Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nightdragon


Nightdragon
tag

Ha a géped már mindenhol világít vagy csak éppen a táppal akarod kezdeni a géped átalakítását, akkor csekkold ezt:
[link]

Itt minden elég jól le van írva, csakhogy a venti 2000 rpm-en tényleg hangos. Valami olyan megoldást kéne találni, aminek segítségével a ventik(merthát ugye az Acryshield beszerelése után 2 venti fér el a tápban, 1 alap+1) tápon belül kapnak áramot, de ha lehet 5-7 V-ot. Várom az ötleteket!

[Szerkesztve]

Még szerencse hogy utálom az uborkát, mert ha szerteném akkor megenném, pedig utálom!

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

;]
[link]
;]

plusz a táp kapott plexiborítást, de arról még nemvannak képek fent

mod: teccenek a világító csatlakozók, lehet homemoddolok majd én is;]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Dirtyz válasza Nightdragon (#1) üzenetére


Dirtyz
őstag

Kösd sorba a ventiket.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#4) Nightdragon


Nightdragon
tag

Na jah, sorba, de az alap tápventi 2 vezetéken fut(piros/fekete), míg a leendő venti 3 pin-es lesz. Nah, ezt hogy kössem sorba? (Nem vok egy elektronikai zseni, szal plz magyarázz :((( )

Még szerencse hogy utálom az uborkát, mert ha szerteném akkor megenném, pedig utálom!

(#5) Dirtyz válasza Nightdragon (#4) üzenetére


Dirtyz
őstag

A piros és a fekete játszik, a sárga a fordulatszám visszajelzés.
Az egyik venti pirosát a másik feketéjével kösd össze, marad az egyiken egy fekete, a másikon egy piros, na erre a kettőre megy a 12 volt.
De kérdezz még körbe, hátha van valakinek okosabb ötlete.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#6) Zalminátor válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Zalminátor
csendes tag

Húúúúúúúúúúúúúúúú Hát ez elég gázul néz ki!Már bocsánat!!

(#7) atuci válasza Dirtyz (#5) üzenetére


atuci
senior tag

ezzel csak egy probléma marad, ha az egyik venti bedöglik, akkor a másik is leáll és ha szerencséje van a srácnak, akkor nem ég le az egész gépe , csak a táp :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#8) Dirtyz válasza atuci (#7) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nekem így megy itthon a szervergép, vagy 1 éve. :) De írtam, hogy kérdezze még mások hogyan csinálják.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#9) Nightdragon válasza Dirtyz (#5) üzenetére


Nightdragon
tag

Köszönöm, erre voltam kíváncsi :)

Még szerencse hogy utálom az uborkát, mert ha szerteném akkor megenném, pedig utálom!

(#10) Dirtyz válasza Nightdragon (#9) üzenetére


Dirtyz
őstag

Esetleg, ha akarsz egy kicsit belefeccölni a dologba, vegyél egy előlapi fordulatszám szabályzót és arra kösd a ventiket. Pont most láttam valakinél egy eladót.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Szerintem egyszerűbb ha eleve gyárilag moddolt tápot vesz az ember talán nincs vele annyi munka, meg olcsóbban is kijössz, bár aki dolgozni akar vele az tegye! :R

Öreg vagyok már bohócnak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.