Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A nagy bulis topic, avagy ki hova jár bulizni! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pohár


pohár
félisten

Úgy éreztem, hogy nyitnom kell egy ilyen topicot is, mivel nincs ilyen még, és sok ember jár innen bulizni disco-kba, és ezekről véleményt írni, vagy akár egy jövőbeli nagyobb bulira összeszedni egy kisebb-nagyobb PH-s bandát, ezért is jött létre a topic!!

Mindenkinek további jó bulizást, írjatok a bulikkal kapcsolatban!! :C

Én személyszerint Debrecenbe szoktám átjárni, Bázis - Retro 69 között ingázva telik el az este :D
Mivel Kecskeméten tanulok, Passion - Red Colt és a Ritmo (Dandy) jöhet szóba, az összes fősulis bulin ott a helyem, igazi partyember vagyok :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2) Versus82 válasza pohár (#1) üzenetére


Versus82
aktív tag

király vagy. [link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#3) pohár válasza Versus82 (#2) üzenetére


pohár
félisten

Majdnem másfél éve nem írt senki bele... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4) Winner_hun válasza pohár (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

És?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) tiv83us válasza pohár (#3) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor most eljohet az ideje annak is, ezt zarom.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A nagy bulis topic, avagy ki hova jár bulizni! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.