Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#701) sz_abika válasza Sonja (#700) üzenetére


sz_abika
addikt

http://www.vg247.com/2010/12/01/kazunori-gt5-to-get-mechanical-damage-update-this-month/

Inkább ez izgat ^^

PSN: xszabikax

(#702) heihachi


heihachi
addikt

Légyszi srácok, ha valaki összefut egy ilyen Colttal a játékban, az vegye meg nekem. Kifizetem az árát, vagy nem tudom, kap egy ugyanolyan értékű autót, vagy bármit, megoldjuk valahogy :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#703) sz_abika válasza heihachi (#702) üzenetére


sz_abika
addikt

S Mitsubishi COLT 1.5 Sport X Version ‘02

Ez az egyetlen colt van a GT5ben a hivatalos lista szerint, a tied meg talán 87-es(?) modell

PSN: xszabikax

(#704) heihachi válasza sz_abika (#703) üzenetére


heihachi
addikt

Elvileg van benne Mitsubishi Colt 1.8 GTi 16v néven egy autó, arra gondoltam, hogy ez az lesz, de nem tudom annak az évjáratát. 89-91-es kellene. De elképzelhető, hogy rossz listát nézek :DDD

Mod: Rossz listát néztem, mert 2004-es, csába :O Persze van benne 13 féle Civic :W

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#705) kulfoldi válasza heihachi (#698) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Szia igazad van, de a jatek 1 hete jelent meg, es egyreszt nem biztos, hogy mindenki ismeri mar az ossze palyat, mert levezetett mar 100000 km-t, meg kitapasztalta mar hogy mikor mire hogyan reagal a jatek. Lokdosodes is lesz, ebben biztos vagyok es akkor nem sokat er, ha te tokeletesen veszel be egy kanyart, mert mogotted valaki elmeri a fektavot, es kilok 200-al.

En arra szamitok igy is, hogy segitsegekkel egyutt jo ha osszegyulunk 5-en, abbol lesz 2-3 aki viszonylag szepen vegig tud menni a palyan, a tobbiek pedig legalabb koronkent egy hibat ejtenek es igy lemaradnak, es nem fogjak annyira elvezni. Namost ha elveszed a segitsegeket, akkor ez ugye meg rosszabb lesz. Ne is emlitsem a kormanyosok es kontrolleresek kozti segitseget. Szerintem ismerkedesnek, kezdesnek tokeletesen eleg nemi segitseg, hogy felmerjuk szukseg van-e ra. Nyilvan ha 5-bol 4-en jo koroket mennek, akkor a 2. versenyre mar kikapcsoljuk a segitsegeket ez ilyen egyszeru. Par het alatt meg szerintem kiderul ki az akit komolyan erdekel a jatek, es eleg ugyes is ahhoz, hogy szervezzuk olyan jatekot, hogy elveszunk minden segitseget, noveljuk a tavot, meg megvaltoztatjuk az idojarasi korulmenyeket.

Szoval csak azt akarom mondani, hogy egyelore csak gyuljunk ossze, lassuk hanyan vagyunk, mindenki megtalalja -e a szobat, es nezzuk meg kinek hogy megy, aztan ha mindenki olyan marha jo, akkor nyilvan kikapcsolunk mindent, en igy is ASM-nelkul megyek. De ha en leszek az utolso, az sem erdekel, en a vezetesi elmeny miatt leszek ott.

(#706) heihachi válasza kulfoldi (#705) üzenetére


heihachi
addikt

"egyreszt nem biztos, hogy mindenki ismeri mar az ossze palyat"

Oké, ezt mondtam én is, de akkor miért nem lehet használni pl. az ívet, ami éppen a fenti problémán segít.

"Szoval csak azt akarom mondani, hogy egyelore csak gyuljunk ossze, lassuk hanyan vagyunk, mindenki megtalalja -e a szobat, es nezzuk meg kinek hogy megy"

Épp ez az, épp ezért nem kéne tiltani semmit, úgy lehet a legtöbb embert összeszedni szvsz, úgy van a legnagyobb mozgástér.

Bár mondom, nekem végülis mindegy, mert valszeg nem tudok ott lenni, csak felvetettem ezeket a potenciális koncepcionális hibákat. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#707) kulfoldi válasza Krisz_82 (#695) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Na ezt nem tudom! Tudja valaki, hogy lehet-e meghivot kuldeni a legyartott szobahoz?

Heihachi: Szerintem nincs igazad. Szerintem nincs sok magyar szoba, vagy egyaltalan olyan se, amirol kivulrol meg tudod allapitani, hogy ott milyen verseny fog fogadni. Ha valaki azert nem jon mert, az elso versenyt bekapcsolt TCS-sel, meg ASM-mel nyomjuk, de be sem jon megmutatni milyen ugyes, meg hogy szavazzon arra hogy mi legyen a kovetezo palyan, akkor az olyan az nem jon.

[ Szerkesztve ]

(#708) heihachi válasza kulfoldi (#707) üzenetére


heihachi
addikt

Tudom, hogy nem lehet, gondolom majd ezt is belepeccselik. Vagy nem. Kézzel mélben tudod megírni a szoba nevét vagy azonosítóját vagy mi az, és azt tudja megkeresni.

sz_abika :))

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#709) sz_abika válasza heihachi (#706) üzenetére


sz_abika
addikt

hetvegen majd csatlakoznek en is hogyha a szomszed nem kapcsolja ki a wifijet a hetvegen mert elutazik :D

PSN: xszabikax

(#710) heihachi válasza kulfoldi (#707) üzenetére


heihachi
addikt

Te nem arról beszélsz, mint én, de sebaj :))

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#711) nokia párti


nokia párti
őstag

Na nekem is sikeült beszereznem, egy Sonja által ajánlott helyen 13k-ból meg is úsztam. :C [link] Remélem nem fogok majd benne csalódni.
Amúgy ma 1 éves a topik, ha jól látom. :D

(#712) kulfoldi válasza heihachi (#710) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Reszben igazad van, atolvastam meg egyszer. Ime a magyarazat: azert mondom, hogy nem kell szerintem a nyomvonal, mert ha azt megtartod akkor nem Gran Turismo 5-ot jatszol, hanem kek-vonal kergetest. Szerintem a segedvonal megtartasa nem autoversenyzes, es ezt nem nagykepusegbol mondom, hanem mert ha bekapcsolod, akkor nem is a palyat nezed, hanem azt figyeled es nem tanulsz semmit.

(#713) blazsey2 válasza nokia párti (#711) üzenetére


blazsey2
senior tag

Itt volt az ideje :) .
Remélem majd összefutunk.

PSN ID:blazseydr

(#714) heihachi válasza heihachi (#617) üzenetére


heihachi
addikt

5.) Honnan tudom, hogy mikor kell/érdemes felújítani egy motort, illetve olajat cserélni benne?
6.) A fékeket hogy a rákba tudom tuningolni? Jó, van brake balance controller, de az tök más. Erősebb, jobb fékeket nem lelek az egész játékban. Most van egy gépem, 700 lóerő fölött van (gyorsulni már gyorsul, csak most meg nem lehet megállni vele :DDD ), kellene rendes fék rá, de nem találok. :F Aki magasabb szinten van, megnézné, hogy a brake balance controlleren kívül van-e valami más, lehet ezt is unlockolni kell? :F

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#715) kulfoldi válasza heihachi (#714) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Sajnos ezeknel jobb megoldast nem talaltam ezidaig.

5/A. Uj auto. Ennek ugye semmi nem kell, jegyezd meg/ird fel mit tud igy. Aztan hasznald es latni fogod, hogy csokken a teljesitmeny, amikor mar ugy erzed sokat esett, cserelj olajat, majd nezd meg azt, hogy olajcsere utan hany loero. Elvileg nem lesz annyi mint mikor uj volt, persze ehhez eleg sokat kell vele menni. Szoval hiaba cserelsz olajat, egy ido utan mar az sem lesz eleg ahhoz hogy annyit tudjon a motor mint mikor uj.

5/B Hasznalt. Ugyanaz, csak annyi kulonbseggel, hogy itt nem tudod mit tudott a motor eredetileg. Ha szerencsed van megtalalod a new car dealernel es ott meg tudod nezni mire kepes, bar ha van rajta tuning, akkor eleg nehez lesz megmondani igy is, mert vannak olyan tuningok, amiker nem tudsz eltavolitani.

6 Fek nincs, de volt az a riport azzal a PD memberrel, amit sonja linkelt be es ott az volt leirva, hogy majd lesz fek tuning lehetoseg is. Egyebkent nekem is ordit a hianya. Minden mas van, de pont a feket kihagyni! Nagyon gaz, ha erre nem gondoltak, es ez marhara nem az 1080p-sites miatt maradt ki.

(#716) sz_abika válasza kulfoldi (#715) üzenetére


sz_abika
addikt

Legalább annak lehet örülni, hogy a fékbalanszot nem felejtették el, mert így legalább meglehet állni a Lambokkal :D

50-50 settinggel, controllerrel, comfort gumikkal, Grand Valley célegyenesvégi féktáv garantáltan sóderágyas :D

PSN: xszabikax

(#717) PaJa1


PaJa1
őstag

Akarok már én is GT5özni...
Standard és prémium autókról pár szót mondanátok, illetve a használt autós rendszerről?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#718) jookomak válasza PaJa1 (#717) üzenetére


jookomak
őstag

Mi az ami nem derült ki eddig? Standard autók szépek, nincs belső nézet. Premium autók gyönyörűek, van belső nézet. Új autókat "botlba" tudsz venni (dealership-mind premium). Használtak a standard gépek, van használt autó piac, ahol random jelennek meg a verdák. Licencek, versenyek teljesítésekor kaphatsz még új kocsikat, standard, premium vegyesen.

(#719) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Na Holgyeim es Uraim, akkor ma este CET 22:00-tol probalkozzunk egy jatekkal!

A szoba neve magyarok ide lesz.

Kezdetben (kesobb megegyezes szerint) annyi megszoritas lesz, hogy nincs driving line, megiscsak autoversenyzunk. :)

Es szerintem vagy mazda mx-5, vagy valami 200 loero korul fogunk kezdeni, aztan kesobb meglatjuk meddig birjuk. Aki tud jojjon, szerintem 16-osra nyitom a szobat, remelem sokan leszunk. 3-5 koros versenyekre szamitsatok, szoval olyan 10-20km-ekre.

Ha barmi technikai nehezsegbe utkoznek, idonkent be-be lassul sajnos ugyanis a zinternet (az angol szolgatatok is szarok) akkor itt a forumon fogom jelezni 21:50 korul, hogy gaz van, es lehet h megkerek valakit, hogy csinaljon szobat. illetve idokozben is a merkozesek szuneteben benezek ide, hatha lesz valaki aki nem tud csatlakozni.

Akkor remelem sokan leszunk!

[ Szerkesztve ]

(#720) Krisz_82 válasza kulfoldi (#719) üzenetére


Krisz_82
tag

Rám számíthatok, 21-45-től fent leszek.
A racing line szerintem sem indokolt.
Ez a segítség maximum egy time attack -hoz kellene , persze ofline gyakorláshoz.... :U

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#721) Sonja


Sonja
veterán

Azt a nemjóját! Cseppet drágán fog érkezni a hivatalos GT5 kormány, a Thrustmaster T500-RS! :Y Yamauchi Twitter

"About $500. They are high-end ones. RT @tomm_n: @Kaz_Yamauchi , could you tell us in which price range the Thrustmaster T500 RS will fall into?"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#722) anulu válasza kulfoldi (#719) üzenetére


anulu
félisten

de irigyellek titeket :( en meg bent vagyok melohelyen :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#723) kulfoldi válasza Sonja (#721) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ha hasznaljatok a google translatort (kiveve azok akik kenik a japant) akkor ir olyanokat amik tok egybecsengengenek azzal a PD member vallomassal amit nemreg linkeltel!

Anulu meg a tobbiek: Siman nyomhatjuk barmikor, en nem vagyok szervezo, en csak jatszani szeretnek hus ver emberek ellen , es ha lehet akkor magyarokkal, ertelmes modon, mert neha ami font zajlik az nem melto a jatekhoz sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#724) v!ct0y válasza kulfoldi (#719) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kezdetnek egy Nordschleife 3 kör Fiat 500 al :)

(#725) kulfoldi válasza v!ct0y (#724) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Nevetsz, de ha lennenk 10-15-en szerintem az is izgalmas lenne. :)

(#726) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Van szoba! Hol vagytok? Nem talaljatok?

[ Szerkesztve ]

(#727) Lacika_


Lacika_
aktív tag

Melyik pálya? max 100 találatot ad be, de nem találom a szobát
a pályával szűkíteni lehetne a találatok számát

(#728) Sonja


Sonja
veterán

Hehh, mit találtam. :DD

1. Create new PSN
2. Make your Bday
3. Start GT5
4. Send car to your real PSN.
5. ????????
6. Profit.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#729) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Semmi, bocs

[ Szerkesztve ]

(#730) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Kileptem sracok miutan elkezdtetek panaszkodni, nem akartam elrontani senki szorakozasat. 10mbites netem van, nem ertem miert laggoltam, ha en laggoltam. Remelem megoldodott, es tudtatok jatszani. Nem tudom mit tehetnek, sajnalom mert jo volt, bar altalaban kiloktetek.

(#731) Lacika_


Lacika_
aktív tag

ez a nascarozás jó volt,
single playerben még nem találkoztam gumikopással, igaz még csak lv15-ön vagyok

laci83gt voltam

kulfoldi: te laggoltál, valmi futhatott a háttérben, vagy a router kavart be, rosszabb esetben a szolgáltató hibája

[ Szerkesztve ]

(#732) Krisz_82 válasza kulfoldi (#730) üzenetére


Krisz_82
tag

Sajnos én is csak alátámasztani tudom hogy a te neteddel volt valami hiba.
Konkrétan töbször is tapasztaltam mikor előttem haladtál hogy a szalagkorlátot szikráztatva , csak a két bal oldali kerekeken támaszkodva repesztettél előttünk.
Miközben az autód 2-3 másodpercenként ide-oda "teleportálgatva " haladt előre...
Nagyon sajnáltam hogy ki kelett lépned, mert ugyebár te szervezted az egészet !
A többi játékost meg akik időközben becsatlakoztak hozzánk az én haverom invitálta meg.
Ugyanakkor nekem egyáltalán nem tetszettek a NASCAR - resenyek.... :(
Az a fajta verseny amit te álllítottál be a legelején + az induló kocsi (ELISE11R) szerintem nagyon rendben volt.
Ma is felmehetnénk. Én kb:23-körül leszek .
A szoba neve legyen:Hun-ide,racing soft,tcs:2,ABS:1,minden más:ki
Erre gondoltam hogy egyértelmesítsük minden új becsatlakozónak a beállításokat!!! :K
Ha kifér persze.... :U

[ Szerkesztve ]

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#733) Sonja


Sonja
veterán

E nagyon jó!!! :DD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#734) nokia párti


nokia párti
őstag

Na elkezdtem ezt a B-spec módot. Hát ez a robotpilóta nem egy Alonso verő. 150-nél kéne átváltani, és ő már 110-nél megteszi. :D

(#735) blazsey2 válasza Sonja (#733) üzenetére


blazsey2
senior tag

Micsoda bug :)
Gyorsan meg is csinálom :DDD

PSN ID:blazseydr

(#736) Sonja


Sonja
veterán

Most nézem, hogy lemaradt egy Z betű. :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#737) MAXIMIZE válasza Krisz_82 (#732) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Én jönnék, ha lehet, ID: MAXIMIZEWERT

(#738) dev89 válasza MAXIMIZE (#737) üzenetére


dev89
tag

Megyek én is, PSNID: devalds

(#739) Krisz_82 válasza MAXIMIZE (#737) üzenetére


Krisz_82
tag

Természetesen jöhetsz. Majd felveszlek.
A lényeg hogy fair play játékosok jöjjenek.
Roncsderbisek kíméljenek.

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#740) kulfoldi válasza Krisz_82 (#732) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Hat nagyon sajnalom meg egyszer ha valaki elmenyet elrontottam, es hat persze azt is, hogy ki kellett lepnem, mert nagyon elveztem amig el nem kezdodtek a gondok velem. Nem akartam felhuzni senkit, de mar kezdtek a hatterben egyesek hobologni, amit azert kicsit bunkosagnak tartottam. Igaza volt, de azert lehet finomabban is, foleg mert nem direkt laggoltam es en orultem neki a legkevesbe. Mindenesetre mertem egy savszelet kilepes utan es eppen csak, hogy megvolt az 1mbit, mikozben 10mbit-re szerzodtem, ugyhogy ma lepni is fogok ezugyben.

A Nascar szerintem is szar, bar en akkorra mar technikai gondokkal kuzkodtem.

A szoba neve nem fer ki, csak majdnem mert olyan 20 karakter korul engedelyez. De ha alapbol letiltod a segitsegeket (ASM, Skid rec, Active Steering, driving line) akkor nem is kell kiirni a minden mas ki-t, csak a tobbit.

Ha ma este jonak itelem meg a netsebessegemet, akkor benezek en is, de jovo hettol/utani hettol meg biztos leszek mert szerintem atvaltok masik szolgaltatora, meg egy 20 vagy 50-es csomagra. Majd meg kezdes elott ird mar ki, hogy melyik palyan kezdesz, mert ugy egyszerubb lesz rakeresni a szobara.

[ Szerkesztve ]

(#741) kozi71


kozi71
senior tag

Sziasztok!
Egy kérdésem volna, hátha tud valaki segíteni.
Logitech MOMO RACING kormánnyal ( van vagy 6 éves már) működik ez a játék?
Láttam múltkor egy listát a támogatott kormányokról, na ott nem szerepelt a típus.
De hátha mégis. Szóval valaki próbálta már?
Üdvök. én

ui: Nekem még nincs PS3. Nem tudom kipróbálni.

high tech, low life

(#742) kulfoldi válasza kozi71 (#741) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Az egyik forumozo (Heihachi) ezt irta ra:

"Én egy Momot toltam rá kipróbálás képpen, sokkal jobb azzal irányítani, ez nyilvánvaló, de semmilyen beállítási lehetőséget nem találtam. Még a gombokat sem tudom beállítani, hogy melyik mit csináljon, és a 6 gombból csak egyet kezel. Szóval nem igazán vagyok elégedett ezzel a kormány dologgal sem. :( "

(#743) kozi71 válasza kulfoldi (#742) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszöntem a gyors választ!

high tech, low life

(#744) heihachi válasza heihachi (#714) üzenetére


heihachi
addikt

Nah, rájöttem az 5.) pont felének az egészen pontos megoldására, szégyellem, hogy csak most :B

Tehát olajat akkor kell cserélni a kocsiban... tadaaammm... amikor világítani kezd vezetés közben az olajjelző lámpa :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#745) Krisz_82 válasza heihachi (#744) üzenetére


Krisz_82
tag

Bizony-bizony ez ilyen egyszerű,de nekem is csak most ugrott be ahogy írtad....

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#746) Krisz_82 válasza kulfoldi (#740) üzenetére


Krisz_82
tag

Ne rágd magad , nem a te hibád volt. Különben is maximálisan korrekt voltál a többiekkel szemben hogy ki is léptél. A beszólások már nekem sem tetszettek,hisz nyílvánvaló volt a kiírásaid alapján hogy ellenőrizted az esetleges okozó tényezőket. Ugyanakkor mentségükért szolgált hogy miután kiléptél még kerestek,és megemlítették hogy azért nem kellett volna kilépned ....
Akkor legyen a szoba neve:magyarok ide ; A kezdő pálya pedig a Laguna Seka (nem tudom hogy írják helyesen). 23- tól leszek kb.....

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#747) kulfoldi válasza Krisz_82 (#746) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Kosz rendes vagy! Ma veszek en is egy PS3 offical bluetooth headsetet, aztan megnezem ma milyen lesz a netem, es megprobalkozom a jatekkal! Az ilyen headset egyebkent kompatibilis PC-re?

[ Szerkesztve ]

(#748) nokia párti


nokia párti
őstag

Hol lehet a játékban 400m-es meg 1000m-es gyorsulásokat csinálni? Mert én nem találom sehol. Ugye van benne?

[ Szerkesztve ]

(#749) jookomak válasza nokia párti (#748) üzenetére


jookomak
őstag

Gyorsulás-megállással találkoztam benne. Licens-nél található.

(#750) heihachi válasza nokia párti (#748) üzenetére


heihachi
addikt

Én nem találtam ilyet :N

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.