Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  A nagy kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Sziasztok! Sokat hallotam már arról hogy rengetegen másoltatják a cd-iket és nem veszik meg az eredetit.Na viszont arról is hallotam , hogy egyeseknek ez nem teszik és inkább 10ezrekért megveszik az eredetit Nektek mi a véleményetek?

Szerintem hülyeség megvenni 10e Ft-ért megvenni egy játékot mert
-elmész valahová és max 1000Ft-ért ugyanazt megkapod
-a papirokért és a hozzávaló könyvért én nem adnák ki ennyi pénzt
-egy idő után ugy is megunod és akkor kidobtál az ablakon rengeteg pénzt

De ettöl mert én így ezeket leírtam attól lehet lehet másnak más véleménye is! (Milyen jószivü vagyok :)) )

Tehát Várom a Ti véleményeteket is!

(#2) Viktor77 válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Csak azt vedd meg ami tényleg érdekel. Én például Diabló2-t vettem meg nemrég mert megunhatatlan. 3000Ft?, ajándék! És megveszem a HL1-2-t is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) KovacsUr válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Sziasztok! Sokat hallotam már arról hogy rengetegen lopják az autóikat és nem vesznek maguknak.Na viszont arról is hallotam , hogy egyeseknek ez nem teszik és inkább 2milliókért vesznek Nektek mi a véleményetek?

Szerintem hülyeség megvenni 2M Ft-ért megvenni egy autót mert
-elmész valahová és tök ingyé ellopod
-a papirokért és a hozzávaló slusszkulcsért én nem adnák ki ennyi pénzt
-egy idő után ugy is megunod és akkor lophacc magadnak újat

Ööö...

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#4) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Haha.

(#5) laczo válasza KovacsUr (#3) üzenetére


laczo
tag

:DD

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#6) Mosqu!to válasza KovacsUr (#3) üzenetére


Mosqu!to
addikt

úgykellazt, adjneki!! ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Mosqu!to válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

azért éri meg megvenni a járékot eredetiben mert:
serial, eredeti, nem kell crackelgetni, szép a doboza, stb...
de gondolj bele... ha mindenki ezen a gondolkodáson lenne, akkor 1 ember sem veszi meg a játékot, mert már a ''műhelyből'' kilopják, nem lesz bevétele a játékgyártóknak, csőd, bezárás.
amúgy ha ennyire hírezteted akkro elárulhatod hol lax, valamikor átnéznék 1-2 haverommal, megnézni milyen játékaid vannak ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) Cathfaern válasza Dávidxxx (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Miért? Nincs igaza? :o

(#9) emvy


emvy
nagyúr

Tényleg nem éri meg játékot venni, hiszen nehogymá én etessem a programozók családját, lássák el magukat. Egyébként is, nekik adatott az a feladat, hogy éjt nappallá téve ingyen ellássák programokkal a világot.
Kedves Davidxxx, kívánom neked, hogy ha te majd dolgozol valahol, akkor csupa olyan emberrel találkozz, aki fel lesz háborodva, hogy a munkádért pénzt szeretnél.

while (!sleep) sheep++;

(#10) rdi válasza KovacsUr (#3) üzenetére


rdi
veterán

Na ez itten egy igazi moderátori dörgedelem volt .
Szerintem tök fölösleges moderátornak akrni lenni, mikor el is lehet lopni a moderátor jelszavát és akkor aztán , hogy is van tovább ? :))

Miféle topickérdés ez itt?
Ha kipróbálni akrod akkor próbáld, ha nagyon tetszik akkor vedd meg!
A programozóknak is meg kell élniük valamiből...
De mért pont belőlem
off off,off off :((

Fej! Tor! Potroh!

(#11) Apika válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az interneten sok olyan honlap van, ahol játékok demó változatát le lehet tölteni, és ki lehet próbálni. Néha meglepően sokat el lehet játszani ezekkel a demó verziókkal. Ha nem tetszik, hagyod, ha pedig igen, elmész a boltba és megveszed. Sok akciós játékhoz hozzá lehet jutni, viszonylag olcsón...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  A nagy kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.