Új hozzászólás Aktív témák

  • Ha az órajel, CL, fesz stimmel, akkor tuning nélkül nem lesz baj. Lenovo mellé ugyanolyan paraméterű Patriotot használok, tökéletes. Előtte is volt már jópár ilyen párosításom. Amúgy meg legegyszerűbb felrakni at apróra dual channelként. :)

    Némi igazságod van ebben a daraboltásvan, azonban nem (csak) kereskedelmi oldalról nézem!

    Számomra ez legalább annyira (Sőt! Inkább az!) Retró - Gyűjteményes darab, sajnálnám szét-darabolni! :DDD

    Különben nem engem kell meggyőzni, hogy mi és hogyan megy el együtt, azonban megértem azokat is, akik nem mernek pénzt áldozni, mert válogatós az alaplapjuk, illetve minimális befektetéssel szeretnék a lehető legjobb teljesítményt kihozni belőle!

    Ráadásul nálam ez szakmai elhivatottság is (kis őrültséggel keverve, amit vállalok!), illetve maximalista vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák