Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-17 01:11:28

LOGOUT.hu

Egyre több bankkártya méretű, egy kártyás számítógép kapható a piacokon, tipikusan nem Intel platformon. A topic ezen számítógépek hardveréről, linuxos operációs rendszeréről, szól. A kis gépek zöme otthoni hardverfejlesztésre, barkácsolásra is alkalmas, így ehhez kapcsolódó elektronikai kérdések is témába vágnak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20) bambano válasza azbest (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem, nálam az volt a baj, hogy az usb tápja (amivel a kártyaolvasónak tolta a powert) elhagyta az agyát két darab, darabonként 90mA fogyasztású olvasótól (hogy a 180 mA volt a sok, vagy a 180 mA-es fogyasztású kártyák indítási árama volt sok, azt nem tudom, és már nem is érdekel).

vagyis ha bootolt a két olvasóval, akkor a két olvasót nem indította el, nem jelent meg a gépen. ha az egyiket kihúztam, a másik elindult, majd ha visszadugtam, az is elindult. ami gáz, mert nem lehet odamenni minden áramszünetkor meg újraindításkor kihúzkodni a drótokat.

ezt a lomot meg bedugtam, ment. pont.

"a málnán a soc egy szál usb-jére van téve az smsc chip": tudom, de ezzel kínlódjanak a másik topicban, ahol szeparatista törekvések voltak :P

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.