Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung topic

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok

2 éve van Samsung mobil telefonom , de imádom öket.

Eddig ez a három tipus volt:
- C100
- X450
- E-310

Mind3 csodálatos kis telcsi. A jövöben is biztos csak Samsungot fogok venni ez tuti....!:R

(#2) AS


AS
félisten

Jol teszed!

Én samsung párti vagyok. most vetem TFT-t samsungot..

Csak az baj már van ilyen topik..
Minjárt megkeresem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) AMD Power válasza AS (#2) üzenetére


AMD Power
titán

Már látom Sorry. Én Samsungba inkább maradok a telcsiknél bár a monitorjaik is minőségik..!;)

(#4) AS válasza AMD Power (#3) üzenetére


AS
félisten

Nekem samsung d500 van jelenleg..
és király.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) AMD Power válasza AS (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Egyik haveromnak is ilyen ván és 101% a telcsi!;)

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Most amit kinéztem az az új E-720-s ami nagyon baba. Szerintem fogok venni egy olyat a közeljövőbe!:R

(#7) AS válasza AMD Power (#6) üzenetére


AS
félisten

AZ bizony!
Nagyon jo az e720!

De jön az utodja is már Z300 néven na az még jobb lezs...

E720 volt kezembe ha van kérdésed válaszolok..:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) AMD Power válasza AS (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Milyen árba lehet most venn ilyen E-720-t? Vagy Vodafone-s vagy független kéne nekem. Bár most nem nagyon akarok új telcsit venni majd inkább összel vagy télen. Addigra ennek is lejebb csúszik majd az ára!;)

(#9) AS válasza AMD Power (#8) üzenetére


AS
félisten

Vodánál még nincs....
T-mobilnál , pannonál tilos megveni.

itt viszont igen!
és nyáron jönnek csucs samungok azok lenyomják e720 d500 árát majd rendesen..
http://www.nextgsm.hu/webshop/index.php?cPath=119_25&osCsid=5dbeddf974dbc539caf2187f1b25f4af

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) AMD Power válasza AS (#9) üzenetére


AMD Power
titán

A T-nél meg a Panonnál miárt tilos megvenni?:) Én Voda-s vagyok de kiváncsi is?!;)

(#11) AS válasza AMD Power (#10) üzenetére


AS
félisten

Hogy mért?
Pl: T-s model ben- a T-mobil menü van benne!!!
Ezzel elrontoták samung egyik legszebb menüjét!! ronda rozsszin szutyok lett!!!!! phuj!!!
Pannonnál meg azért nem mert fügetlenül is megkapod anyiért hamarosan...

voda még angliában sem árulja egynlöre...:(

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) AMD Power válasza AS (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Cigány Mobile! Én csak azért vagyok Vodafones mert angol!!:R

(#13) AS válasza AMD Power (#12) üzenetére


AS
félisten

És vodánál olcsobak a készüléket!
:):)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) AMD Power válasza AS (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Ez is igaz! Meg azért a Vodafone előfizetések is nagyon jók....

(#15) ragazzo válasza AMD Power (#14) üzenetére


ragazzo
őstag

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Főleg a flották és kormányzatik.:))

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#17) totyino77


totyino77
tag

Sziasztok van egy ilyen telom samsung galaxy young gt s6310n. Sajnos rendszetesen megszakad a vonal beszèlgetès közben hol egymás után hol 10 percig is kitart . mi lehet a problèma szerintetek

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#18) Viktor0610 válasza totyino77 (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tetszik, hogy nem nyitottál új topikot! :)
Első körben kártyacserét javasolnék, ha nem segít vagy volt már, akkor szerviz.

Samsung Galaxy A54

(#19) gozso


gozso
senior tag

hálás lennék ha tudna valaki segíteni :)

először is: tök hülye vagyok az okostelefonokhoz, eddig egy nokia 6320-at használtam. :B

most kapnék ajándékba egy s advance (ha jól emlékszem) telefont. gazdája azt mondja frissíteni kellene, és az jó lesz nekem... tudnátok tanácsot adni? mit hogyan kell frissíteni? (és miért?)

köszi

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#20) Viktor0610 válasza gozso (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben 2.x rendszer van rajta NE frissítsd!
Ha már nem tudod nem frissíteni, mert 4.x-szel kapod, akkor minden nem használt Google és Samsung programot tilts le vagy törölj, így jól használható marad. :)

Samsung Galaxy A54

(#21) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem szabad frissíteni, mert a Samsung az S Advance 4.1-es frissítését eléggé elbaltázta. :( )
Persze, a nem használt Google és Samsung cuccok letiltását/törlését megteheted a 2.3 rendszer alatt is. :)

Samsung Galaxy A54

(#22) gozso válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


gozso
senior tag

sajnos, úgy néz ki függő a telefon... nekem meg voda lenne jó vagy független :(
mindegy ajándék lesz :DDD mennyiért lehet elpasszolni? :B

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#23) sanyoka01


sanyoka01
újonc

sziasztok!a kérdesem az lenne hogy miért írja ki a telom mindig hogy jogosulatlan muveleteket eszlelt,es hogy tudom ezt letiltani mert mar nagyon idegesit.(s6) köszi

[ Szerkesztve ]

(#24) cwolf


cwolf
újonc

Sziasztok. Ha jól látom, itt kell hagyományos Samsung telefonok kapcsán érdeklődni. Remélem látja egy tapasztalt öreg róka a problémám.

Vettem egy SM-B312-t (zsír új, független, single sim, magyar firmware-rel) és van egy komoly hibája, amivel nem tudok mit kezdeni. A behelyezett memóriakártyára átmásolt zeneszámok (sőt könyvtárak) közül többet nem lát se a telefon intézője, se a zenelejátszó alkalmazás. Van, amit lát, van amit nem. Egyes mappákból csak egy-egy szám hiányzik, de van, ahol komplett mappákat nem lát a telefon. A probléma mértékére jellemző, hogy a teljes zenemappát 310 MB-nak látja, miközben 1GB-nyi zene van benne.

- az új telefonba egy alig használt, 16GB-os, frissen FAT32-re formázott micro SD-t tettem
- a csatlakoztatott telefont a fájlok másolása után szabályosan távolítottam el
- az "eltűnt" zeneszámok számítógépre kötve, háttértár elérési üzemmódban, a számítógép intézőjéből láthatóak a kártyán, játszhatóak is (tehát hibátlanul ott vannak!)
- a látható és nem látható fájlok között látszólag nincs jellemző különbség, úgymint bitráta, ékezetes név, metadata vagy méret tekintetében
- a kérdéses számok eddig minden telefonomon, számítógépemen és egyéb eszközömön látszottak, játszhatóak voltak.
- van úgy, hogy adott mappából egyes számok látszanak, mások meg nem: a probléma tehát nem mappaspecifikus.
- igen, újraindítottam a telefont
- igen, eltávolítottam és visszahelyeztem a memóriakártyát

lehetőség szerint körüljártam és kizártam a kapásból szóba jöhető problémákat, így szerintem joggal fordulok a fórum szakértőihez: ilyenkor most mégis mi van?! Minden segítő választ nagyon köszönök!

Ez már a második újonnan vásárolt butatelefon, amivel 1 hónapon belül befürdök, és az előző Samsung 1280-asomat is háromnegyed év után szoftver-beszarás miatt kellett lecserélnem, kezdek megbolondulni. Emberek, én azt hittem, a butatelefonok stabilak és megbízhatóak. :W :W

(#25) cwolf válasza cwolf (#24) üzenetére


cwolf
újonc

Úgy néz ki, megtaláltam az okát, csak azért írom le, hogy más megspórolja a fáradságot: a Samsung B312 fájlkezelője a 43 karakternél hosszabb fájlneveket nem veszi figyelembe. Nem lerövidíti, nem figyelmeztet, egyszerűen nem látja őket. 2015-ben. Gratulálok.

[ Szerkesztve ]

(#26) bakker911


bakker911
újonc

Sziasztok!
Olyan problémában kérnék segítséget hogy van egy Galaxy S6-omés elvittem szervizbe, amióta visszakaptam az akkumulátor a kijelző szerint nem tölt fel 100%-ra hanem csak 70-75%-ra akármennyit van a telefon a töltőn! Utána megint visszavittem ezzel a gonddal de visszaküldték azzal hogy az eszköz tökéletesen működik de ugyanúgy nem tölt fel 100%-ra! Amikor teljesen lemerítettem hátha megjavul 1%-nál még vagy 2 órát ment a készülék! Lehet e tenni házilag esetleg ami nem kerül a garancia elvesztésébe mert munkához is használom a telefont és nem szeretném megint felküldetni a szervizbe! Ha tud valaki segíteni azt nagyon köszönöm!!!!

(#27) saurus30


saurus30
újonc

Sziasztok,nemtudom jó helyre irom a problémát a mobillal kapcsolatban.Galaxy smg 355 hn tipusu,lett cserélve rajta a touchscreen és azota dolgozik rendessen mindadig még nem megy alvó módba,mikor ujra megnyomom a home vagy a power gombot,vagy villogva mutassa a megjelenitést vagy csak fehér a képernyö.Kiveszem az akkut vissza beinditom megint müködik rendessen még ujra nem megy alvó módba a képernyö.Mi lehet a gond ha tudtok segiteni nagyon örülnék és a kislányom is.Elöre köszönök minden jó tippet,mivel a szervizes nemtudja mi a baj.

(#28) mircike1


mircike1
tag

Sziasztok! Az eddigi Nokia telefonomat lecseréltem egy Samsung GT-E2121B-re. A gond az, hogy nem tudom beállítani a netet. Hívtam a szolgáltatómat (telenor), nem tudtak segíteni. Csak és kizárólag email-t szoktam olvasni (gmail fiókom van). Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni, mert amúgy nagyon bejön az új butatelefonom. :)

(#29) torik


torik
senior tag

Hi!

Volna egy problémám az új Galaxy J5-ös telefonommal; amikor feloldanám a mintát hogy használjam a telefont a képernyő nem érzékel semmit. A fizikai gombok működnek, vagyis a képernyőt be tudom kapcsolni és a kikapcsolás menüt ki elő tudom hozni, de ennyiben kimerül a dolog. Sem feloldani, sem kikapcsolni/újraindítani nem tudom.
Ami leginkább zavar hogy ez akkor jött elő amikor pár napja megvettem a telefont és első beindításnál, rögtön előjött, azóta pedig naponta/kétnaponta. Folyamatosan szedegetem ki az akkut hogy működésre tudjam bírni (ez egy vadiúj telefon, nem használt).

Próbálkozzak különféle resetekkel/bütyköléssel vagy kapásból vigyem vissza inkább?

A válaszokat előre is köszönöm.

All that and a bag of chips

(#30) mcload21


mcload21
tag

Galaxy J5-nél, ha rá van dugva a töltő és úgy játszok, akkor is szívja valamennyire az akksit. Lehet ezzel kezdeni valamit? Mininél úgy emlékszem nem volt ilyen gond ...

(#31) Viktor0610 válasza mcload21 (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik töltővel is ezt csinálja?
Amennyiben igen, szerviz, ha nem, akkor töltőcsere. :)

Samsung Galaxy A54

(#32) DrBubo77 válasza mcload21 (#30) üzenetére


DrBubo77
addikt

Elképzelhető, hogy a kijelző nagyobb mértékben meríti az akksit, mint ahogy a töltő bírja tölteni. Főleg erőforrás-igényesebb játékok esetében.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33) AAAgold


AAAgold
senior tag

5.1.1-re történő frissítés után nem található a samsung theme store, vagy más néven themes menü - se a beállításokban, sem a homescreen beállításnál

igazság szerint nem tudom, hogy előtte volt-e ez a menü, most kerestem és nem találom ott ahol a samsung szerint lennie kellene

van erre ötlete valakinek? gugli nem akar barátkozni ebben a témában

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#34) belu891003


belu891003
csendes tag

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék, hogy S7 EDGE telefonnal mik a tapasztalatok?

3 fajta fóliát vásároltam egyiket sem tudtam szépen felrakása holott nem ez az első fólia felrakásom.

Legtöbb problémát az élek okoztak ott vagy levegős lett vagy nem tapadt meg!

Valamilyen tippet esetleg tudnátok adni,márka,link ahol esetleg tudnak vásárolni és megoldási a problémámat!?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#35) chbrown


chbrown
csendes tag

Sziasztok a Samsung-os tudorokhoz lenne kérdésem. A Samsung Galaxy J1 duos vag a Samsung A300 duos tudják külön kezelni a két SIM kártyát? Azaz ha az egyiken beszélek és a másikra jön egy bejövő hívás kiírja azt és nem azt mondja hogy a szám nem elérhető.
Megköszönném ha írnátok oyan Samsung telefon típust ami biztosan tudja ezt a funkciót.
Üdv mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#36) Boros30


Boros30
újonc

Sziasztok!

Haznált már közületek valaki Samsung Galaxy A9 Pro (2016)-os telefont? A közeljövőben szeretnék ilyen készüléket és érdekelne mi a véleményetek róla.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#37) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok.
Adott egy 2015-ös Galaxy A3 és A5. A telefonban minden adat a telefonban tárolódik (gondolok itt a névjegyekre).
A tulaja vett egy régi butatelefont, Nokia-t. Na most én égen földön nem találok opciót,hogy a kontaktokat sim-re másoljam. Egyesével kellene? Remélem nem. Van erre valami megoldás?

The Mechanic

(#38) FlashLed válasza FlashLed (#37) üzenetére


FlashLed
senior tag

Valaki??

The Mechanic

(#39) mufi


mufi
senior tag

Szaisztok, Galaxy s6-hoz szeretnék valami vízálló tokot venni, ha létezik ilyen. Megyek nyaralni aztán lehet lesz egy kis búvárkodás. :C

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#40) joolaci67


joolaci67
tag

Sziasztok!
Samsung GT-I8730 nem sikerült az újratelepítés,a régi op rendszer már törölve ugye, és kiléptem a recoveryből és azóta nem reagál semmire. Tudna valaki jó tanáccsal segíteni?

Előre is köszönöm

(#41) joolaci67


joolaci67
tag

Töltőre se reagál. Lehet összefüggés? :(

(#42) norral


norral
aktív tag

Sziasztok!

Feleségemnek szeretnék venni kártyafüggetlen S7-et. Tudtok olyan boltról, ahol valódi gyári 1+1 év garanciával lehet megvenni, azaz be lehet valóban regisztrálni a Samsunghoz az extra gariért?

Köszi:
Norral

(#43) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,

Remélem, megfelelő topikba írok. :)

Samsung Galaxy Grand Prime (erdeti gyári szoftverrel, Telekomos) telefonnál frissítettem a szoftverfrissítésben felkínált szoftvert. Minden rendben működik, kivéve, hogy ha a kamera tárhelye a belső memóriára van állítva, akkor nem mutatja a még készíthető képek darabszámát.
SD kártyára állítva tökéletesen működik ez a funkció.
A régi szoftverrel jól működött. A telefonon semmi moddig nincsen, minden gyári.

Valamit lehet tenni a jelenség ellen? :)

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#44) DPISTI00


DPISTI00
csendes tag

Sziasztok! J5 2016-on feldobta a szoftverfrissítést. Előtte le kell választani a memóriakártyát és kivenni belőle, vagy csak elég kivenni?

(#45) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok!
SG J1(2016)
Gyári független,,,semmi turkálás!
Az a gondom vele,hogy ébresztést akartam beállítani a hozzáad megérintésére egy pillanatra felvillan az idő és utána csak nagy fehérség.Hol keressem a hibát?Ilyen még nem volt.Köszi a figyelmet.

(#46) Pityu62 válasza Pityu62 (#45) üzenetére


Pityu62
tag

visszaállítással megoldódott.

(#47) carl18


carl18
addikt

Érdeklődnék olyan iránt hogy Galaxy S4-et váltottam S5-re! (S4 alaplapja behalt decemberben) És csináltam pár képet S5-el nem mondom csúnya képet csinálni, de s4 kicsit jobb képet csinált. Hogy Lehetséges ez?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#48) totron


totron
őstag

Samsung S5230-hoz keresek Opera Minit (hivatalos oldalról nem megy). Hol van a retro telók topik? (nem az off topik)

(#49) qwertz0


qwertz0
csendes tag

Sziasztok!

Gondolom nem egyedi a probléma és az sem számít, hogy használtan vettem.

Samsung Galaxy Grand Prime mobilt mindenképp 40% körül el kell kezdjem tölteni, különben egy ideig még rendesen működik, majd úgy 23-32% körül szinte biztos, hogy előrejelzés nélkül egyből kikapcsol.

Töltő nélküli visszakapcsoláskor 10 vagy több %-kal kevesebb töltöttséget mutat és van, hogy már nem ad annyi időt sem, hogy az Ultratakarékos módot bekapcsoljam.

Tapasztalt már más is hasonlót?

Van rá valami trükk?

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#50) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Galaxy Grand Prime minden adatának számítógépre történő biztonsági mentésére használnám a Samsung Smart Switch programot.

Mik a tapasztalatok vele? Érdemes használni vagy más módon mentsem a telefonom tartalmát?

Köszi

(#51) qwertz0 válasza xyzikeee (#50) üzenetére


qwertz0
csendes tag

A tiedre ez off topic, de érdekelne!

A legutóbbit már nem tudom szerkeszteni CORE Prime mobilom van, te is tapasztaltad a kikapcsolási, töltési problémát?

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#52) xyzikeee válasza qwertz0 (#51) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Szia!
Az eredeti aksi akkor kapcsol ki ha vakuzok a telefonnal. Vettünk bele egy új Samsung aksit amivel meg 30% körül kapcsol ki minden előrejelzés nélkül. A probléma tehát nekem is fennáll. Sok mindent próbáltunk már, megvárni míg kikapcsol és kikapcsolva feltölteni aztán bekapcsolni, vmi Battery recovery progit is néztünk.
Most jön a hard reset.

(#53) qwertz0 válasza xyzikeee (#52) üzenetére


qwertz0
csendes tag

Szerintem ez nem bug, ez feature ennél a Samsung modellnél!

Az enyémet kb. 3 hónapja vettem, használtan.

Az is felvetődött bennem, hogy simán túl erős vakut tettek bele, amit felsőbb kategóriásba szántak.

Viszont egy automatikus értesítés még tényleg elfért volna a telefonban!

Én a beépített Intelligens Kezelőt használom, meg a Play Áruházból a Total Commandert, amihez alul hozzá lehet adni több app cache mappáját is, ugyanis kb. 650-700 MB szabad tárhely körül még gyorsabban merül az akku.
(vagy csak olyanok az appok, nem tudom.)

- A másik, ami kényszerből megszokható, az az, hogy minden egyes appot 2-3-szor is kell törölni, mert a teljes törlés helyett a Samsung logót kell nézni kb. 2 percig...

[ Szerkesztve ]

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#54) xyzikeee válasza qwertz0 (#53) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Szia!

Tegnap megvolt a hard reset. Smart Switchel mindent kényelmesen vissza tudtam varázsolni rá, az sms-ektől kezdve a névjegyeken át, a képket, mindent. Az SD kártyát kivettem a telefonból hard reset előtt így ami azon volt az megmaradt.

Most a telefon gyorsabbnak tűnik, nem csoda hisz több mint 2 éve volt használatban szval rakódott rá sok szemét. Emellett vakus fényképezéskor nem kapcsol ki a telefon legalábbis egyelőre. Ez a régi akuval.

Most majd vissza lesz téve az új aksi, megnézni hogy 30% nál kikapcsol e váratlanul továbbra is vagy sem.

(#55) qwertz0 válasza xyzikeee (#54) üzenetére


qwertz0
csendes tag

A Smart Switch az appokat is visszarakja pont azzal a verzióval és minden beállítással?

Hány %-nál NEM kapcsol ki a vaku miatt?

Nekem kb. 40% körül kapcsolt ki.

[ Szerkesztve ]

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#56) xyzikeee válasza qwertz0 (#55) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Sajna nem 40% nál néztük a vakut hanem jóval amgasabbon.
Ez a Smart Switchelsőre elég hasznosnak tűnik. Azt nem tudom hogy az appok minden beállítást megtartanak-e. De sztem nem.

(#57) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

Van régebbről egy samsung u800 telefonom, most elővettem, rég nem használtam, azóta kártyát is cseréltem, tenném bele a másik kártyát és a telefonzár kód meg is van, de sajnos a sim-kártyazár kód nincs, így nem lehet beüzemelni a másik kártyával a telefont.
Van erre valami megoldás, hogy ezt a sim-kártyazárat nullázzam, módosítsam valahogyan? (sajnos a gyári visszaállítás ezt nem nullázta ki)

(#58) kizio


kizio
csendes tag

Sziasztok!

Volna egy Samu S4 em még az őskorból , eddig jól működött de minap érdekes hibák léptek fel benne.
Ha Bekapcsolt állapotban van nem engedi tölteni, ha kikapcsolod percenként rezeg és nem írja ki az aktuális akku % -ot, de ha bekapcsolod pár óra után akkor láthatóvá válik a tényleges töltötség.
Ezeken felül néha úgy gondolja , hogy töltődik anélkül, hogy hálózatra lenne csatlakoztatva, teljesen érthetetlen.

Szerintetek mi lehet a baj ?
Köszönöm a segítő válaszokat !

Kizio

(#59) Viktor0610 válasza kizio (#58) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kaphatott folyadékot?
Nem koszolódhatott be a csatlakozó? (Nem használt fogkefével ki lehet takarítani. :) )

Samsung Galaxy A54

(#60) Chrystall


Chrystall
senior tag

Sziasztok!

Samsung S4 telefonnal lenne olyan gondom, hogy a portré módban felvett videóit ha elküldöm valakinek Facebook Messengerben vagy Viberen, a célszemély hibásan kapja meg: a videó továbbra is álló keretben van, de maga a videó 90 fokkal el van forgatva és összenyomva landscape módba. A videókat ha a saját telefonomon nézem vissza, nincs velük probléma. Csak miután elküdtem. Van valakinek valami ötlete, hogy ezt hogyan lehetne orvosolni? Most az elérhető legújabb rendszerfrissítés van fenn.

(#61) vg


vg
addikt

Segítsetek már. Van egy samsung s8 telóm, felment rá a 9-es android és a tárcsázónál mikor hívok valakit villog az adott telefonszám és a Hungary felirat. Idegesítő és gagyi. Hogy lehet ezt átállítani?

(#62) .Szaki. válasza vg (#61) üzenetére


.Szaki.
addikt

Itt kérdezd, hátha tudnak segíteni. :)

(#63) Ellia


Ellia
addikt

Sziasztok!

Van egy céges Samsung J5 2017-es telefonom amibe beletört a 3,5 jack dugó. Valakinek van ötlete, hogy lehetne kiszedni szerviz segítsége nélkül?

(#64) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Nem tudja esetleg valaki, hogy a Samsung garancia Európa-szerte érvényesíthető-e? Pl. Németországban vásárolt Samsung telefont lehet-e az itthoni Samsung boltban gariztatni, vagy itthon vett telefont Németországban?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.