Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  A legjobb képernyővédő! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cos


Cos
senior tag

Dobjatok egy-egy linket a kedveceitekhez ! ! ! :DD

Brr Brr

(#2) Cos


Cos
senior tag

Ime az enyém! :D

Gizmo Zone:

[L]http://downloads-zdnet.com.com/3001-2386-2889716.html[/L]

Brr Brr

(#3) Elrood


Elrood
őstag

Bocs, nekem az a jó ha lekapcsolja magát a monitor, nehogymá egye a sok áramot, mikor nem használom:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) MaTT válasza Elrood (#3) üzenetére


MaTT
aktív tag

egyetértek :)
sose értettem, hogy mire jók a képernyővédők..mitől véd? vagy miért kíméli a monitort? régi monitoroknál esetleg volt jelentősége, amikor még nem volt energy star meg stb. ? vagy nem értem..

Keep the rubber side down!!

(#5) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Win98SE - Univerzum :)
Ez a legjobb! Nulla gépigény, 100% monitorkímélés :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#6) Cos


Cos
senior tag

Más nézőpontunk! :) Én úgy vagyok ha már van egy vid.kártya benne ami talán még jó valamire akkor legalább így had élvezzem! :) Ha egész nap játszani nem is játszhatok, na de azt sem mondanám hogy naphosszat képernyővédő fut a gépemen! :D

Brr Brr

(#7) tomcs válasza Panther (#5) üzenetére


tomcs
őstag

xp pattogo negyszogei, 10 perc utan kikapcs. bar lcd szal nem is annyira sporolas miatt de azert elettartamabol megtakarithat jo sokat meg ha nem is en fogom ezt erezni hanem a kovetkezo tulaja az se baj mert csaladopn belul lesz valszeg par ev mulva

(#8) MaTT válasza Cos (#6) üzenetére


MaTT
aktív tag

de a képernyővédő akkor fut, amikor nem dolgozol a gépen,nem? ilyenkor meg általában az ember nem nézi a monitort,mert mást csinál..szóval nem értem.
vagy van olyan aki kedvtelésből leül a gép elé és képernyővédőt néz (a 8 felettiekre gondolok) ? :)

Keep the rubber side down!!

(#9) Panther válasza tomcs (#7) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nálam 5 perc után Univerzum, 15 perc után kikapcs. Mondjuk nekem CRT-m, van és nem kéne hogy beleégjen a kép :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#10) tomcs válasza Panther (#9) üzenetére


tomcs
őstag

beleegni nem fog. nem igazan ertem a miertjet de mostani monitorok mar nem annyira hajlamosak beegesre. nekem pl crtn (ahoz kepest eleg oreg darab volt) elofordult hogy napig ment valami es nem egett bele. persze lattam mar beegett monitort is, osi mono darabot, egybol konyveloprogival bootolt :)

(#11) LukE válasza Cos (#1) üzenetére


LukE
veterán

C:WINNTsystem32scrnsave.scr :))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#12) Panther válasza tomcs (#10) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na igen, az ilyenek tudnak beleégni, amik marha sokáig vannak a képernyőn. Egy naptól szerencsére nem... inkább hónapok (évek?) alatt. (DOS-os könyvelőprogram a legjobb példa sztem is.)
Mindegy. Jó az az Univerzum :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#13) Cos


Cos
senior tag

:))

[L]http://www.freewaresite.com/screensavers/beercaps.html
[/L]

Brr Brr

(#14) Troll


Troll
tag

Tíz perc után standby-ba megy a monitorom. Ha meg hosszabb időre otthagyom, kinyomom a kapcsolójával.

(#15) Pötyi


Pötyi
őstag

Matrix code :D

[L]http://www.whatisthematrix.com[/L] (Az ''EXTRAS'' alatt megtalálod...)

QNX is cool!

(#16) Sunzi válasza Panther (#12) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Én most is látom a háttérben a W2k Computer Locked ablakát a háttérben, pedig nem régi a monitor. Éjszakánként mindig így maradt, és kevesebb mint fél év alatt beleette magát :) Persze otthon ilyen nem történhetne meg...

Szóval valóban, az állóképek jelentenek némi veszélyt, de normál felhasználási körülmények között nem lehet túl nagy a kockázat.

Amúgy meg a Logon Secreen Saverre esküszöm :)

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  A legjobb képernyővédő! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.