Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyibá


sanyibá
tag

Venni akarok egy SATA-s winchestert, de nem akarok új tápot venni, viszont átalakítókártyát azt veszek PCI-osat, ezen lesz csatlakozó???

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#2) sanyibá


sanyibá
tag

Vagy nem?

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#3) sanyibá


sanyibá
tag

Help! I need somebody!!!! ....

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#4) anulu válasza sanyibá (#1) üzenetére


anulu
félisten

ha veszel SATA kártyát, ahhoz általában szoktak adni molex -> SATA tápkábel átlakítót is. de a legjobb, ha a boltban megkérdezed, h mi is a helyzet, jár-e ilyen hozzá, vagy külön kell tápátalakítót is venned...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) anulu válasza sanyibá (#3) üzenetére


anulu
félisten

helpeltem, de egy kicsit több türelemmel igazán lehetnél...:P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) sanyibá válasza anulu (#5) üzenetére


sanyibá
tag

Bocsánat! De látod az ikonomat? Ez a türelmetlen segélykérő bika :)) Köszönöm a segítséget! Tényleg van a Kincs, ami nincsnek szinkronos DVD változata, Anulu Papu Mamu??? :DD

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#7) sanyibá válasza sanyibá (#6) üzenetére


sanyibá
tag

Na és mi az a Molex ? ? ? Bocs, még újhús vagyok ebben a fogalomban!

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#8) anulu válasza sanyibá (#6) üzenetére


anulu
félisten

tényleg van, most árulják vmelyik DVD magazinhoz ~2500 pénzért. :)):D:))

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) anulu válasza sanyibá (#7) üzenetére


anulu
félisten

a molex az a csatlakozó, amit a CD-ROM-ba/vinyóba kell, mint tápcsatlakozó dugni. négy ''köröcske'' egy műanyag foglalatban.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) moonman válasza sanyibá (#7) üzenetére


moonman
titán

a molex az a sima 4 csatis tápkábel, de a legtöbb sata vinyón ''még'' van molex csatlakozó is. enyémen is. szal no para, nézd meg a boltban.

(#11) sanyibá válasza anulu (#8) üzenetére


sanyibá
tag

Tyuhú, meg kell vennem! Kösz
:DD :DD

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#12) anulu válasza moonman (#10) üzenetére


anulu
félisten

amelyiken van, az SATA bridge-es, szal nem 100%-ig SATA. szvsz ha már SATA, akkor SATA adat + tápkábel.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) moonman válasza anulu (#12) üzenetére


moonman
titán

szerintem az enyém 100% sata :) az, hogy honnan kapja az áramot nemtökmindegy? :)

(#14) anulu válasza moonman (#13) üzenetére


anulu
félisten

véééégülis..., csak úgy vagyok vele, ha már tök új szabvány, akkor ne ''hibrid'' megoldásokkal foglalkozzunk.

/me L!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) moonman válasza anulu (#14) üzenetére


moonman
titán

különben 2 féle táp van rajta, sata meg molex is :)

(#16) moonman válasza sanyibá (#3) üzenetére


moonman
titán

beatles? :D

(#17) moonman


moonman
titán

sanyibának segítségül: [L]http://kep.tar.hu/moonman/images/pic5537438.jpg[/L]
balról jobbra: sata táp, sata adat, jumperek, molex táp.

(#18) sanyibá válasza moonman (#16) üzenetére


sanyibá
tag

ahüm! :C

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#19) sanyibá válasza sanyibá (#18) üzenetére


sanyibá
tag

Kösz! király dolog tőled, hogy csak így hirtelen kiszedted a vinyód, lefényképezted, aztán gyorsan felraktad a netre a kedvemért :P hehe

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#20) sanyibá válasza sanyibá (#19) üzenetére


sanyibá
tag

Aszittem, hogy ennél egyben van az adat, meg a tápcsati, hogy csak egy csatlakozót dugok rá a vinyóra, azt már megy is az adat-áram-lás! :Y

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#21) moonman válasza sanyibá (#19) üzenetére


moonman
titán

igen, pont ezért szedtem ki és közben még le is gépeltem :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.