Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RoundRobin


RoundRobin
aktív tag

Idén karácsonykor sem bírtam megállni, hogy vegyek valami hülyeséget magamnak. Eredeti elképzelésem egy TV stick (androidos mini bizgere) lett volna, de idő híján csak a közeli tesco műszaki kínálatából tudtam válogatni, kb bő fél órával a zárás előtt, TV stick meg akkor és ott, nem volt.

Tabletet eredetileg a hátam közepére sem kivántam, volt már belőle vagy 15, olcsóbb is, drágább is, egyikbe se lettem szerelmes.
Ahogy forgolódok a műszaki osztály lomjai között, megakad a szemem egy árcédulán, mely szerint 7450 Ft-ért vihető a BEEX rainbow márkanévre keresztelt jószág, mai történetesen, bizony egy tab.
Gondoltam: - kedves tesco, ezt a jószágot, ha már ennyi az ára, add el inkább anyádnak - de azért mégis meglestem a termék speckóját, ami így indít:

- 7 coll kijelzőméret
- 1024 x 600-as kijelzőfelbontás
- 4 magos MTK processzor (1.3 Ghz max freq per mag).
- 1 GB RAM
- Bluetooth ...

és itt, ennél a pontnál megadtam magam..
Hogyan? Relatív nagy felbontás, 1 GB RAM, 4 magos proci, garral és bluszi-tuszival együtt ennyiért?
Már hajítottam is a bevásárlókocsiba egy sárga tokozású példányt, mert igen, kapható belőle a szivárvány (talán ezért is rainbow) minden szinéből éppen 4-ben (pink, sárga, zöld és fekete).

A készülék tesztje most, e sorok írásával egyidőben zajlik, de igérem, a következő hozzászólásomból már a tapasztalat hangja fog kicsendülni, azaz akkor fog jönni maga a teszt!

[ Szerkesztve ]

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#2) razorka777 válasza RoundRobin (#1) üzenetére


razorka777
veterán

Pedig én is nézegettem ott a tábla gépeket, de ez pont nem volt éppen.
Ünnepek után gyors elszaladok, hátha lesz még belőle.
Ennyiért ajándék, akármilyen márka is legyen.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) RoundRobin válasza razorka777 (#2) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Amit eddig sikerült felfedeznem, annak alapján nem beszélnélek le a vásárlásról. :)
Rádió is van benne és a sebességével sincs idáig semmi gond.

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#4) Simba86 válasza RoundRobin (#3) üzenetére


Simba86
senior tag

várjuk a tapasztalatokat! :)

nekem az opendottból van már itthon 2 is (kétszer volt ugye 15re akciózva), előtte volt egy ainol novo 7 fire-öm, amiről tesztet is írtam a logoutra, de mivel 3 tab már felesleges, inkább elajándékoztam a legrégebbit, pedig azon még hdmi is volt...
nagyon kacérkodok egy tv stick-kel, de nem biztos, hogy ki tudnám használni...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#5) Aryes válasza RoundRobin (#3) üzenetére


Aryes
nagyúr

Oprendszer?

(#6) RoundRobin válasza Aryes (#5) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Undoroid 4.4.2

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#7) RoundRobin válasza Simba86 (#4) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Meglesz, meglesz, csak sok a dolog. Fotózni kell, tesztelni, hálózatomat megjavítani, atkonfigurálni, hogy legyen a beex-nek internet, meg kell írni, írni.. firkálni sokat. :)
De azon vagyok..

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.