Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122) oceanearth válasza Shalala (#119) üzenetére


oceanearth
őstag

na ügye?? a pia az iszonyat olcsó a szupermarketekbe, főleg a JAGER ami nálam a fő szempont. mondták is a haverok, hogy Viktor te bazdmeg oda mész ahol olcsó a pia, erre én igen, de ti nem oda mentek?? volt nagy röhögés:D
Fro-t nem szeretném kipróbálni, mert rühellem az összes franciát, voltam már sokszor Párizsban és nagyon nem szeretm amikor utálják, hogy náluk költöm el a pénzt. pl kitiktottak mindket egy szállodából:D de frankón felírták a nevünket, útlevélszám etc.
digóknál az a probléma, hogy nagyon szopón vannak nyitva a boltok, voltam egyszer egy kis faluba stremboba(next to Pinsolo) és nagyon poén volt. az egyetlen bolt az össze-vissaz volt nyitva. de tényleg midnennap máshogy elég poén volt. volt 1 bár, na ott marha sok pénzt hagytunk ott, volt hogy 1 este csak piára 100eurot:D de úgy berugtunk mint az albán szamár.
ja és fát ne lopjatok Olaszországba. mi volt, hogy ilyen fát loptunk, mert eltölrtönk egy ágyat és ki kelett valamivel támasztani és gondoltuk ilyen fahasábbal jó lesz. namost amikor ezt emgcsináltuk jött a házi néni és elkezdett üvölteni. mondta, hogy kihívaj a rendőrséget, mert elloptuk az ő fáját. mondtuk, hogy ez nem az övé, és erre elkezdte viszgálni, mi alig tudtuk vissazfolytani a röhögést, közben a tolmácsa magyarázta, hogy a falopás az főben járó bűn és ezért nagyon szigorúan veszik. majdnem kihívta ránk a rendőrséget. nagy poén volt. falopásért börtön. röhögtünk egy jót, amjd ittunk tovább:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.