántak a történeteimre, mint egymásra!
Azt csak apró betűkkel mondom, hogy 43 éves vagyok, de a csajok, még mindíg, mondjuk finoman, érdeklődnek, ha tudják "miféle vagyok"! Ja és nem vagyok egy macsó!
Egyszerűen igaz a világszerte mért statisztika, hogy a lányok, a tűzoltókat "csípik, szinte a legjobban! Próbáljátok ki! :DD

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.