Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#847) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Nekem vegyes tapasztalataim vannak a rendőrökkel.
Én amúgy is udvarias emberke vagyok de úgy tapasztaltam ha normálisan beszélek velük nem vágok pofákat és nem teszek fel idióta kérdéseket nekik akkor hamarabb túl vagyok az egész hercehurcán mintha arogánsan különféle jogszabályokat emlegetve próbálnék vitézkedni.De!
Néha iszonyatosan dühítően hülyék tudnak lenni :W
Egy régebbi eset:
ELMŰ-nek dolgoztunk ( fogyasztásmérőket cseréltünk, új bekötés, leszerelés, ki be kapcsolás stb stb.Megyek haza este 7-8 körül a dobozos kisteherrel nyakig rakva leszerelt és új mérőkkel vegyesen. Rendőrök leintenek.Index jobbra kocsit leállítom ablak le.
-Szép jó estét miben segíthetek?
R -se köszönés se semmi csak hová hová ij sietősen? (országúton mentem kb 95-el)
-elnézést mire gondolnak pontosan?
R - hova megy?
-munkából hazafele
R-mit száguldozik?
-Hát mondom szerintem semmit csak szeretnék hazaérni időben (amúgy sem volt trafipax náluk szóval ha 200-al jövök azt se tudták volna bizonyítani
R -mit szállít?
-2 perces felvilágosító tanmese a munkáról
R - szálljon ki és nyissa ki a rakteret
-kinyitom benéz az egyik ( elkérte a szállítót azon ott vannak a cuccok felsorolva)
R - pakoljon ki ,hogy lássam nincs e más áru a kocsiban ( kb 150 darab leszerelt villanyóra hegyekben egymáson)
- mondom ne haragudjon de kb 3/4 óra volt mire betuszkoltunk mindent én ezt ki nem rakom mire kíváncsi tulajdonképpen?
R - sok volt mostanában a környékbeli építkezéseken a lopás
- hát mondom szerintem tisztán látszik minden a kocsiban mi van benne (rajtam szerelőnaci rácsíptetve az elműs fényképes igazolvány)
R - a raktér belső felére kíváncsiak és az így nem látszik ( mily meglepő egy telipakolt kisteherben, ekkor már nem bírtam tovább )
- hát mondom igen mert ha belül hagynám üresen a végén nehezebben tudnék pakolni
R - Miért nem szolgálati kocsiban vannak a mérők?
-Mondom mert ez egy vállalkozás és az elmű nem ad hozzá autót mindenki a saját autójával oldja meg a szállítást
kb 20-30 percig még győzködtük egymást és sorban válaszoltam a hülyébbnél hülyébb kérdésekre aztán nagy nehezen elengedtek.
simán elbaszták majdnem egy órámat a semmire mert:
-rendben volt minden papír
-ha annyira biztosak voltak benne ,hogy "sáros" a kocsi akkor miértnem pakolták ki megnyerve a főnyereményt?
Szóval nem értem az egész igazoltatásban a logikát kb olyan érzésem volt mintha unatkoznának én meg pont kapóra jöttem :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.