Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Scarletiel válasza Joci10 (#39) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nekem azzal van baj, hogy ezek ajánlások, és mint olyanok, nem lehet őket komolyan venni, ennek ellenére a szerkesztőség komoly ajánlásként teszi ki az oldalra nyilvánvaló és általad leírt okok miatt. Persze azt is megértem, hogy ha valaki vásárolni akar valamit, van sok összehasonlító oldal, meg ár szerint lehet keresni és elég kevés az a réteg aki az ajánló alapján dönt, de mondjuk ott van Pistike most megy 8. osztályba, fogalma sincs a világról, de imád számítógépezni és ismeri a fórumot. Látja, hogy megjelenik az ajánló cikk és megy apjához anyjához, hogy húú mit látott neki olyan kell. Tegyük fel édesapa, édesanya maradi, nem követi a tech cuccokat és számukra ha le is van írva mi mennyit tud az is kínai. Nna az ilyeneket például simán bepalizzák ezek az ajánlások. Nekem csak ezzel van bajom, hogy minden embert úgy kezelünk, hogy tudnia kell, ismerni kell, utána kell járnia, akkor is ha hülye hozzá. Mondom 10-ből 0,2 ember ilyen a mai világban, de van és szerintem nem korrekt. Mármint azzal nem lenne bajom, hogy mondjuk az itteni webshop mondjuk 20 helyett 25 ezerért árulja ugyanazt. Azzal sokkal inkább bajom van, hogy egy agyament konfig összeállítást reklámozunk 800 ezerért, mikor annyi pénzből messze jobbat épít bárki aki vágja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.