Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11) raczger


raczger
őstag

haveromnak PSP-je van, na az a szerkezet nagyon ott van, és egyre olcsóbb! lassan én is lehet veszek egy olyat:) játszottam rajta jedi-s játékot meg gta3-at és szerintem olyan élvezetes mint PC-n mindössze az irányítást kell kicsit megszokni véleményem szerint
amúgy először a gta vice city-vel Németo.-ban játszottam PS2-őn, az is nagyon ott volt! egész nap csak a ps2 előtt, pia-kaja, elvoltunk xD aztán még vagy 1 évig játszottam vele itthon PC-n, de végül meguntam

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.