Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Virus


Virus
csendes tag

szerintetek mekyik alaplap a legjobb barton magos AMD tuninghoz?

(#2) Virus


Virus
csendes tag

és ha már itt tartunk akkor van a bartonok közt is olyan mint az XP-k közt a 1700+ os ami különös probléma nélkül el lehetett huzni 2400+ ig, szoval ilyen jol tuningolhato?

(#3) Rawulf válasza Virus (#2) üzenetére


Rawulf
őstag

Sajnos bugos volt, amit vettem (értsd: gyári hibás) MSI KT6-Delta FIS2R, de ha kicserélik és a csere már jó lesz, akkor csak jót fogok tudni mondani! :)
Egy biztos, az AMD 2500+ barton magos proci simán megy 3200+ prociként is csak egy izomállat hűtő kéne hozzá, de én nem vagyok valami nagy tuningos! :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#4) Rawulf


Rawulf
őstag

Elolvastam az összes KT600-as alaplap infót, de az MSI tűnt a legjobbnak... De egy nvidia nforce2 ultra 400-as alaplap is jó választás...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6) Virus


Virus
csendes tag

Mert ugyebár az kéne amelyik egy butitott példány mert nem szoktak 10 félét csinálni csak 2-3 félét és aztán azokat butitják hogy nagyobb választék legyen az alsobb és közép kategoriákban is. :F

(#7) Virus


Virus
csendes tag

csak honnan lehet megtudni hogy melyik tipus az? :U

(#9) G_MSTeR


G_MSTeR
csendes tag

Én is ezen filozofálok hogy nagy nehezen elhatároztam magam egy barton magos proci melett,de nme tom meik alaplap lenne a legjobb hozzá,meg a memoriával is gondb vagyok

(#10) c*


c*
aktív tag

Szevasztok ,

Szinten Barton 2500+ ba fogok nemsokara beruhazni. De az alaplapot meg ensem dontottem el az biztos hogy nforce2-st szeretnek talan ABIT nf7-s lesz belolle de meg vacillalok . . . Meg egy kerdest tennek fel , mégpedig hogy mi legyen a huto falcon rock II ? ebben sem tudok donteni halk legyen es hideg. .
elore is kossz a tanacsokat

(#11) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Szvsz Epox 8rda3+. Már hivatalosan támogatja a 400-as fsb-t, és az egyik legjobb lap.

(#12) AttackR


AttackR
tag

Legyen a falconrock2 mert noan halk(Szinte hangtalan) jól, hűt, olcsó, stb, alaplapot szerintem kt600-ból válasszátok, mondjuk gigabyte vagy ASUS, ramok pedig 400mhz-e legyen aztán mehet a barton is 400mhz-es fsb-vel:Coszt csá. Nfos2 fujjjj!!!

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#13) Drizzt válasza AttackR (#12) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem meg a VIA alaplapi készletei között mindig kompatibilitási problémák merülnek fel...

Legalábbis nekem eddig mindig olyat kellett kifognom.

Az én tanácsom a saját lapom: ABIT Nf-7 V2.00(NF2 U400)

Még akkor is megérné, ha 50%-kal drágább lenne, mint most...

Nálam eddig a tuning 3000+ig ment, de akkor már egy picit kilépett az UT2k3, sajna a hűtőm csak AthlonXP2100+ig jó elvileg, nagyon meleg:(, bár kevésbé, mint az 1600+ Palomino@2000+

I am having fun staying poor.

(#14) c*


c*
aktív tag

''Sajnos'' elolvastam ezt a cikket igy aztan mar tenyleg nem tudom milyen hutot vagyek . .

http://www.hwtesztek.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=18&page=1

(#17) Virus


Virus
csendes tag

Én nem tom mert mostanában nem láttam alplap teszteket melyik a jobb ( ha lehet ilyet mondani ) KT 600 vs. NF2 :))

(#18) dzsoni válasza Virus (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Ma már egy párszor leírtam, de ide is belefér: NF7-S v2.0 2500+ Barton feszemelés nélkül 11x200-on simán megy, de postol 11x230!!!-on is :)

(#20) dzsoni válasza Kalandor (#19) üzenetére


dzsoni
senior tag

3200+

a 2350MHz meg nemtudom mennyinek felel meg :)), de jól nézett ki. Kár, h nem bírtam rendessen lehűteni a procit.

(#21) dzsoni válasza dzsoni (#20) üzenetére


dzsoni
senior tag

Bocs nem 2350 MHz hanem 2530 (11x230)

(#23) dzsoni válasza Kalandor (#22) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nem megy 12-es szorzóval a szemét, csak alacsonyabb fsb-vel (166), annak meg nincs túl sok értelme. De azért tetszik, h a 2500+ -om 3200+ -nak megfelelően lépeget. Plusz öröm, h a ramjaim is 3-2-2-2.0-án tépnek fesz emelés nélkül :)

(#26) dzsoni válasza Kalandor (#25) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nemtom'. Én a Dolby Digital Soundstorm miatt vettem ezt a lapot. Na meg azért mert Abit.

(#27) anulu


anulu
félisten

Részemről szintén az NF7 a javallott. Igaz, nekem még ''csak'' 1.0-ás van, de már számomra ez is tökéletes. Ez is megy 400-as FSB-vel. A NF7(-S) 2.0-kal alig van vmi baj, de az is ritkán jön elő.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) nokamiki válasza Kalandor (#25) üzenetére


nokamiki
senior tag

Minek a deluxe változat a sima nem jó? (Asus)

V2 rider - Yamaha MT-01

(#29) Atlantis


Atlantis
veterán

Hadd legyen egy hülye kérdésem: a 3000+ már 400Mhz-es FSB-n megy, vagy ''csak'' 333Mhz-es?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30) LukE válasza Atlantis (#29) üzenetére


LukE
veterán

[L]http://139.95.253.213/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE/,/?St=4,E=0000000000097725756,K=5673,Sxi=11,Case=obj(1224)[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#31) shiver


shiver
csendes tag

hali!
Nekem Asus A7N8X Deluxe és Barton 2500+ om van . Siman megy 3200+-ként(2200Mhz, 400Mhz FSB) egy egyszeru CoolerMaster 3200+ Silent hutovel. Tök olcso ez a huto es nagyon halk, nyitott haz mellett alig hallom hogy menne a gep , ja es max terheles mellett sem megy 54 fok fole a hö( a szobamban 30fok van kb). normal esetben 47-50fok...
De ha akarnam nyomhatnam 200 fole is az fsb-t, majd kiprobalom.
De ez az alaplap tuti szerintem, dual lan , soundstorm stb... jo vétel!

(#32) Atlantis válasza LukE (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz, látom, vigyáznom kell, mert van mindkettő.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.