Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) M3oH válasza zolka95 (#449) üzenetére


M3oH
addikt

Nekem sem rémlik az az infó, reggel felcsaptam a könyvet a 89-ig oldalon és semmi ilyet nem találtam. Arról nem is beszélve, hogy a videó készítője eléggé képben van a Westerossal, meglepő lenne, ha ezt nem vette volna észre :)

(#452) zolka95 válasza M3oH (#451) üzenetére


zolka95
őstag

Vissza olvastam én is.
Tényleg nem. "A te szörnyeteged, Brandon Stark. Ezt mondta neki Hidegkéz.
Annyira izgalmas volt, hogy lehet megfeledkeztem, hogy Benjen és Brandon nem ugyanaz. :DDD

Viszont észrevettem valami mást ebben a fejezetben. Egy oldallal visszább Bran ezt mondja: "A szörnyetegek nem kelhetnek át, amíg a Fal áll és az Éjjeli őrség tagjai hűek esküjükhöz, legalábbis öreg Nan mindig ezt mondta.

Na ha ez igaz akkor ha hűtlen az őrség így is át tudnak jutni a Falon a Mások.

Mikor Sam átment a Fal alatt az alagúton, át a varsafaajtón, ami kérdezte tőle az eskü szövegét, hogy átengedje.
Szerintem nem hiába.

Jont ugye leszúrták akkor végülis megszegték az esküjüket, nem? A kapitányuk ellen fordultak.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#453) whitezo88 válasza zolka95 (#452) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A könyben nincs leírva, ki szúrta le, a sorozatban tök máshogy van az (is). Ha megnézed, kimegy Jon egy ribillióra, ahol a királynő emberei vannak és az óriás is bunyózik, Patreket meg is öli. Utána szúrja le valaki Jont.

(#454) monti0222w válasza zolka95 (#452) üzenetére


monti0222w
addikt

Nézőpont kérdése szerintem, de úgy van ahogy írtad. Ők a vadak átengedését nem tekintették jó szemmel és mivel Jon átengedte, letelepítette őket, ez kiverte a biztosítékot náluk, Egész életükben a vadak ellen harcoltak, szerintem tévesen, mert a FAL a Mások ellen épült és nem a vadak ellen, szóval az ellenség nem ők voltak igazából, hanem a Mások. :)

[ Szerkesztve ]

(#455) LendvaiFeri1 válasza monti0222w (#454) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezért fogja majd Jon karóba húzni az összeset. ;]

Vagy nem. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#456) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Hogy végződhet Arya története? (Néhány könyves spoiler).

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#457) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Számtalan pletykát hallottunk már arról, mikor jelenik majd meg a Tűz és Jég dala újabb kötete, A Tél szelei, ám a legutóbbi híresztelés az, hogy jövőre, a Trónok harca 6. évadának fele környékén kerül először a polcokra a könyv. A nemrégiben véget ért forgatáson az egyik asszisztensnél látták is állítólag az új regény kéziratát... A hírt azért érdemes fenntartásokkal kezelni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#458) zolka95 válasza LendvaiFeri1 (#457) üzenetére


zolka95
őstag

ez azt jelenti, hogy az eddig megírt 6. kötetet csinálják meg sorozatban?

régen még az volt a pletyka, hogy idén ősszel jelenik meg, de most ugye star wars láz volt
oké, hogy az egy film, de az is egy univerzum
szóval érdemesebb ha jövő tavasszal jelenik meg a könyv, mert a geek világ csak erre fog figyelni és nagyobb lesz a hype-ja is

szerintem jövő tavasszal tuti megjelenik

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#459) whitezo88 válasza zolka95 (#458) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez eddig is világos volt, mivel a sorozat beérte a könyvet, bár úgy tudom Zúgó bent lesz mert Jaimet elküldik oda ahol ostrom van, ami ugye jelentős kavar mert az korábban volt.

(#460) LendvaiFeri1 válasza zolka95 (#458) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lehet, hogy ez is közrejátszik. Szerintem is 100%, hogy tavasszal megjelenik.

Aztán meg lesz egy hetedik, de lehet, hogy több is. Ki tudja?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#461) zolka95 válasza whitezo88 (#459) üzenetére


zolka95
őstag

én úgy gondoltam, hogy a 6. évad nem az lesz, ami a 6. könyvben lesz
de mivel előbb írták, hogy a forgatáson látták valakinél a kéziratot akkor ez azt jelenti, hogy lehet mégis :D

+ most jutott eszembe, hogy láttam olyan posztert, amin egy hajó volt, a vitorláján pedig a kraken
ezek szerint az új évadban a 4. kötetben lévő fejezetek is bemutatják
már ha hivatalos volt a poszter

ha a 7. könyvet is 5 évig írja, akkor nem sokan fogják megvenni
a sorozat is befejeződhet addig, azt pedig már tudjuk, hogy martin elmondta a finálét a sorozat készítőinek
az pedig nem lenne jó ha a sorozat lespoilerezné a könyvet
még ha nem is nézném meg, 5 éven belül úgyis belefutnék egy spoilerbe a neten
akkor meg inkább megnézem

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#462) LendvaiFeri1 válasza zolka95 (#461) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#463) whitezo88 válasza zolka95 (#461) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja mivel benne lesz Euron, meg akkor gondolom a királyválasztás, Victarion is ugye, stb. Szóval lesz merítés korábbról.

(#464) M3oH válasza zolka95 (#461) üzenetére


M3oH
addikt

Mikor belekezdtek a sorozatba, már akkor tudták, hogy megfogja előzni a könyvet. Bár a főszál ugyanaz, sok minden más, megvannak kutyulva a dolgok. Már a második évadban elkezdődött ez és egyre nagyobb lesz a különbség. Ezt el kell fogadni és nézni a sorozatot :)

Ezt a nem fogják sokan megvenni dolgot nem értem. Ok, a sorozat iszonyatos lökést adott, de azért pár könyv elkelt előtte is. A tűz és jég dala elismert könyv volt, Tolkien nevével emlegették együtt. Én is olvastam olyan 2000 környékén. És biztos megfogom venni a következőket is.

(#465) zolka95


zolka95
őstag

A tél szelei Alayne, Mercy, Arianne magyarra fordított fejezetei

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#466) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

George R.R. Martin Reveals Sixth "A Song of Ice and Fire" Novel is still not finished.

"the author admintted he had missed several deadlines and the book was unlikely to be released before the sixt series of Game of Thrones airs."

GEORGE R. R. MARTIN NAGY BEJELENTÉST TETT A KÖVETKEZŐ TRÓNOK HARCA-KÖNYVRŐL

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#468) Spet válasza LendvaiFeri1 (#467) üzenetére


Spet
addikt

Majd a Half-Life 3-an egyidoben fog megjelenni ;]

Komolyra forditva ha Stephen King betudta fejezni a Setet torony konyvsorozatot 30 ev alatt akkor ezt is csak kivarjak a fantasy rajongok ;]

A lenyeg keszuljon el, es ne csapja ossze mint ahogy a sorozatot tettek a producerek a konyv vegenek tudtaval.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#469) zolka95 válasza Spet (#468) üzenetére


zolka95
őstag

Legalább jók lettek ha ennyi ideig írta őket?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#470) Spet válasza zolka95 (#469) üzenetére


Spet
addikt

Szemely szerint en kedveltem, vegyitette a western-t, a sci-fi-vel illetve horrorral.

De ahogy mondjak ember valogatja. Most tudtam meg, hogy 2012-ben kijott egy kiegeszito kotet hozza, ami eddig kimaradt. De azert Martin-nak nem kellene a peldajat kovetni a maradek 2 regennyel :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#471) zolka95 válasza Spet (#470) üzenetére


zolka95
őstag

Azért idén még megjelenik szerinted? :D

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#472) LendvaiFeri1 válasza zolka95 (#471) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Angolul biztos, magyarul nem valószínű.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#473) Deck válasza LendvaiFeri1 (#472) üzenetére


Deck
titán

Ha Júniusig elkészül angolul, akkor akár magyarul is megjelenhet mondjuk karácsony környékén.

PS5

(#474) LendvaiFeri1 válasza Deck (#473) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem nem fogják a 6. évad vetítése alatt kiadni, de ne legyen igazam.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#475) zolka95


zolka95
őstag

Az a legrosszabb, hogy nem sok infót közöl, hogy hol tart.
A legutóbbi hírben Igen, még sok mindent kell megírni. Több száz oldalt. Több tucat fejezetet...

és
Ekkor még azt mondta, hogy ahhoz, hogy a könyv 2016 márciusában megjelenjen, a kéziratot 2015 októberében le kell adnia, ami viszont kivitelezhetőnek tűnt számára.
A kettő ellentmondásban van egymással.

Most meg több száz oldal van hátra.
Remélem 2016-ban befejezi végre.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#476) zolka95


zolka95
őstag

Bejelentették a Trónok harca 6. évadának premieridőpontját

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#477) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A tél szelei - Barristan csata előtti beszéde.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#478) zolka95


zolka95
őstag

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#479) LendvaiFeri1 válasza zolka95 (#478) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha így írna, akkor kb. hnapra kész lenne a Dream of Spring. :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#480) zolka95 válasza LendvaiFeri1 (#479) üzenetére


zolka95
őstag

Az csak álom marad. ;]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#481) Spet


Spet
addikt

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#482) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#483) whitezo88 válasza LendvaiFeri1 (#482) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja tényleg már mindjárt feb és elvileg lassan meg kéne jelennie... jó vicc volt.

(#484) Spet válasza whitezo88 (#483) üzenetére


Spet
addikt

Elszaladt vele a lo, es nem birta tartani az iramot (sok vendegszereples, a sorozat forgatokonyvebe valo besegedkezes stb stb). Kozben ugyebar jelentek meg konyvei ami nem a GoT-hoz kapcsolodott, hogy azert ne csak egy labon alljon.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#485) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Bran evett Jojenből?

:O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#486) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

George R.R. Martin: A Trónok harca sorozatban már halott a későbbi könyvek egyik kulcsfigurája!

"...Igen, végül úgy döntöttem, hogy megcsinálom ezt! Vajon ki fogjátok találni? Nem tudom. Bár elég nyilvánvaló, mert ez a fontos csavar több karaktert is magába foglal, akik közül egy a sorozatban már halott, de a könyvekben még életben van. Szóval a sorozatban nem fogják tudni ezt megcsinálni, sajnos, mert hát megölték a karaktert, akit én nem öltem meg. Persze ez így még nem túl konkrét, mivel jelen pillanatban már legalább 15 olyan karakter van, aki a sorozatban már halott, de a könyvekben még életben van...."

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#487) whitezo88 válasza LendvaiFeri1 (#486) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elég sok ilyen van.. a sorozatban meghalt (?) Myrcella, meg pl Trant is... ezért se tetszett a sorozat már. Hülyeségeket tettek bele.

(#488) LendvaiFeri1 válasza whitezo88 (#487) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elég halottnak tűnik.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#489) whitezo88 válasza LendvaiFeri1 (#488) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát igen a Királynőcsináló ág helyett fontosabb volt a Bad Pussy ág ezzel... :U

(#490) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A Tél Kürtje: Joramun kürtje képes romba dönteni a Falat?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#491) zolka95 válasza LendvaiFeri1 (#490) üzenetére


zolka95
őstag

miket észre nem vesznek :D

az én észrevételeim semmik ehhez képest :D
bár én csak kiírtam
mennyi időt szánhatnak rá ezekre...

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#492) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Game of Thrones Season 6 Trailer.

Tudom, hogy nem ide tartozik, de azért belinkelem. :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#493) whitezo88 válasza LendvaiFeri1 (#492) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nyugodtan fogom nézni, tudva, hogy már csak érintőlegesen követi a regényt úgyis :DDD

azt nem értem olyan dolgokat minek kellett megváltoztatni ami apróság, de le van írva a könyben, pl hogy Ser Strong-nak miért látszik a szeme? Pont az a lényeg hogy ne tudják hogy élőhalott, de a fehér szeme alapján csak a vak nem látja... Könyvben feketén fehéren le van írva hogy nem lehet látni, nagy full helmetje van, és csak annyi, hogy Borosék furcsállják hogy sose megy vécére.

A koponyáját elküldték ugye Doran Martellnek ami szintén kimaradt, nem tudom miért. Mintha már csakazértis máshogy írnák DnD-ék mint a könyvben van...

(#494) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Trónok harca - megjelenhet a sorozat végéig az utolsó két könyv?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#495) Spet válasza LendvaiFeri1 (#494) üzenetére


Spet
addikt

Gamestar? Mar nincs Pc-s hir? :DDD

En mar lassan inkabb karacsonyi idoszakra szamitom a konyv megjeleneset. (Bar lehet Martin papa, akkor fogja kihozzni az uj konyvet amikor lesz jo WP10 rendszer ;] )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#496) monti0222w válasza Spet (#495) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor az azt jelenti, hogy magyarul csak jövőre jelenik meg?! Már ha karácsonykor megjelenik angolul.

(#497) LendvaiFeri1 válasza monti0222w (#496) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem itthon a 7. évad után fog megjelenni. :(((

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#498) monti0222w válasza LendvaiFeri1 (#497) üzenetére


monti0222w
addikt

A 7.évvad is áprilisban kezdődik, mint idén? Akkor kb. nyára várható.

(#499) LendvaiFeri1 válasza monti0222w (#498) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Eddig az összes áprilisban kezdődött, nagyon valószinűséggel a hetedik is ugyanekkor fog.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#500) monti0222w válasza LendvaiFeri1 (#499) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, elégé elhúzódott e rész megírása! Élvezi az ÖREG a figyelmet meg a várakozási izgalmat, feszültséget! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.